بیوگرافی بیوگرافی فاطمه فتاحی نویسنده تک رمان

ساعت تک رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
15,690
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
75,721
بیوگرافی فاطمه فتاحی نویسنده تک رمان

نام و نام خانوادگی: فاطمه فتاحی
شهر: ارومیه
آثار: بطن دالان تاریکی، ساغر خونین

مصاحبه فاطمه فتاحی را اینجا مطالعه کنید.

بیوگرافی فاطمه فتاحی نویسنده تک رمان:
سلام من فاطمه فتاحی هستم. باعث افتخاره که در این انجمن بین نویسندگان خوش ذوق و خوش قلم فعالیت می‌کنم.
من از سن ۱۶ سالگی علاقه شدیدی به نوشتن داشتم و باعث شد رفته رفته رمان بنویسم و آثارم رو کم‌کم به جا بزارم. طوری که حالا نویسندگی نیمی از وجودم شده و با عشق شروع به نوشتن میکنم.
زمانی که فهمیدم توی نوشتن استعداد دارم، دنبال جایی می‌گشتم که بتونم آثارم رو به جا بزارم و دیده بشه که بلاخره با انجمن تک رمان آشنا شدم و آثار من توی این انجمن قرار گرفتن.
سعی می‌کنم توی همه نوع ژانری اثر داشته باشم و روی یک ژانر متمرکز نباشم. برای همین هردو آثارم کاملا متفاوت از هم هستن و مورد توجه و تشویق خیلی از دوستان قرار گرفت و باعث شد بیشتر انرژی بگیرم.
از بچگی قوه تخیلاتم بسیار قوی بوده، طوری که مواقعی که توی مدرسه اگه یک متن و انشا می‌نوشتم، مورد تشویق خیلی‌ها قرار می‌گرفت و این من رو خوشحال می‌کرد و انگیزم رو بیشتر و برای نوشتن بیشتر مصمم می‌شدم.
فیلم دیدن، کتاب خوندن یا رمان خوندن، نوشتن دلنوشته یا رمان از علایق من هستن.
تمرین و تکرار و نوشتن هرروزه از عادت های من هستن و همین باعث پیشرفت بیشتر قلمم شده و به این ایمان دارم که یه روزی خوش قلم‌ترین و بهترین نویسنده میشم‌.
آرزو دارم که انشالله آثار بیشتری خلق کنم و پیشرفت روز افزونی داشته باشم و آثارم بیشتر دیده بشه.
“ما همیشه از شکست ها بیشتر یاد می‌گیریم تا موفقیت ها؛ اجازه ندهید شکست ها شما را متوقف کنند.” بدرود
بیوگرافی فاطمه فتاح ی نویسنده تک رمان​

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

بالا