• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

تیپ‌های شخصیتی ESTJ

• نویسنده موضوع گلبرگ
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 24
  • بازدیدها 2K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

kim

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-12-15
لایک‌ها
1,338
امتیازها
73
کیف پول من
10,684
عادات محل کار

مدیران تمایلات واضح و ثابتی از خود نشان می دهند و اینها به ویژه در محل کار نمایان است. چه زیردستان، چه در بین همکاران و چه به عنوان مدیر، افراد با تیپ شخصیتی اجرایی نظم ایجاد می کنند، قوانین را رعایت می کنند و تلاش می کنند تا اطمینان حاصل کنند که کار آنها و اطرافیانشان با بالاترین استانداردها انجام می شود. کوتاهی و فرار از مسئولیت سریعترین راه برای از دست دادن احترام مدیران است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

kim

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-12-15
لایک‌ها
1,338
امتیازها
73
کیف پول من
10,684
زیردستان اجرایی

مدیران سخت کوش هستند و کارها را طبق کتاب انجام می دهند. اگرچه گاهی اوقات سرسخت و انعطاف ناپذیر هستند، به خصوص زمانی که ایده هایی ارائه می شود که به طور کامل توسعه نیافته اند، اما شخصیت های اجرایی برای روش های جدیدی که می توان بهتر بودن را نشان داد، باز هستند. با این حال، بعید است که مدیران به تنهایی آزمایش های زیادی انجام دهند - پایبندی به مسئولیت های اعلام شده و انجام وظایف خود دغدغه اصلی آنها است.

مدیران اجرایی نیز به دلیل وفاداری و فداکاری خود مشهور هستند، اما از جهاتی این امر منوط به احترام آنهاست. افراد با این تیپ شخصیتی مایلند نظرات خود را بیان کنند، به خصوص در تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی قابل قبول است و چه چیزی قابل قبول نیست – اگر پاسخ های معقولی که نگرانی های آنها را برطرف می کند ارائه شود، اغلب از آن راضی هستند. اگر مدیران، مدیران خود را در روش‌های خود غیرمنطقی، ناصادق یا ترسو بدانند، می‌توانند در بیان نظرات خود در این مورد نیز، اگر آرام و همسطح باشند، به طرز ناراحت کننده‌ای صادق باشند.

kim

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-12-15
لایک‌ها
1,338
امتیازها
73
کیف پول من
10,684
همکاران اجرایی

مدیران از شلوغی و شلوغی محیط های کاری به خوبی سازماندهی شده ل*ذت می برند. شخصیت‌های اجرایی صادق، دوستانه و سرسخت، شبکه‌کننده‌های خوبی هستند که از برقراری ارتباط با دیگران برای انجام کارها ل*ذت می‌برند. سوء استفاده از این برای پیشرفت بعید است، و در واقع چیزی است که مدیران از آن اخم می کنند. میانبرها غیرمسئولانه هستند و افراد دارای تیپ شخصیتی اجرایی به سرعت احترام خود را نسبت به کسانی که سعی می کنند با خودنمایی یا ترویج ایده های جسورانه اما مخاطره آمیز پیش بروند، از دست می دهند و روابط با همکاران الهام گرا را به چالش تبدیل می کنند.

مدیران دوست دارند احساس کنند که بخشی از تیم هستند و بخشی از سازمان بزرگتری هستند که برای آن کار می کنند. برای اطمینان از اینکه این اتفاق می افتد، مدیران تقریبا همیشه مایل به پذیرش انتقاداتی هستند که می تواند به بهبود اثربخشی آنها کمک کند و همیشه مراقب اطراف خود هستند تا مطمئن شوند که آنها و تیمشان نتایجی را که از آنها انتظار می رود ارائه می دهند.

kim

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-12-15
لایک‌ها
1,338
امتیازها
73
کیف پول من
10,684
مدیران اجرایی

مدیران از سازماندهی دیگران در قالب تیم‌های مؤثر ل*ذت می‌برند و به عنوان مدیران فرصت بهتری برای این کار ندارند. اراده قوی مدیران، در حالی که گاهی اوقات سرسخت، حتی مدیریت خرد است، برای دفاع از تیم‌ها و اصول خود در برابر انحرافات و کاهش‌ها، صرف نظر از اینکه چه کسی آنها را به ارمغان می‌آورد، عمل می‌کند. تنبلی و اخلاق بد کاری توسط مدیران اجرایی تحت هیچ شرایطی قابل تحمل نیست.

مدیران اقتدار طبیعی را طرح می کنند، اما آنها گاهی انتظار دارند که این اقتدار بدون قید و شرط رعایت شود، در مقابل تغییر مقاومت می کنند و می خواهند که کارها توسط کتاب انجام شود. این که آیا از کتاب خود مدیران اجرایی یا قوانین و سنت های موجود استفاده شود، منوط به شرایط است، اما آنها بر امنیت سنت و سابقه متکی هستند. صرف نظر از این، انتظارات مدیران به وضوح بیان می شود و فضای کمی برای انحراف از دستور کار باقی می گذارد.

kim

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-12-15
لایک‌ها
1,338
امتیازها
73
کیف پول من
10,684
نتیجه

تعداد کمی از تیپ های شخصیتی به اندازه مدیران اجرایی عملی و با اراده هستند. مدیرانی که به دلیل قابلیت اطمینان و مهارت های اداری خود شناخته می شوند، در ایجاد و حفظ یک محیط امن و پایدار برای خود و عزیزانشان خوب هستند. فداکاری مدیران در بسیاری از زمینه ها از جمله رشد شخصی آنها بسیار ارزشمند است.

با این حال، مدیران اجرایی می‌توانند به راحتی در حوزه‌هایی که رویکرد منطقی و عملی آن‌ها بیشتر یک بدهی است تا یک دارایی، سرگردان شوند. خواه یافتن (یا حفظ) یک شریک، یادگیری آرام کردن یا بداهه گویی، رسیدن به ارتفاعات خیره کننده در نردبان شغلی یا مدیریت حجم کاری خود، مدیران باید تلاشی آگاهانه داشته باشند تا ویژگی های ضعیف تر و مهارت های اضافی خود را توسعه دهند.

آنچه تاکنون خوانده اید، تنها مقدمه ای بر مفهوم پیچیده ای است که تیپ شخصیتی اجرایی است. ممکن است با خود زمزمه کرده باشید، "وای، این آنقدر دقیق است که کمی ترسناک است" یا "بالاخره، یکی مرا درک می کند!" حتی ممکن است پرسیده باشید "چگونه آنها بیشتر از افرادی که من به آنها نزدیک هستم بیشتر در مورد من می دانند؟"
این یک ترفند نیست. احساس می کردی درک می کنی چون بودی. بسیاری از چالش‌هایی که با آن‌ها روبرو بوده‌اید و در آینده با آن مواجه خواهید شد، توسط مدیران اجرایی دیگر غلبه کرده‌اند. شما فقط باید یاد بگیرید که چگونه آنها موفق شدند.

اما برای انجام این کار، باید یک برنامه، یک نقشه راه شخصی داشته باشید. بهترین ماشین دنیا اگر ندانید کجا می خواهید بروید، شما را به جای درستی نمی برد. ما به شما گفته ایم که مدیران در شرایط خاص چگونه رفتار می کنند و نقاط قوت و ضعف کلیدی آنها چیست. ا

این دانش تنها آغاز یک سفر مادام العمر است.