• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

اخبار واکنش‌ها به انفجار خونین هرات

• نویسنده موضوع Diyar♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 82
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,931
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
انفجار خونین امروز در مسجد گازرگاه هرات واکنش‌های گسترده‌ای را درپی داشت.
‏ذبیح‌الله مجاهد سخنگوی حکومت سرپرست طالبان در پیامی انفجار در مسجد گازرگاه هرات و کشته شدن مولوی انصاری را محکوم کرد.
سخنگوی طالبان گفته است طالبان عاملان این جنایت را به کیفر اعمال شان خواهد رساند.
عبدالله عبدالله رییس سابق شورای عالی مصالحه ملی افغانستان در صفحه توئیترش، انفجار در مسجد جامع "گازرگاه" شهر هرات را محکوم کرد و افزود: حمله به مساجد و دیگر اماکن مذهبی و هدف قرار دادن مردم بی‌گناه، جنایت بشری است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Diyar♡

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,931
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
حامد کرزی رئیس جمهور اسبق افغانستان نیز در پیامی گفت: وقوع انفجار را در مسجد جامع گازرگاه شهر هرات که سبب شهادت و جراحت شماری زیادی از هموطنان ما شد، به شدیدترین وجه ممکن محکوم می‌کنم و آن را مغایر با تمام اصول و ارزش‌های انسانی و اسلامی می‌دانم.
جامعه روحانیت هرات نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: پدیده شوم ترور و انفجار، جغرافیا و مذهب نمی‌شناسد و دشمنان اسلام با اینگونه اقدامات، وحدت و انسجام امت اسلامی را نشانه می‌گیرند، آنچه امروز در مسجد گازرگاه اتفاق افتاد اعلام خطری است که همه دلسوزان مخصوصا علماء دین باید موضع شفاف و صریح در مقابل جنایات گروه‌های تکفیری اتخاذ کرده و یکصدا آن را محکوم کنند.

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,931
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
جامعه روحانیت هرات نیز ضمن اعلام انزجار از هتک حرمت مساجد و کشتار نمازگزاران، به خانواده‌های مصیبت دیده تسلیت گفت و از مردم هرات خواست وحدت و همبستگی خود را بیش از پیش حفظ و توطئه‌های احتمالی دشمنان را خنثی کنند.
فوزیه کوفی عضو مجلس سابق نمایندگان افغانستان نیز در پیامی با اشاره به کشته شدن مولوی انصاری افزود: تبلیغ برای خشونت و بی حرمتی به انسانیت روزی دامنگیر همه آن‌هایی خواهد شد که خود را به هر دلیلی برتر میدانند.

بالا