• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید

چند رمان عاشقانه جدید و محبوب

• نویسنده موضوع kiyan
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 64
  • بازدیدها 5K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035

احتمال عشق در نگاه اول​

هدلی دختر نوجوانی است که پدر و مادرش از یکدیگر جدا شده‌اند و حالا او به لندن برای مراسم ازدواج مجدد پدرش دعوت شده است. این موضوع باعث می‌شود هدلی آن‌قدر که باید، از زندگی ل*ذت نبرد و پر از حس تنفر باشد.

اما عشق کاملا مرموزانه وارد زندگی هدلی می‌شود و او در هواپیما با اولیور آشنا می‌شود و زندگیش رنگ و بویی تازه پیدا می‌کند.

نکته مهم درباره این رمان عشقی این است که حق کپی‌رایت این کتاب را نشر نوین خریده استو این کتاب جزو معدود کتاب‌هایی در این ژانر است که به صورت کاملا قانونی و بر اساس قانون کپی‌رایت در اختیار خوانندگان قرار گرفته است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : kiyan

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035

عشق و ژلاتو​

لینا در حال گذراندن تعطیلات تابستانی در توسکانی است، اما از این لحظات ل*ذت نمی‌برد. چرا که او فقط به این دلیل راهی ایتالیا شده که آخرین آرزوی مادر در حال مرگش را برآورده کند. او آنجاست که پدرش را پیدا کند، اما چه پدری؟ پدری که در این ۱۶ سال زندگیش، کنار او نبوده. همه چیزی که لینا می‌خواهد این است که زودتر به خانه برگردد. اما زمانی که دفترچه خاطرات دوران جوانی مادرش را پیدا می‌کند، تصمیمش عوض می شود. او می‌فهمد مادرش در دوران جوانی در ایتالیا و در همان نقطه‌ای که او الان هست، بوده و برای همین تصمیم می‌گیرد تمام خاطره‌های مادرش را با پیدا کردن مکان‌های آن زنده کند. او تازه با دنیای جادویی ایتالیا و شهرهایش آشنا می شود که ردپای مادرش را در گوشه گوشه آن می‌تواند ببیند و در نهایت رازی را کشف می‌کند و دوباره مادرش را، پدرش را و حتی خودش را می شناسد.

مردم اغلب به خاطر عشق و ژلاتو راهی ایتالیا می شوند، اما گاهی چیزی بیشتر به دست می‌آورند. این کتاب، داستانی فرا تر از تک رمان عشقی ساده است. پیشنهاد می‌کنیم حتما خواندن آن را در برنامه‌تان قرار دهید.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035

ما تمامش می کنیم​

داستان این رمان عاشقانه درباره لیلی، دختری ۲۳ ساله است که ر*اب*طه‌ای پیچیده با پدرش داشته و اکنون که او از دنیا رفته است، به درخواست مادرش باید در مراسم تشییع جنازه سخنرانی کند. لیلی درباره پدرش می‌گوید: «به عنوان دخترش، دوستش داشتم اما به عنوان یه انسان، ازش متنفر بودم.» و دلیل تنفر لیلی از پدرش این بود که او وقتی عصبانی می‌شد، مادرش را کتک می‌زد. البته پدرش بعد از آن تلاش می‌کرد تا کارش را جبران کند اما موضوع اصلی همچنان پابرجاست و این موضوع روی لیلی تاثیر زیادی می‌گذارد.

بعد از سخنرانی در مراسم تشییع جنازه، لیلی احساس بدی پیدا می‌کند، و برای تخلیه احساساتش به پشت‌بام خانه‌ای پناه می‌برد. لیلی روی لبه پشت‌بام ایستاده و به پایین نگاه می‌کند. در مورد مرگ فکر می‌کند اما قصد خودکشی ندارد. در ادامه رایل کینکیدکه جراح مغز و اعصاب است به پشت‌بام می‌آید و وقتی می‌بیند دختری لبه ساختمان ایستاده است، فکر می‌کند دختر قصد خودکشی دارد و تلاش می‌کند با صحبت کردن او را از انجام هر کار احمقانه‌ای منصرف کند. لیلی هم که قصد انجام کار احمقانه‌ای ندارد گفت‌وگو با رایل را آغاز می‌کند و همین دیدار عجیب در پشت‌بام خانه‌ای در بوستون شروع یک ر*اب*طه عاشقانه و پیچیده است.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035

جین ایر​

جین ایر، معلمی جوان است که پس از پشت سر گذاشتن سختی‌های زندگی و بزرگ شدن در مدرسه‌ای شبانه روزی، حالا معلم سرخانه‌ی دختری ثروتمند می‌شود تا با پدر همیشه مشغول او، داستانی عاشقانه و پر رمز و راز را آغاز کند. تاکید اصلی این رمان بر مضمون تغییر اخلاقی و روحی فرد است.

بر اساس این رمان عاشقانه آثار سینمایی، سریال و تئاترهای بسیاری ساخته شده است. همچنین چند رمان با اقتباس از مفاهیم این داستان نوشته شده‌اند.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035

جنگجوی عشق​

جنگجوی عشق، داستان زنی مبارز را روایت می کند. مبارزه ای نه در راه وطن یا عقیده، که در راه نزدیک‌ترین و پرتپش‌ترین مفهوم انسانی: عشق. او که پر است از پرسش‌هایی درباره‌ی ر*اب*طه، زندگی، ازدواج و غیره، آن قدر ایستادگی می‌کند تا بالاخره راه خود را پیدا کند.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035

النور و پارک​

النور و پارک اولی رمان در ژانر ادبیات نوجوان است که رینبو راول در سال ۲۰۱۲ آن را نوشته است که قرار است به زودی فیلمی بر اساس آن هم ساخته شود. این رمان دو راوی دارد؛ النور و پارک. النور دختری ۱۶ ساله با موهای قرمز و اندکی چاق است و پارک پسری هم‌سن او و دورگه کره‌ای-آمریکایی است. آن‌ها روزی در سرویس مدرسه همدیگر را می‌بینند. النور شرایط خانوادگی خوبی ندارد، ناپدری همیشه مستی دارد که او، خواهرها و بردارش و مادرشان را آزار می‌دهد. در حمام را از جا کنده و آن‌ها هیچ حریم خصوصی‌ای در خانه ندارند. به حدی فقیر است که مجمور است لباس‌هایش را هزارجور وصله کند و همین موضوع باعث می‌شود بقیه دانش‌اموزان او را مسخره کنند. از طرفی پارک هم با وجود خانواده پر از مهر و محبتی که دارد، از ظاهر آسیایی خودش خجالت می‌کشد. به تدریج دنیای کمیک و موسیقی‌ دهه ۸۰ آن‌ها را به همدیگر نزدیک و نزدیک‌تر می‌کند و پارک عاشق النور می‌شود و النور هم یاد می‌گیرد که پارک را درک کند.

مضامین اصلی این کتاب، علاوه بر عشق، رهایی، خشونت خانگی و ت*ج*اوز، کودک‌آزاری، قلدری میان نوجوانان و آزار و اذیت‌های کلامی به واسطه ابعاد نامناسب ب*دن است. با خواندن این کتاب، داستانی فراتر از داستان عاشقانه میان دو نوجوان می‌خوانید. با اینکه این کتاب در ژانر کودک و نوجوان نوشته شده است، اما برای همه‌ی ما می‌تواند مفید باشد.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035

غرور و تعصب​

مضمون این رمان عاشقانه معروف حول مفاهیم ازدواج، دارایی، طبقات اجتماعی وخودآگاهی است. خانواده بنت ۵ دختر دارند. دو دختر بزرگتر خانوادهُ دخترانی سنگین و باوقار و دو دختر کوچک خانواده سبک‌سر هستند. در این میان دختر میانی خانواده که چهره نازیبایی دارد، به تحصیل کمالات و آموزش موسیقی می‌پردازد. خانم بنت، که تمام مدت برای چهار دخترش به دنبال شوهری مناسب می‌گردد و برای این هدف، هر کاری می‌کند، نمی‌تواند کنترل تمامی اتفاقات را در دست بگیرد. داستان کاملی از شور و فراق، روایت جین آستین است از عشق الیزابت بنت باهوش و نظم ناپذیر و آقای دارسی جذاب و دست نیافتنی.

بر اساس این رمان ۴ فیلم سینمایی و چندین تئاتر موزیکال در سراسر دنیا ساخته شده است. مشهورترین نسخه آن نسخه‌ای است با بازی کایرا نایتلی در سال ۲۰۰۵.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035

یک عاشقانه آرام​

یک عاشقانه آرام داستانی بلند با حس و حال شاعرانه و لطیف است. پرش‌های زمانی ندارد و جز در بعضی یادآوری‌ها سیر آن خطی است. زندگی یک زوج را روایت می‌کند که شخصیت اصلی یعنی گیله‌مرد، یک معلم ادبیات است. او فعالیت‌های سیاسی انجام می‌دهد و در یکی از سفرهای خود با دختری آذری به نام عسل آشنا شده و ازدواج می‌کند. گیله‌مرد و همسرش هر سه‌شنبه به دیدار کودک‌های بیمار می‌روند و این‌گونه به قول خود، در کمرکش هفته (سه‌شنبه) از بطالت رها می‌شوند.
در یک عاشقانه‌ی آرام شما با نثری شبیه به شعر روبه‌رو خواهید شد. نویسنده احساسات و عواطف خود را در قالب نامه به همسر خود منتقل می‌کند و از او می‌خواهد که عشق بین آن دو هیچ‌گاه دچار روزمرگی نشود. همان‌جا که می‌گوید: مگذار عشق به عادت دوست داشتن تبدیل شود!

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035

من، پیش از تو​

من، پیش از تو تک رمان عاشقانه از جوجو مویز نویسنده انگلیسی است. داستان کتاب درباره‌ی زندگی عاشقانه‌ی لوییزا و ویل است. لوییزا دختر جوانی است که در تامین مخارج خانواده کمک می‌کند. او به تازگی کارش را از دست داده است و حالا به شدت دنبال کار می‌گردد. وقتی آگهی استخدام پرستاری از یک مرد جوان توانخواه را می‌بیند به مصاحبه می‌رود و موفق می‌شود که کار را هم بگیرد. اما از دلیل اصلی استخدام شدنش خبر ندارد. لوییزا حالا پرستار ویل است. ویل به دلیل تصادفی فلج شده است تصمیم گرفته که با خودکشی به زندگی‌اش پایان بدهد. مادرش، که از تصمیم او باخبر است، می‌خواهد با استخدام دختری جوان و زیبا به عنوان پرستار، به زندگی پسرش روح و طراوت ببخشد. اما لوییزا از این قضیه بی‌خبر است.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035

تو​

تو رمانی با مضمون عاشقانه و جنایی است از کرولاین کپنس. ماجرای این کتاب از این قرار است که جو گلدبرگ کتابفروشی است که عاشق یکی از مشتریانش می‌شود. مشتری دختر جوان و زیبایی است به نام بک گوئینویر که تمام روزمره‌های زندگیش را در توییتر می‌نویسد. این موضوع باعث می‌شود جو از زیر و بم زندگی بک سر در بیاورد… جو با تکیه بر این همه اطلاعاتی که از بک دارد پیش می‌رود و آنقدری عاشق است که برای رسیدن به او هر کاری می‌کند.

بالا