• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

چند رمان عاشقانه جدید و محبوب

• نویسنده موضوع kiyan
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 64
  • بازدیدها 5K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035

دوستش داشتم​

دوستش داشتم روایت زنی به نام کلوئه است که عاشقانه همسرش را دوست دارد. اما کم کم متوجه می‌شود همسرش می‌خواهد او و دختر‌های کوچکشان را ترک کند تا با معشوقه‌اش باشد. کلوئه بعد از این بحران تصمیم می‌گیرد به همراه فرزندانش به ویلای پدر و مادر همسرش در خارج از شهر برود.

آنجا پدر شوهر کلوئه شروع می‌کند به بیان خاطره‌ای از زندگیش و عشقی که تجربه کرده و اشتباهاتی که در آن ماجرا اتفاق افتاده تا با این کارغم و رنج کلوئه را کمتر کند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : kiyan

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035

چگونه با پدرت آشنا شدم؟​

چگونه با پدرت آشنا شدم داستان طنز و نسبتا کم‌حجمی از مونا زارع است. در این داستان مونا زارع ماجرای زنی را تعریف می‌کند که یک روز صبح تصمیم می‌گیرد شوهر کند. برای همین راه‌های مختلفی را تجربه می‌کند. همه ماجرا را شخصیت اصلی داستان برای دخترش تعریف می‌کند. این کتاب یکی از متفاوت‌ترین رمان‌های عاشقانه ای است که در این یادداشت معرفی کردیم. چرا که تنها داستانی است که با چاشنی طنز روایت می‌شود.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035

آدلف​

آدلف یک جوان اشراف‌زاده فرانسوی است که تصمیم می‌گیرد بار سفر ببند تا تجربه‌های جدیدی به دست آورد. تا بعد از این ماجراها، بتواند جانشین شایسته‌ای برای پدرش شود. در همین روزها، عاشق دختری به نام النور می‌شود که معشوق یک کنت لهستانی است. هر چقدر زمان می‌گذرد، عشق آدلف به النور کمتر می‌شود، اما نمی‌تواند این ر*اب*طه را به راحتی پشت سر بگذارد و آن را تمام کند…

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035

گتسبی بزرگ​

گتسبی بزرگ ماجرای مرد جوان ثروتمند عاشقی است که برای دیدن دوباره معشوقه‌اش در ویلایش هر هفته مهمانی بزرگ و عجیب و غریبی بر پا می‌کند و از همه جوانان شهر می‌خواهد که به این مهمانی بیایند. تا اینکه با نیک آشنا می‌شود. نیک از اقوام معشوقه اوست و گتسبی از او خواهش می‌کند ترتیب ملاقات او دیزی را بدهد. این رمان عاشقانه حال و هوای آمریکای دهه ۶۰ را هم نشان می‌دهد. زمانی که اوج رونق اقتصادی بود و مردم غرق در شادی‌های عجیب و غریب و مستی بودند.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035

بیروت ۷۵​

بیروت ۷۵ ماجرای ۵ مسافر به نام‌های فرح، یاسمینه، مصطفی، ابوملا و طعان است که از سوریه راهی لبنان هستند، هر یک در پی آرزویی. یکی به دنبال شهرت، یکی برای آزادی، یکی پول و یکی هم عشق.. اما در بیروت، تقدیر غم‌انگیزی تدارک دیده شده است.

تلخ‌ترین و عاشقانه‌ترین داستان بیروت ۷۵ برای یاسمینه اتفاق افتاد. یاسمینه، در پی رها کردن خودش از سنت‌های دست و پاگیر راهی لبنان شد. آنجا با مرد ثروتمندی آشنا می‌شود. به بالینش می‌رود، همه آرزویش این بود که روزی همسر مرد شود. اما اوضاع بر وفق مرادش نمی‌چرخد. گویی سنت‌های سخت‌گیرانه و مرد‌سالارانه همیشه همراه یاسمینه هستند…

بالا