• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

حقوق ۱۰۰ میلیونی برای استیلی کم است.

• نویسنده موضوع Diyar♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 7
  • بازدیدها 122
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,943
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
خداداد عزیزی، مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره صحبت‌های اخیر سرپرست پیشین تیم ملی فوتبال درباره مبلغ دریافتی حمید استیلی (سرپرست جدید تیم ملی فوتبال کشورمان) اظهاراتی را مطرح کرد.

خبر دارید مجتبی خورشیدی (مدیر قبلی تیم ملی فوتبال ایران) درباره حمید استیلی چه صحبت‌هایی کرده است؟
من با آقای خورشیدی کار کرده‌ام و تا حدودی را می‌شناسم. ولی می‌خواهم این را بگویم اینکه فردی بابت کار در تیم ملی آن هم به عنوان مدیر تیم ملی ماهیانه مبلغ ۳۵ میلیون تومان بگیرد رقم زیادی نیست.
من فکر می‌کنم برخی دعواها از حالا برای انتخابات ریاست‌ فدراسیون شروع شده و در این وسط جناح‌هایی که با هم رقابت دارند باعث شدند یکسری افراد، بی دلیل نام و جایگاهشان خدشه دار شود.
نکته اینجاست که سرپرست پیشین تیم ملی گفته من بابت مدیریت در تیم ملی ۳۵ میلیون می‌گرفتم و حالا برای حمید استیلی ۱۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته اند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Diyar♡

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,943
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
حالا من یک سؤال می‌پرسم؛ در دورانی که یکسری مربی که چیزی از فوتبال سردر نمی‌آورند سالی سه یا چهار میلیارد تومان پول می‌گیرند، حمید استیلی پول زیادی می‌گیرد که ماهی ۱۰۰ میلیون برایش حقوق در نظر گرفته‌اند! متاسفانه در حال حاضر یکسری مربی در لیگ داریم که اصلا نمی‌دانستند فوتبال چیست ولی با ر*اب*طه و زد و بند دستمزدهای میلیاردی دارند. جالب‌تر اینکه تیم‌شان نتیجه هم نمی‌گیرد ولی هر سال هستند و در تعدادی از آنها سالانه دو تیم را سرمربیگری می‌کنند و بعضی از آنها در یک فصل در سه تیم سرمربیگری می‌کنند و هیچ چیزی هم از فوتبال نمی‌دانند.
فوتبال هم بازی نکرده اند، ولی از طریق دلال‌ها وارد این ورزش شده اند. خودشان هم می‌دانند که این کار نیستند ولی هستند!

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,943
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
بیشتر در این باره توضیح می‌دهید؟
من سؤال می‌کنم حمید استیلی ۱۰۰ میلیون میگیرد خیلی زیاد است؟ با توجه به این پول‌هایی که در فوتبال ما رد و بدل می‌شود واقعا زیاد است؟ این رقم‌ها که چیزی نیست! شنیده ام یکی از مربیان قراردادی سه ساله بسته که برای سال سوم ۱۷ یا ۱۹ میلیارد تومان دستمزدش است! آن وقت اگر حمید استیلی در طول یک سال یک میلیارد بگیرد خیلی زیاد است؟ به نظر من حمید استیلی لیاقتش خیلی بیشتر از اینهاست آن هم با پول‌هایی که امروز در فوتبال ما بذل و بخشش می‌شود.
حالا اگر یک عده ای بر سر انتخابات ریاست فدراسیون با هم درگیری دارند و یکدیگر را سنگ قلاب می‌کنند حق ندارند حرمت پیشکسوتانی مانند حمید استیلی را از بین ببرند.

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,943
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
استیلی را چقدر می‌شناسید؟
استیلی یکی از پیشکسوتان صاحبنام فوتبال ایران بوده، یک آدم درست، فوتبالیستی خیلی قوی که در جام جهانی برای ایران گل هم زد و امیدوارم که لااقل فوتبالی‌ها حرمت او را در این وضعیت حفظ کنند. حالا اگر غیر فوتبالی‌ها دوست دارند اظهار نظر کنند آنها هم باید حواسشان باشد.

خبر دارید که چندی پیش چنین هجمه ای هم در ر*اب*طه با کریم باقری به راه افتاد؟ اینکه چرا برای هر بازی ۱۰۰ میلیون تومان پول می‌گیرد؟
کریم باقری ارزشش خیلی بیشتر از این رقم‌هاست. کریم باقری را من میشناسم که فوتبال بازی کرده‌ام. البته این‌هایی که این روزها اظهارنظر می‌کنند همه غیرفوتبالی هستند. یعنی اصلا نمی‌دانند فوتبال چیست که درباره‌اش اظهارنظر می‌کنند.

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,943
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
کریم‌باقری را من میشناسم. باید فوتبال بازی کرده باشید آن هم در سطح بالا تا بتوانید متوجه شوید که کریم‌باقری کیست، تا بدانید علی کریمی‌یعنی چه. باید در آن سطح بالای بالا فوتبال بازی کرده باشید تا این را بدانید. اگر فوتبال بازی نکرده باشید که اصلاً نمی‌فهمید! البته یک عده هم همیشه نالان هستند که چرا کریم باقری پول می گیرد.
ای بابا! کریم باقری، کریم باقری است. (با لحن آهسته و شمرده بیان می‌کند) ک...ر...ی...م ب...ا...ق...ر...ی است! او اگر برای هر بازی ۱۰۰ تومن میگیرد لیاقتش را دارد. جالب است که کریم باقری در دوران ریاست عزیزی خادم انتخاب شده. آقایانی که الان ایراد می‌گیرند باید جواب بدهند که پس چرا همان زمان این پول را می‌دادید.
حمید استیلی را که میرشاد ماجدی آورده، ولی کریم باقری را که خودتان آوردید.

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,943
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
چه مسایلی باعث می‌شود چنین اظهار نظرهایی مطرح شوند؟
باعث تاسف است که در فوتبال ایران عده ای اظهار نظر می‌کنند که هیچ چیزی از این ورزش نمی‌دانند. اگر درباره کریم باقری اظهارنظر می‌شود آن هم به این شکل، باید درِ این فوتبال را تخته کرد.
مگر ما در ایران مثل کریم باقری چند نفر داریم؟ اصلا نداریم! قاطعانه می‌گویم که نداریم. می‌دانید مشکل کجاست...

کجاست؟
دوست ندارند کریم باقری و کریم باقری‌ها در فوتبال حضور داشته باشند. دوست ندارند حمید استیلی هم باشد. همین غیرفوتبالی‌هایی که امروز خیلی از آنها در تیم‌های فوتبالی مربی اند و برخی از آنها در اکثر باشگاه‌ها مدیر شده اند، برای خودشان می‌چرخند و پولشان را در می‌آورند و مصاحبه‌های شان را هم می‌کنند.

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,943
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
اینها طبیعتاً دوست ندارند کریم باقری در فوتبال حضور داشته باشد و قطعاً تلاش‌شان را هم می‌کنند که امثال حمید استیلی را از فوتبال دور کنند، ولی کریم باقری فقط یکی است.
باز هم می‌گویم باید ستاره باشید تا بفهمید، باید فوتبالیست بزرگی باشید تا کریم باقری را بشناسید.

حضور چنین افرادی در کنار تیم ملی فوتبال ایران چه تاثیری در عملکرد و نتیجه‌گیری ملی پوشان حال حاضر کشورمان دارد؟
اگر امثال کریم باقری، حمید استیلی و وحیدهاشمیان و این تیپ افراد کنار تیم ملی نباشند اصلاً این آقایان مدیران فوتبالی نمی‌توانند به تیم ملی نزدیک شوند.

چطور؟
چون بچه‌های تیم ملی آنها را می‌خورند. بازیکنان حال حاضر تیم ملی فوتبال از کریم باقری، حمید استیلی، وحیدهاشمیان و... حجب و حیا می‌کنند، وگرنه مدیران غیرفوتبالی را می‌خورند.

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,943
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
اما متاسفانه این قبیل افراد غیرفوتبالی اظهارنظرهایی می‌کنند که باعث ناراحتی آدم می‌شود. ولی متاسفانه همواره در هر دورانی حضور دارند و کاری هم نمی‌توان کرد.

به عنوان آخرین سوال؛ با نزدیک شدن به مجمع انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال باز هم باید شاهد این قبیل جنگ و جدل‌های رسانه‌ای بین جناح‌ها باشیم
و این موضوع تا چه اندازه روی فوتبال ما تاثیر منفی خواهد داشت؟
طبیعی است که بازهم شاهد چنین مسائلی باشیم. فوتبال ما همین است. فوتبالی که تنها چیزی که در آن نمی‌بینیم فوتبال است! دائماً این به آن بند می‌شود، آن به این گیر می‌دهد و متاسفانه تنها چیزی که کسی به آن توجهی نمی‌کند خود فوتبال است.
بنابراین اگر باز هم تا انتخابات از این قبیل مسائل رخ بدهد چندان نباید تعجب کرد، بلکه باید هوشیار بود و حرف درست را شنید.

بالا