• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

آداب‌ و رسوم آداب و رسوم مردم ایتالیا

• نویسنده موضوع مهاجر.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 8
  • بازدیدها 279
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
سنت‌ها، آداب و رسوم و فرهنگ این کشور، از منطقه‌ای به منطقه‌ی دیگر متفاوت است. به‌عنوان مثال آداب و رسوم ایتالیایی‌های منطقه‌ی سیسیل، ونتو و کامپانیا کاملا با یکدیگر متفاوت است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
ایتالیایی‌ها به خاطر سبک لباس پوشیدن‌شان، شهره هستند. سبک لباس پوشیدن در ایتالیا برخلاف اروپا و آمریکای شمالی، معمولا رسمی و مطابق مد روز است. ایتالیایی‌ها به این مشهور هستند که در هر موقعیتی، لباس مناسب آن شرایط را می‌پوشند.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
سرو صدای زیاد اولین چیزی است که مسافران از آن تعجب و شکایت می کنند. خیابان ها مملو از آدمهایی است که با هم صحبت می کنند، آواز می خوانند، بازی می کنند، فریاد می زنند و در حین رانندگی، دست شان را از روی بوق رها نمی کنند. حتی در خانه هم، به دلیل پهنای کم دیوارها، صدای حرف، تلویزیون همسایه یا پیانویی که نواخته می شود، شما را آزار می دهد. اگر چه عوامل این سرو صدا گاهی سر از زندان در آورده اند، اما در کل ایتالیا کشور پر سروصدایی است.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
ایتالیا بدون مردم و مردم ایتالیا بدون حرکات دست شان کامل نمی شوند. مردم ایتالیا عادت دارند هنگام حرف زدن، دست هایشان را تکان دهند. این عادت از یونانی هایی که برای استعمار ناپل به جنوب ایتالیا نقل مکان کردند، به ارث رسیده است. مردم آن زمان برای برقراری ارتباط با یکدیگر، برای این که حرف هایشان را دیگران نشنوند، با حرکات دست منظورشان را می رساندند و این تبدیل به سنتی شد که همچنان در این کشور ادامه دارد. برای مردم ایتالیا بی ادبی نیست اگر ر*اب*طه ای نزدیک با شما برقرار کنند یا حتی هنگام صحبت، دست تان را بگیرند و شانه تان را لمس کنند. ب*وس*یدن و در آ*غ*و*ش گرفتن در مکان های عمومی نیز امری طبیعی است.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
ایتالیایی ها به خانواده اهمیت زیادی می دهند. عشق به کودکان و حمایت از افراد مسن در رفتار آنها کاملا مشهود است. اگر شما هم برای اولین بار به این کشور سفر کنید، به سرعت پی می برید که اولویت مردم این کشور خانواده است. افراد مجرد با خانواده های خود زندگی می کنند و این برایشان شرم آور نیست. خوردن و ناهارخوری بخش مهمی از فرهنگ ایتالیایی است. قبلا از خوردن منتظر بانوی خانه می شود تا و او بنشیند و در ابتدا او شروع به خوردن نماید

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
اگر بدنبال وقت سفارت ایتالیا هستنید بدانید که یکی دیگر از خصوصیاتی که توریست ها در ایتالیا تجربه می کنند، زندگی آرام مردم آن است. برای مثال غذا خوردن آنها ممکن است 3 ساعت به طول بیانجامد. سفارش غذا به بیرون از رستوران، برایشان قابل درک نیست، مگر در شهرهای توریستی.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
ایجاد یک تصور اول خوب در اخلاق اجتماعی ایتالیایی بسیار مهم است و باید بدانید که به احتمال زیاد به نظر می رسد که اول به نظر شما و مهم تر از ظاهر شما قضاوت می شو

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
وقتی که ملاقات می کنید، ایتالیایی ها (دوستان یا غریبه ها) هر روز "روز خوبی" یا "شب خوبی" را دوست دارند. جایی که روابط موجود وجود دارد، ایتالیایی ها یکدیگر را با ب*وسه در هر دو طرف سلام می کنند (ابتدا گونه چپ).

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
مسیحیت مذهب غالب در ایتالیا است، در حالی که اکثر مسیحیان متعلق به کلیسای کاتولیک هستند اما تنوع رو به گسترش اعتقادات و شیوه های مذهبی وجود دارد. در میان اقلیت های مذهبی، اسلام بزرگترین است به دنبال آن ارتدکس شرقی و شرقی، پروتستانتیسم، شاهدان یهوه، بودیسم، سیهیزم و یهودیت است.

بالا