• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

متفرقه انواع موسیقی

ساعت تک رمان

ꜱʜᴀᴋɪʟᴀ. ᴋʜ.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-10-24
لایک‌ها
56
امتیازها
13
کیف پول من
351
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت هموطنان گرامی. برای صمیمیت و همینطور توجه بهتر تا حد امکان عامیانه مینویسم. اول از همه مهم ترین چیز اینکه موسیقی اصلا چطوری میاد؟ موسیقی یه حسه! وقتی کسی میخواد موسیقی بزنه یا بخونه در هر صورت، با زور نمیتونیم مجبورش کنیم اینکار رو انجام بده. چون موسیقی و انواع هنر ها وقتی زیبا میشن که ما با سلیقه و با حس انجام بدیمشون. خب تا اینجا چیزی بود که باید راجب موسیقی میفهمیدید؛ حالا میرسیم به انواع موسیقی:
1) کلاسیک، 2) بلوز(غمگین و..)، 3) راک، 4) هیپ هاپ/رپ 5) باروک، 6) پاپ، 7) R&B (ریتم بلوز)، 8) امپرسیونیس 9) رمانتیک، 10) اصیل11) جاز یا جَز، 12) رگتایم 13) سوینگ14) متال 15) رگی 16) بوسانوا 17) پانک )، 18) الکترونیکا
میدونم که الان فکر میکنید چقد زیاد هستن؛ ولی اصلا زیاد نیستن چون ما هنوز نمیشناسیمشون اینطوری فکر میکنیم.که در پست های آینده ایشالله راجبشون صحبت میکنم. البته تمامی این موسیقی ها ساز مربوط به خودشون رو دارن که مثلا اگه این پست راجب کلاسیک باشه ساز مربوط بهش رو هم میگذارم. والبته هر آهنگساز و دوستاران موسیقی هم پروفایل مخصوص به خودشون رو دارن که من براتون چند تا عکس پیدا کردم. 🙂
یادمون نره که اینا نکات مبتدی و همینطور سبک های موسیقی بودند پس ما فعلا خیلی چیز ها هست که بلد نیستیم.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

پیوست‌ها

• ۲۰۲۱۱۲۱۴_۲۳۵۴۲۷.jpg
    ۲۰۲۱۱۲۱۴_۲۳۵۴۲۷.jpg
    468.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • ۲۰۲۱۱۲۱۴_۲۳۵۴۱۱.jpg
    ۲۰۲۱۱۲۱۴_۲۳۵۴۱۱.jpg
    549.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • ۲۰۲۱۱۲۱۴_۲۳۵۴۵۸.jpg
    ۲۰۲۱۱۲۱۴_۲۳۵۴۵۸.jpg
    192.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

امضا : ꜱʜᴀᴋɪʟᴀ. ᴋʜ.