• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

فرزندپروری راه حل روانشناسان به والدین کودکان خجالتی

• نویسنده موضوع DARK GIRL
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 17
  • بازدیدها 261
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
وقتی خجالت مانع است

در برخی از کودکان، خجالت تجلی مشکلات داخلی است، نه آرامش درونی ،این کودک بیش از حد خجالتی است و عقب می نشیند از ارتباط چشمی اجتناب می کند و مشکلات رفتاری بسیاری دارد . مردم در حضور او احساس راحتی نمی کنند . وقتی در این فرد کوچک کاوش می کنید متوجه می شوید که او با عصبانیت و ترس به جای صلح و اعتماد عمل می کند. وقتی عمیق تر به کاوش ادامه می دهید، اغلب متوجه می شوید که او خیلی عصبانی است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : DARK GIRL

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
زمانی که خجالت به کودک کمک می کند

خجالت یک ویژگی شخصیتی است نه یک عیب .بعضی از بهترین آدم هایی که تا به حال در دنیا وجود داشته اند خجالتی هستند. این افراد تمایل دارند که شنوندگان دلسوز و افراد خصوصی باشند که حتی بدون گفتن یک کلمه، حضور خوشایند را از خود نشان می دهند.

بسیاری از افراد ، خجالتی بودن را درک نمی کنند و خجالتی بودن را با مشکل برابر می دانند. آن ها بر این باورند که کودک خجالتی از تصویر ضعیف خود رنج می برد .بیشتر اوقات این برچسب بیش از پیش ناعادلانه است ، بسیاری از کودکان خجالتی مفهوم رفتار خود را درک می کنند.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
کمک به کودک خجالتی

بسیاری از کودکان خجالتی هستند. اگر درک کنید این عبارت واقعا چه معنایی دارد، ممکن است تصمیم بگیرید که داشتن کودک خجالتی، چنین کیفیت منفی ندارد. خجالت می تواند کمک یا مانع برای کودک باشد و این بستگی به نحوه مدیریت آن دارد.

صبور باشید

برطرف کردن خجالت در کودکان می تواند مدتی طول بکشد . همسالان ممکن است فورا متوجه نشوند که کودک شما برگ جدیدی پیدا کرده است. به توانایی کودک برای رشد و یادگیری اعتماد کنید. با راهنمایی و تلاش مداوم، کودک می تواند با کودکان دیگر ارتباط برقرار کند.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
چشم انداز دیگران را تصور کنید

ایجاد این تصور در کودکان ممکن است سالها به طول انجامد تا آنها بدانند که چطور ممکن است افراد در یک وضعیت خاص چه احساسی خواهند داشت. برای پشتیبانی از دیدگاه خود، صحبت کردن با کودک درباره ایده ها و احساسات در زندگی روزمره و یا در کتاب ها، نمایش های تلویزیونی، و یا فیلم بسیار موثر است.

صحبت کردن در مورد احساسات به کودکان کمک می کند که به آن ها برچسب زده و تجربه درونی را درک کنند. ذهنی که خود را جای دیگران قرار می دهد می تواند کودکان را راهنمایی کند که چطور به راه خود ادامه دهند. به بیرون نگاه کنید، با تمرکز بر کمک به دیگران احساس راحتی کنید، این کار می تواند به کودکان خجالتی کمک کند تا خود را رها کنند .

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
بر روی تعامل تمرکز کنید

بسیاری از کودکان خجالتی احساس راحتی بیشتری نسبت به یک فرد دارند. استراحت کردن و حضور در بازی می تواند به کودک خجالتی فرصتی برای تمرین مهارت های اجتماعی و تعمیق دوستی بدهد. داشتن حتی یک دوست که آن ها را دوست بدارد به کودکان کمک می کند تا احساس شادی کنند و کم تر مورد تهدید قرار بگیرند. در صورت نیاز به فرزند بگویید تا قبل از رسیدن مهمان چگونه رفتار کنند

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
زمانی که دیگران صمیمی هستند، واکنش دهید

مطالعه گزل نشان داد بچه های خجالتی که قادر به پاسخگویی به پیشنهادهای دوستانه دیگر کودکان بودند، زمان اجتماعی آسان تری داشتند. به کودک کمک کنید که مراقب رفتارهای محبت آمیز کودکان دیگر باشد. این کار می تواند نشانه دوستی اولیه باشد! به کودک کمک کنید تا به گرمی پاسخ دهد.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
دستورالعمل های اجتماعی را آموزش دهید و تمرین کنید

اغلب تعامل اجتماعی مستلزم بذله گویی هوشمندانه نیست ، بسیاری از چیزهایی که ما به افراد دیگر می گوییم روتین است .به کودک کمک کنید تا ارتباط های اجتماعی ساده را از طریق بازی یاد بگیرد. برای مثال، خوش آمدگویی به افراد با ارتباط چشمی، صدای واضح و لبخند دوستانه باعث دوست یابی و جلب توجه می شود.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
کار کردن با آنها به جای مقابله

کودکان خجالتی مجبور نیستند به طور جادویی برون گرا شوند تا بتوان با آن ها جور شده و دوست داشته شوند. قطعا در دنیا جایی برای یک سبک ساکت تر وجود دارد! آن ها نیاز دارند به یافتن راه هایی برای تعامل با این که چه کسی هستند و هم چنین منجر به واکنش های مثبت از سوی دیگران می شوند .

علایق کودک را دنبال کنید

کودکان با انجام کارهای سرگرم کننده با هم دوست می شوند. فعالیتی که کودک از آن ل*ذت می برد می تواند گامی برای دوستی باشد. اگر کودک بر فعالیت های سرگرم کننده متمرکز است، او کاری برای انجام دادن و صحبت کردن در مورد همسالان خود دارد و کم تر نگران احتمال تنهایی یا رد شدن است.

بالا