• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

ایده 15 ایده ساخت و تزیین شمع در خانه برای چیدمان فضایی بهتر در سال جدید

• نویسنده موضوع DARK GIRL
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 16
  • بازدیدها 2K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
9. شمع مرکبات

برای ساخت شمع مرکبات، لیمو ترش بهترین گزینه است. با این حال شما می‌توانید از تمامی مرکبات برای این منظور استفاده کنید. لیموها را به دو نیم تقسیم نموده و پس از خالی کردن مواد داخلی آن با کمک قاشق، یک فتیله در وسط آن بگذارید و پوسته را با موم دلخواه خود پر کنید. شما همچنین می‌توانید چند قطره روغن لیمو به موادتان اضافه کنید تا رایحه شمع را ب*ر*جسته نماید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : DARK GIRL

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
10. شمع برش میوه خشک

همان طور که از اسم آن پیدا است، شمع برش میوه خشک می‌تواند یک گزینه جذاب برای تزیین محیط زندگی شما باشد. برای ساخت چنین شمعی شما به دو عدد قالب یک شکل با ابعاد مختلف نیاز دارید. در ابتدا قالب کوچک‌تر را درون قالب بزرگ‌تر بگذارید، آن‌ها را چرب کرده و فاصله بین‌شان را با پارافین بی‌رنگ پر کنید. برش‌های میوه خشک را به دلخواه درون پارافین بچینید تا لایه بیرونی شمع شما آماده شود. در این مرحله باید منتظر بمانید تا مواد خشک شوند. سپس قالب کوچک را از داخل قالب بزرگ‌تر خارج کنید و پس از قرار دادن فتیله در وسط آن، فضای داخلی را با پارافین رنگی پر کنید تا شمع‌تان جذابیت بیشتری داشته باشد.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
11. شمع گیاه بامبو

اگر در منزل خود گیاه بامبو ندارید، می‌توانید ساقه‌های این درخت جذاب را به راحتی از گل فروشی‌ها تهیه کرده و از فضای خالی شده شاخه‌ها برای ساختن شمع‌های زیبا استفاده کنید. آن‌ها را به ارتفاع دلخواه برش بزنید و فتیله‌ای را در مرکز قرار داده و سپس با پارافین پر کنید. شمع زیبای شما آماده است.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
12. شمع قالبی

شما می توانید با ساخت این نوع شمع‌ها بسیار سرگرم شوید. به یک فروشگاه لوازم قنادی و شیرینی‌پزی بروید و تعدادی قالب کوکی متنوع بخرید. پارافین را به مقدار زیاد روی حرارت غیرمستقیم ذوب کنید و در رنگ‌های مختلف درون این قالب‌ها بریزید. توجه داشته باشید که همیشه قبل از شروع کار، قالب‌هایتان را با برس چرب کنید تا نتیجه نهایی شما، کناره‌هایی تمیز و ظریف داشته باشند. این روش برای سرگرم کردن بچه‌ها در خانه و افزایش خلاقیت آن‌ها بسیار مناسب است؛ چرا که آن‎‌ها می‌توانند از انتخاب شکل‌ها و رنگ‌های مختلف ل*ذت ببرند.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
13. شمع یخی

اگر قبلا درباره شمع‌های یخی چیزی نشنیده‌اید، در این جا یاد می‌گیرید که آن‌ها چگونه ساخته می‌شوند. شما می‌توانید با بقایای بلااستفاده شعم‌های قدیمی و تعدادی یخ قالبی، به راحتی شمع‌های حفره‌دار بسازید. برای تهیه این شمع‌ها، تعدادی یخ قالبی را درون ظرف مورد نظرتان بچینید و پارافین د*اغ و ذوب شده را روی آن‌ها بریزید. در این حالت، پارافین سریع منجمد می‌شود و شکل یخ‌ها را درون خود نگه می‌دارد. پس از مدتی که پارافین کاملا یخ زد و یخ‌ها کمی آب شدند، آب ظرف را خالی کنید و از شمع حفره‌دار متفاوت خود ل*ذت ببرید.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
14. شمع با گل‌های طبیعی

یکی از زیباترین تزیینات ممکن برای شمع‌های بزرگ، استفاده از گلبرگ‌های طبیعی تازه است و به جرعت می‌توان گفت همه از دریافت چنین شمعی به عنوان هدیه بسیار خوشحال خواهند شد. برای شروع در ابتدا تعدادی گلبرگ یا غنچه تازه را به سلیقه خود لای کتابی زخیم یا روی سطح صافی قرار دهید و آن‌ها را فشرده نمایید تا حالت تخت پیدا کنند. سپس می‌توانید با حرارت دادن سطح شمع و سازماندهی مشخص یا الگوهایی خطی، آن‌ها را به سلیقه خود بچینید.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
15. شمع فنجانی

این شمع‌های فنجانی کوچک، بسیار جذاب‌تر از تصور شما خواهند بود. برای تزیین یک میز صبحانه یا عصرانه و پذیرایی از میهمانان خود، می‌توانید چند فنجان رنگی زیبا را در کنار نوشیندی‌های خود بچینید و از زیبایی آن‌ها ل*ذت ببرید. رنگ و رایحه این شمع‌ها کاملا به خود شما بستگی دارد؛ اما، برای جذابیت بیشتر سعی کنید از فنجان‌های طرحدار استفاده کنید.

بالا