• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

#پزشکی #سلامت #بخون

• نویسنده موضوع aliasghar
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 721
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

aliasghar

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-07-26
لایک‌ها
127
امتیازها
43
کیف پول من
501
*کبد چرب
153487

*شکلات

153488

*قولنج

قولنج خود را نشکنید ❗ ️ شکستن قولنج مانع خون‌رسانی به مغز می شود ، احتمال پارگی ریز در دیواره رگ‌هایی از گر*دن هست و باعث سکته می‌شود !

*پوکی استخوان
۵ داروی عامل پوکی استخوان را بشناسید
قرص کورتون
قرص ضد افسردگی(فلوکستین)
امپول ضد بارداری
شربت معده الومینیوم
دارو ضد تشنج

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

aliasghar

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-07-26
لایک‌ها
127
امتیازها
43
کیف پول من
501
*بیشتر بدانید

✓ در رب‌ تقلبی بدلیل استفاده ازمواد نامطلوب وعدم پاستوریزاسیون از مواد رنگ‌دهنده و نگهدارنده استفاده می‌شود پررنگ وبدون مزه بوده و بدلیل استفاده از نگهدارنده دربیرون ازیخچال هم کپک نمی‌زند.

✓افتادن در خواب
153495

✓قبل خواب

153496

✓موز
153498

پو*ست موز را بخورید ! ضد سرطان است کلسترول را کاهش میدهد به خواب آرام کمک میکند حرکات روده را منظم میکند در رفع افسردگی فوق العاده است باعث بهبود هضم، رفع چاقی

✓دارچین
دارچین داروی ضد باکتری لثه جالبه بدانید دارچین یکی از موارد تشکیل دهنده آدامس، د*ه*ان شویه ها، ژل های دندان و ... است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

aliasghar

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-07-26
لایک‌ها
127
امتیازها
43
کیف پول من
501
•یبوست
153501

اگر یبوست گرفتید به هر دلیلی این چند تا خوراکی رو اصلا نخورید چون بدتر میشید.

•تلفن همراه

طبق آخرین بررسی ها باکـــتری موجود روی گوشی تلفن همراه از سنگ تــــوالت هم بیشتر است براساس گزارش سایت پزشکان بدون مرز آلودگی گوشی تلفن همراه 18 برابر دستگیره دستشویی ها و سیفون هاست!

153503

•خواص خاکشیر
خاکشیر از بین برنده مواد زائد اطراف نخاع می باشد در تابستان خاکشیر را با سکنجبین بخورید خشک شدن د*ه*ان و عطش حاصل از گرما و سردرد را درمان می‏ کند.

153504

•رفع تیرگی
رفع تیرگی زانو آرنج زیر ب*غ*ل ترکیبی از سدر را بصورت ضماد با کمی آب یا سرکه مخلوط کرده وروزی نیم ساعت یک روز درمیان تا ۷ الی ۱۰ جلسه روی موضع تیره بگذارید

•روغن زیتون
روزی ۱ قاشق روغن زیتون عمرتان را طولانی‌تر می‌کند ؛ روغن زیتون خطر ابتلا ب حملات قلبی و سکته مغزی را کاهش داده و به دلیل خواص آنتی اکسیدانی به جلوگیری از رشد سلول های سرطانی کمک می‌کند.

•« کندر » بخورید !
خاصیت مهم کندر این است که می‌توا‌ند برای درمان سرماخوردگی و بهبود گلو درد ناشی از آن موثر باشد و شما را از خوردن داروهای زیاد نجات دهد.
خواص کندر :
درمان یبوست، پاکسازی معده، ، گندزدایی از کلیه، درمان آلزایمر، جلوگیری از پوسیدگی دندان و سفید کردن آن، من رفع بوی بد د*ه*ان و درمان بیماری‌های مفصلی
تحقیقات ثابت کرده دود کردن کندر در خانه یک مسکن طبیعی برای اضطراب، افسردگی و سردرد است

•مسواک
اکثر مســواک ها حاوی 10 مــیلیون میکروب هستند که درصد بالای از این‌ میکروب ها باکتری های بالقوه خطرناک مانند «ایی.کولی‌»دارن هر چند روز یکبار حتما مسواکتان را با آب جوش بشوید.

aliasghar

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-07-26
لایک‌ها
127
امتیازها
43
کیف پول من
501
√کلم خام
کلم خام مصرف کنید تا به سرطان س*ی*نه مبتلا نشوید.
فلاونوئید موجود در کلم خام خاصیت ضدسرطانی دارد و روزی یک کاسه از آن کمک میکند تا سلولهای سرطانی هرگز شکل نگیرند ؛ کلم را میتوانید هر روز به شکل سالاد میل کنید و از خواص انرژی‌ بخش و ضد سرطانی آن بهره‌مند شوید...

√کبد

153506

√طالبی

153508

√اهمیت صبحانه

153509

بالا