• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

روانشناسی بهبود نشانه های اختلال دو قطبی با ویتامین ها

• نویسنده موضوع Nazanin
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 20
  • بازدیدها 288
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
  1. اینوزیتول​

اینوزیتول یک ویتامین مصنوعی است که می تواند به درمان افسردگی و اختلال دو قطبی کمک کند. یک منبع معتبر گزارش داده است که در یک مطالعه، به 66 نفر از افراد مبتلا به اختلال دوقطبی که یک دوره افسردگی اساسی را تجربه می کردند، به عنوان یک روش درمانی اضافی به آن ها اینوزیتول داده شد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Nazanin

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
نتایج این مطالعه نشان داد که 17.4 درصد از افرادی که اینوزیتول را به عنوان درمان اضافی دریافت می کردند، از دوره افسردگی خود بهبود می یابند و به مدت هشت هفته هیچ علائمی از دوره بد خلقی و نشانه های اختلال دو قطبی ندارند.

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
  1. استیل سیستئین​

این آنتی اکسیدان به کاهش استرس اکسیداتیو کمک می کند. در یک آزمایش کنترل شده تصادفی از افراد مبتلا به افسردگی شیدایی، افزودن 2 گرم N- استیل سیستئین در روز به داروهای اصلی برای درمان اختلال دو قطبی منجر به بهبود قابل توجهی از علائم افسردگی شیدایی در آن ها شد.

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
  1. آدنوزیل متیونین​

نتایج معتبر نشان می دهد که فرم مکمل ماده ای که به طور طبیعی در ب*دن وجود دارد، ممکن است برای درمان افسردگی مفید باشد. این مکمل اسید آمینه ممکن است برای درمان اختلال دو قطبی نیز موثر باشد.

برخی از دوزهای این مکمل ها می توانند عوارض جانبی جدی، مانند ت*ح*ریک دوره های جنون، ایجاد کنند. با پزشک خود در مورد دوزهای مناسب این مکمل صحبت کنید. همچنین در مورد چگونگی تعامل S- آدنوزیل متیونین با سایر داروهایی که می خورید سوال کنید.

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
  1. تکنیک های آرام سازی​

استرس اختلال دو قطبی را پیچیده تر می کند. چندین روش درمانی جایگزین برای کاهش اضطراب و استرس وجود دارد. این روش های درمانی شامل موارد زیر است:

• ماساژ درمانی
  • یوگا
  • طب سوزنی
  • مدیتیشن (مراقبه)
تکنیک های آرام سازی نمی توانند اختلال دو قطبی را درمان کنند. اما ممکن است به شما کمک کنند علائم خود را مدیریت کرده و بخشی ارزشمند از برنامه درمانی شما باشند.

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
  1. ریتم درمانی بین فردی و اجتماعی (IPSRT)​

الگوهای نامنظم و کمبود خواب ممکن است علائم اختلال دو قطبی را بدتر کند. IPSRT نوعی روان درمانی است. هدف آن کمک به افراد مبتلا به اختلال دو قطبی است:

• در زندگی تان یک روال منظم را حفظ کنید.
  • عادت های خوب خوابیدن را در پیش بگیرید.
  • بیاموزید که چگونه مسائلی را که روال زندگی با آن ها مختل یا قطع می شود، حل کنید.

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
IPSRT، علاوه بر داروهای تجویز شده شما برای اختلال دو قطبی، ممکن است به کاهش تعداد دوره های شیدایی و افسردگی کمک کند.

ورزش و اختلالات دو قطبی

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912

10.تغییر سبک زندگی​

اگرچه تغییر شیوه زندگی اختلال دو قطبی را درمان نمی کند، اما برخی تغییرات ممکن است درمان شما را تقویت کرده و به ایجاد ثبات در خلق و خوی شما کمک کنند. این تغییرات شامل موارد زیر است:

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912

1_ ورزش منظم​

ورزش می تواند به ایجاد ثبات در خلق و خو کمک کند. همچنین می تواند به کاهش افسردگی و افزایش کیفیت خواب کمک خواهد کرد.

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912

2_ خواب کافی​

خواب کافی می تواند به ایجاد ثبات در خلق و خو و کاهش ت*ح*ریک پذیری کمک کند. نکاتی را برای بهبود کیفیت خواب خود رعایت کنید. این نکات می تواند شامل ایجاد یک روال معمول و ثابت برای خوابیدن یا ایجاد یک فضای آرام در اتاق خواب باشد.

بالا