• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

بیوگرافی بیوگرافی ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

• نویسنده موضوع L A D Y
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 26
  • بازدیدها 2K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,342
امتیازها
138
کیف پول من
7,644
10 آهنگ برتر ایکس ایکس ایکس تنتاسیون شامل چه مواردی می باشند؟
داستان این که این خواننده چه طور به موسیقی روی آورد که برایتان گفتیم. گفتیم که او زمانی که به خاطر حمل سلاح گرم و ضرب و شتم بچه ها به کانون تربیت کودکان رفته بود، به رفتارهای خود فکر کرد و تصمیم گرفت تا تغییر کند. او هر چند که تغییر زیادی نکرد اما به رشته مورد علاقه خود پرداخت و موفق شد که بهترین آهنگ های دنیا را رقم بزند. کارهای او در برخی از بیلبوردها رتبه نخست را کسب کرده بود.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,342
امتیازها
138
کیف پول من
7,644
Look at me از ایکس ایکس ایکس تنتاسیون
در واقع این آهنگ اولین آهنگ ایکس ایکس ایکس تنتاسیون بود که در سال 2015 میلادی به صورت حرفه ای ضبط شد و یک سال بعدش هم به بازار عرضه شد. این موسیقی ناب موفق شد تا در چارت هات آمریکا جایگاه سی و چهارم را کسب کند. همچنین این موسیقی پس از اینکه روی سامانه ساندایکلود آپلود شد موفق شد تا 174 میلیون بار پلی شود که رقمی بی نظیر است. در یوتیوب این موزیک 348 میلیون بازدید گرفت.

Yung Bratz
در سال 2017 میلادی بود که این آهنگ به بازار عرضه شد و یکی از آهنگ های برتر آلبوم معروف روینچ یا انتقام می باشد.

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,342
امتیازها
138
کیف پول من
7,644
save me از XXX tentacion
این آهنگ به سبک هیپ هاپ و رپ خوانده شده است و پس از انتشار در برخی از بیلوردهای کشورهای مختلف رتبه هایی را بدست آورده است.

Hope
از جمله کارهای ناب این خواننده است که زمانی آپلود در یوتیوب و ساندکلود و دیگر سامانه های موزیک، موفق به کسب بازدید زیادی شد. همچنین این آهنگ از جمله کارهایی بود که در بیلبوردها رتبه های نسبتا خوبی را کسب کرد.

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,342
امتیازها
138
کیف پول من
7,644
Fuck Love
این آهنگ پس از انتشار در بیلبورد هات 100 آمریکا موفق به کسب رتبه 28 شد. همچنین در بیلبورد بریتانیا هم توانسته رتبه 10 را کسب کند و در دیگر کشورها هم رتبه هایی بدست آورد. این آهنگ با همکاری تریپی رد از خواننده های مشهور رپ ساخته شده بود.

SAD!
درست قبل از اینکه کشته شود این آهنگ را خوانده بود و موفق شد تا در بیلبوردهای آمریکا رتبه یک را کسب کند و موزیک ویدئوی آن هم در یوتیوب سر و صدای زیادی را ایجاد کرد. همچنین این آهنگ بالاترین رتبه را در بین آهنگهایش کسب کرده بود. در واقع اگر به لیست بهترین آهنگ های رپ جهان توجه داشته باشید می توانید به خوبی متوجه منور ما بشوید.

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,342
امتیازها
138
کیف پول من
7,644
Moonlight
در بیلبورد هات 100 آمریکا رتبه سیزدهم را کسب کرد و موفق شد تا گواهی پلاتینیوم را نیز کسب کند. این آهنگ سومین موسیقی این خواننده بود که بالاترین رتبه های را در میان دیگر آهنگ ها کسب کرده بود.

Ex bitch ایکس ایکس ایکس تنتاسیون
این آ]نگ از آلبوم Bad Vibes Forever می باشد که سبک آن پاپ است و موفق شده بود تا اولین آهنگ خود به غیر از رپ را بخواند.

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,342
امتیازها
138
کیف پول من
7,644
Infinity
از جمله آهنگ های معروف وی است که در سال 2018 میلادی منتشر شده است. ایکس ایکس ایکس تنتاسیون با جوئی بادا در این آهنگ ظاهر شده اند و هواداران هم استقبال خوبی کردند

Reven
یکی از معروف ترین آلبوم های این خواننده است که دارای 8 ترانه می باشد. این آلبوم در سال 2017 میلادی منتشر شده است و ترانه های آن شهرت زیادی دارند.ge.

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,342
امتیازها
138
کیف پول من
7,644
رازهای ایکس ایکس ایکس تنتاسیون شامل چه چیزی می باشد؟
برخی ها می گویند که زنده بودن ایکس ایکس ایکس تنتاسیون یکی از رازهای عجیب او می باشد. این در حالی است که او کشته شده است و همه هم این خبر را تایید کرده است. اما برخی از کاربران معتقدند که او هنوز زنده است و فیلمی را منتشر می کنند که نشان می دهد فردی که خیلی شبیه به او است در خیابان راه می رود.

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,342
امتیازها
138
کیف پول من
7,644
کیفیت ریمیکس آهنگ مهتاب از ایکس ایکس ایکس تنتاسیون به چه صورت می باشد؟
این ریمیکس او با کیفیتی بالا روانه بازار شده است و موفق شده است تا بازدید خوبی هم بگیرد. گفته می شود که این موسیقی جایزه هایی را هم برنده شده است و توانسته در بیلبوردهای کشورهای مختلف رتبه های برتری را نیز نصیب خودش بکند. بیشتر ریمیکس های این خواننده در حال حاضر در اکانت یوتیوب او موجود می باشد و می توانید با مراجعه به آنجا این موارد را در اختیار بگیرید.

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,342
امتیازها
138
کیف پول من
7,644
کنسرت های ایکس ایکس ایکس تنتاسیون به چه صورت برگزار می شد؟
عکس های ایکس ایکس ایکس تنتاسیون در کنسرت هایش را که مشاهده کنید، متوجه می شوید که در اکثر تورهایی که او برگزار می کرد، ظرفیت سالن ها پر می شدند و حتی افراد اضافه ای هم به این سالن ها مراجعه می کردند. همچنین در این سالن ها بیشتر افراد جوان و پر انرژی حضور می یافتند و او نیز توانسته بود تا از این طریق نیز پول خوبی هم به جیب بزند. یکی از کنسرت های او در شهر هادسون برگزار شد که استقبال خوبی هم از آن صورت گرفت. برخی از کنسرت های او نیز به صورت آنلاین برگزار می شد که به صورت جهانی بود.

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,342
امتیازها
138
کیف پول من
7,644
در پلی لیست XXX tentacion معمولا چه آهنگ هایی را می توان یافت؟
آهنگ های زیادی هستند که می توانند در این لیست اضافه شوند. به طور مثال Looke at me یکی از برترین کارهای XXX tentacion می باشد. همچنین امید نیز یکی دیگر از کارهای ناب این خواننده است که می تواند در پلی لیست هر علاقمندی وجود داشته باشد. به هر حال سلیقه ها متفاوت می باشد.

بهترین آلبوم XXX tentacion کدام مورد می باشد؟
بیشتر علاقمندان این خواننده اعلام کرده اند که آلبوم Revenge از جمله مواردی است که بهترین آهنگ ها را شامل می شود و توانسته اند که رتبه هایی را در چارت های مهم دنیا به دست بیاورند. همچنین این آلبوم یکی از پرفروش ترین آلبوم های این خواننده محسوب می شود.

بالا