• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

بیوگرافی بیوگرافی ماریا خرسند | از بنیان‌گذاران بلوتوث

• نویسنده موضوع L A D Y
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 296
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,349
امتیازها
138
کیف پول من
7,757
1627810445477.png
بیوگرافی ماریا خرسند از بنیان گذاران بلوتوث
زنان همیشه در عرصه‌های مهم پابه‌پای مردان جلو آمده‌ و توانسته‌اند افتخارات زیادی به دست آورند. یکی از این زنان موفق ایرانی که علاوه بر عرصه ملی، در عرصه جهانی نیز خوش درخشیده و کارنامه بسیار درخشانی جمع آوری کرده خانم ماریا خرسند است. در این مطلب، بیوگرافی کاملی از ماریا خرسند را خدمت شما آماده کرده‌ایم و در آن به مواردی مثل ماریا خرسند کیست؟، ماریا خرسند مدیرعامل Dell می‌باشد؟ و … پرداخته‌ایم که امیدواریم مورد پسندتان واقع شود. تا انتها همراه ما باشید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,349
امتیازها
138
کیف پول من
7,757
بیوگرافی ماریا خرسند
افراد موفق همواره در زندگی خود کارهایی کرده و سختی‌هایی کشیده‌اند که با دانستن و آگاهی یافتن از آن‌ها به راحتی می‌توانید مسیر بهتر و مناسب‌تری برای رسیدن به موفقیت و خواسته‌های خود ترسیم کنید. برای فهمیدن این نکات، یکی از بهترین روش‌ها مطالعه زندگی نامه و بیوگرافی افراد موفق می‌باشد. ماریا خرسند یکی از افرادی است که بدون شک با خواندن بیوگرافی‌شان خیلی بهتر می‌توانید برای آینده برنامه ریزی کنید.

ماریا خرسند کیست؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خانم ماریا خرسند یکی از ایرانی‌های مقیم سوئد است که در ۲۲ خرداد ۱۳۳۶ در شهر ساری ایران به دنیا آمده‌. وی در سن ۱۵ سالگی به همراه خانواده خود برای ادامه تحصیل به شهر لس آنجلس آمریکا مهاجرت کردند

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,349
امتیازها
138
کیف پول من
7,757
تحصیلات ماریا خرسند:
ماریا خرسند در سال ۱۹۷۲ بعد از مهاجرت به لس آنجلس ابتدا وارد رشته روانشناسی شد اما بعد از مدتی در رشته کامپیوتر ادامه تحصیل داد و مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در فولرتون دریافت نمود.
زندگی شخصی خانم ماریا خرسند:
خانم خرسند در یک خانواده ایرانی به دنیا آمده است. در زمان تحصیل در دانشگاه فولرتون با مردی سوئدی الاصل ازدواج کرد و با هم به کشور سوئد مهاجرت کردند.

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,349
امتیازها
138
کیف پول من
7,757
مسیر کاری ماریا خرسند:
ماریا خرسند زمانی که در آمریکا مشغول تحصیل بوده، توانست برای خود یک کارنامه شغلی بسیار مناسبی را با فعالیت در حوزه‌های مختلف تکنولولژی جمع آوری کند. خانم خرسند در چند شرکت بزرگ آمریکایی که در حوزه‌های نفتی سرآمد هستند مثل شرکت نفتی یونیون کالیفرنیا و شرکت کامپیوتری یونی سیس نیز مشغول فعالیت بوده و سابقه خوبی از خود برجای گذاشته است.
ناگفته نماند که خانم خرسند به هیچ وجه ایرانی بودن خود را انکار نکرده و حتی در چندین پروژه که زیر نظر وزارت دفاع آمریکا نیز بودند، بعد از انجام مصاحبه و ارایه رزومه خود به دلیل ایرانی بودن کنار گذاشته شدند اما هیچ یک از این سدها نتوانستند که مانع از موفقیت خانم خرسند شوند.
خانم ماریا خرسند به همراه همسر خود بعد از این که به سوئد مهاجرت کردند به دلیل سابقه کاری بسیار خوبی که داشتند توانستند در کمپانی بزرگ اریکسون استخدام شده و فصل جدیدی از فعالیت خود را آغاز کنند.

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,349
امتیازها
138
کیف پول من
7,757
می‌توان گفت که کمپانی اریکسون یک پله موفقیت برای خانم خرسند به حساب می‌آید؛ چرا که ایشان با مدیریت و کارهایی که در این شرکت انجام دادند توانستند به به ریاست کمپانی بسیار بزرگ OMX در آمده و بعد از آن نیز حتی مدیرعاملی شرکت بزرگ Dell را به دست آورند.

ماریا خرسند از پایه ریزان تکنولوژی بلوتوث:
ماریا خرسند زمانی که در اریکسون بوده، توانست مدیریت پروژه بلوتوث را نیز به دست آورد. کمتر کسی را می‌توان یافت که نداند بلوتوث چیست و چه نوع تکنولوژی به حساب می‌آید.
در طی چنیدن مصاحبه‌ای که با خانم خرسند شده این سوال همیشه پرسیده شده است که چگونه پروژه بلوتوث را بدست آورده؟ و ایشان این گونه پاسخ داده‌اند: « من برای این سوال جواب مطمئن و دقیقی ندارم اما می‌توانم چنان بگویم که خصلت بلند پروازی و جاه طلبی و مهم‌تر از همه پشتکار و اشتیاق من باعث شد که کمپانی اریکسون این پروژه را به من اعطا کند»

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,349
امتیازها
138
کیف پول من
7,757
افتخارات خانم ماریا خرسند:
تمام افراد موفق به واسطه تلاش و کوشش خود توانسته‌اند افتخارات زیادی را به دست آورند. خانم ماریا خرسند نیز جزو همین افراد موفق محسوب می‌شود که توانسته در عرصه جهانی خوش درخشیده و کارنامه بسیار خوب و افتخارات زیادی را کسب کند. بخشی از افتخارات خانم خرسند عبارتند از:
مدیر عاملی شرکت بزرگ Dell در سال
مدیر عاملی شرکت بزرگ SP
ریاست بازارهای مالی کمپانی بزرگ OMX از سال ۲۰۰۴
مدیریت پروژه بلوتوث در شرکت اریکسون سوئد در سال ۱۹۹۴
ریاست بخش لایسنس تکنولوژی اریکسون از سال ۲۰۰۱
سابقه همکاری با شرکت نفتی یونیون کالیفرنیا و کمپانی رایانه‌ای یونی سیس
ممنونیم از شما همراهان گرامی تک رمان، که تا انتها با بیوگرافی ماریا خرسند مدیر بزرگ عرصه IT همراه ما بودید.

بالا