• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

کامل شده تیهاء|crazy-) کاربر انجمن تک رمان

• نویسنده موضوع مهاجر.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 16
  • بازدیدها 825
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
خسته، عصبی و شاید پر از جنون؛ می‌توانی به کنج اتاق پناه ببری و مهر سکوت را به ل*ب‌هایت بفشاری. نجواهای شیطانی، در گوشت می‌پیچد و سردرد امانت را می‌برد. انزجار است که سلول‌هایت فریاد می‌زنند و تو، بی‌طرف فقط خیره هستی به آینه‌ی قدی. خوب می‌دانی که این دختر آشفته، تو نیستی و این دلیلی می‌شود برای پشیمانی بی‌حد و اندازه‌ات. پس از آن‌همه رنج که فقط مقدمه بودند، دیگر توان نداری؛ اما آگاه نیستی که تازه غم‌های محزون‌کننده، شروع به شکنجه کرده‌اند. در همان اتاق تاریک و سرد، دقیقاً همان‌جا!

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
آخرین ویرایش توسط مدیر:

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
رهایم کنید در حبس. در همان قطعه‌ی بی‌هنرمندانه‌ی تاریک و مملو از تار عنکبوت. همان‌جا که بویِ هراس از دوست‌نداشتن، احاطه‌ام می‌کند و من، اشک‌هایی از ج*ن*سِ بلورین‌های یخ‌زده می‌ریزم. همان‌جا که احساسات به تاراج رفته‌اند و زوال عقل، پیش‌گرفته شده. در همان بی‌صفایی تنها؛ اما پر از حیرانی و تهی‌بودن. در همان چهار دیواری‌ای که گذر فصل‌ها را حس نمی‌کند و به منجمد بودن ادامه می‌دهد؛ همانند گذر حیات! رهایم کنید در قفسی به‌نام زندگی.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
ناخن‌های برنده‌ی سرگردانی، درون پو*ست شانه‌ام فرو رفته و دردی تیزتر از شمشیرِ عاجز، تمام سلول‌هایم را فرا گرفته. قدرتِ موجودی که خلق کردم، آن‌قدر زیاد بوده که مرا به دور انداخته و جنون را به مغزم هدیه داده. گویا در خواب عمیقی باشم و این رفت و آمدهایِ هولناک او، در این ورطه‌ی ناقص؛ مرا به ر*ق*ص در عالم حزن دعوت کرده. شاید هم، در عالم حیرانی، او را به شنیدن نت‌های درخشان پیانو که اکنون مخلوطی از بغضی، بیش نیستند، کرده‌ام. چه می‌دانم!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
چکه چکه می‌کند اشک‌های سرخِ رها شده از فك. حال هوایِ من کمی درحال گرفته‌شدن است و اشک‌ها به‌سرعت می‌فهمند. بی‌چارگان، می‌خواهند منِ غربت زده را در آ*غ*و*ش بگیرند؛ بی‌آن‌که بداند بی‌نیاز به آ*غ*و*ش، در همان حال که مردمک می‌سوزد، سر برروی بالشت می‌گذارم و می‌خواهم بخوابم.
آن‌ها تقلا می‌کنند برای انسان شدن. برای کمی سخن گفتن با من و شنیدن سکوت‌های مملو از واژه‌ی من. آن‌ها می‌خواهند با من برقصند و برای ناکام‌ماندن از رویای همیشگی، نوازش کنند گیسوانم را. شاید هم بال زخمی‌ام را مداوا کنند و رهایم کنند در آسمان تا به‌سوی ستارگان پرواز کنم و وقتی به کم‌نورترین‌اش رسیدم، قهقهه سر دهم. ای‌کاش... اشك‌ها این‌چنین آرزویی نداشتند!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
با سراشیبیِ دره، فاصله‌ای ندارم. این روزها، در میان نفس‌های آخر و خلاصی از این تهیِ بی‌انتها، برای آغاز جملاتم، بویِ حزن می‌آید. بویِ فرسودگی و ناچاری. جملاتم، کلماتم و قدم‌هایم، با منِ بی‌نوا چنان فاصله‌ای دارند که بازتابم را از اعماق دره نمی‌بینم. ربط و بی‌ربط هیچ‌‌یک از جان‌سوزی‌ها را درک نمی‌کنم و به ابتدای دره، قل می‌خورم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Pegah.a

مدیرتالار ویرایش+مدرس زبان ترکی
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
مدرس زبان
ویراستار انجمن
عضو تیم مجله
کاربر VIP انجمن
مجله‌نویس آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام