• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

مطالب جالب

• نویسنده موضوع NeGムr
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 13
  • بازدیدها 1K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
پاهای این مرد حکم کفش هایش را دارد
این مرد هشت سال پیش بدون هیچ دلیلی تصمیم می گیرد دیگر کفش نپوشد و از آن روز تا بحال کاملا مصمم و با اراده بوده است اما پاهای او به شدت سیاه و سفت شده و کف پاهای وی شبیه به چرم شده است. او قصد دارد تا آخر عمر از کفش استفاده نکند و پاهایش حکم کفش را برایش دارند. سرگذشت وی یکی از مطالب جالب و خواندنی است که رسانه های زیادی را به خود درگیر نموده است.

عکس مرد بدون کفش

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : NeGムr

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
گربه ای با چهار گوش
این گربه روسی روی سر خود چهار گوش دارد و این روزها عکس هایش توسط یک عکاس در شبکه های مختلف پخش شده است که باعث مشهور شدن این گربه چهار گوش شده است.

مطالب جالب و خفن

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
ازدواج دختر 80 سانتی متری با پسر خوش استیل
آماندا دختری انگلیسی است که به دلیل بیماری قدی حدودی 80 سانتی متر دارد و نمی تواند روی پاهایش بایستد، با پسری سالم با قد بلند و خوش استیل ازدواج نمود و با این حرکت موضوع د*اغ همه رسانه های انگلستان شد. آماندا از این ازدواج بسار خرسند است و اظهار میکند زمانی که در کنار همسرش است حس می کند در بهشت است چرا که همسرش عاشقانه او را دوست دارد.

ازدواج دختر 80 سانتی متری

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
دختر شانزده ساله عجیب
این دختر شانزده ساله چینی به دلیل نوعی بیماری در بیمارستان بستری می شود و داروهایی را استفاده می کند که باعث می شود موهای ضخیمی در صورت و دیگر قسمت های بدنش وید و ظاهر او را کاملا شبیه به مردها کند. این مشکل این دختر شانزده ساله چینی به شدت افسرده و ناراحت نموده است.

مطالب جالب و خواندنی

بالا