• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

نکاتی کلی برای دکوراسیون اتاق کودک

• نویسنده موضوع Hanie♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 15
  • بازدیدها 340
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
دکوراسیون اتاق کودکان با سلیقه خودشاننهایت استفاده از قفسه ها در دکوراسیون اتاق کودک اهمیت دارد

کودکان ممکن است کوچک باشند اما وسایل آن ها مقدار زیادی از فضا را اشغال می کند هنگام تزئین اتاق خواب فرزندتان یکی از مهم ترین نکاتی که باید به یاد داشته باشید کاربری بودن آن است.

طرح اتاق خواب فرزندتان ممکن است زیباترین باشد، اما اگر فضا سازی مناسب نداشته باشد، کودک در عرض یک هفته آن را خ*را*ب خواهد کرد اضافه کردن راه حل های مناسب نگهداری نیز می تواند راه طولانی در آموزش دادن به فرزندان تان در ر*اب*طه با مسئولیت پذیری داشته باشد با این کار برای کودکان آسان است که وقتی بازی را تمام می کنند اسباب بازی ها را کنار بگذارند می توانید به آرامی آن ها را برای انجام دادن کارها تشویق کنید.

با این ایده های همیشگی که در بخش دنیای مد نمناک گفتیم، می توانید یک اتاق خواب برای فرزند خود ایجاد کنید بدون توجه به اینکه چقدر بزرگ می شوند آن ها را دوست داشته باشند اگر به دنبال خانه ای هستید که برای کل خانواده تان عالی است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
ایده هایی برای جزئیات تزیین اتاق کودک

دیوارهای اتاق چه رنگی باید باشند؟

انتخاب رنگ ها برای اتاق های دختران:

استفاده از رنگ های ب*ر*جسته و یا رنگ های هماهنگ به عنوان مثال، قالیچه مطابق با پردها در رنگ های مشابهاستفاده از رنگ های مناسب مانند خاکستری، شکلاتی روشن یا فیروزه ای و بژ به مدت طولانیممکن است رنگ های روشن را دوست داشته باشند اگر فکر می کنید این رنگ زیبا به نظر می رسد، یک دیوار را تیره تر رنگ بزنید.رنگ های خنثی را با قطرات درشت مثل سفید بارنگ قرمز در نظر بگیرید زیبا و جذاب به نظر می رسد

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
انتخاب رنگ ها برای اتاق پسران:

3 دیوار را با رنگ خنثی و یکی را روشن رنگ بزنید که انرژی زیادی می دهد؛ قرمز، آبی یا زرد را امتحان کنید.سعی کنید دیوارها را با دو رنگ نقاشی کنید - یک ردیف سایه روشن تر به ارتفاع مشخص و یک سایه تیره تر از آن ارتفاع تا سقف.نقاشی را به صورت راه راه امتحان کنید می توانید به سادگی رنگ های کودکانه معمول را رنگ بزنید و سپس دو نوار نازک از رنگ های روشن را انتخاب کنید.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
تزئین اتاق خواب کودکان دختر
برای نصب پوستر و یا نقاشی از قاب چوبی استفاده کنید.رنگ های تیره درخشان را آزمایش کنید.یک صفحه نمایش برای قرار دادن برنامه یا یادداشت تنظیم کنید این می تواند به سادگی قرار دادن یک ورق فلزی باشد که می تواند به عنوان تخته مغناطیسی به کار رود.هم چنین می توانید از کاغذ دیواری با طرحهای گل یا کارتونی استفاده کنید.یک کار در قالب های هنری زیبا به کار ببرید

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
اتاق کودک چه نوع سقفی باید داشته باشند؟

دختران :

از لوستر و سقف کاذب استفاده کنید.فقط سقف اتاق را رنگ صورتی بزنیدترکیب رنگ های خنثی بارنگ های روشن

پسران:

چراغ های باشکوه سقف و یا سقف های کاذب با درخشش عمقیماه و ستاره ها و شخصیت های دیگر را در سقف قرار دهید تا آن را در شب جذاب کنید

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
انتخاب وسایل اتاق کودکان:

اتاق های دختران

قفسه های رنگی با طرح ها مختلف می توانند برای اتاق دختران مناسب باشد.روی میز آرایش تاکید کنید چون او بزرگ می شود و وقت زیادی را درآنجا صرف می کند.کتاب های هنری انتخاب کنید.به او فضایی بدهید تا هنر نمایش داده شود.

اتاق های پسران

به او میزی برای کامپیوتر / مطالعه و بازی بدهید و آینه بزرگ برای اینکه بتواند کامل خود را ببیند.کتاب ها وابزاراتی برایش فراهم کنید تا بتواند در جنگ ها و مسابقات خیالی اش شرکت کند

بالا