• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

روانشناسی نشانه‌های هوش عاطفی بالا

• نویسنده موضوع Matthew
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 12
  • بازدیدها 228
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,213
امتیازها
0
کیف پول من
813
۹. شما به دیگران کمک می کنید ، اما انتظار ندارید که برایتان جبران شود

وقتی کسی خودبهبه و بدون انتظار برای جبران ، به شما چیزی می شنوید ، تأثیر عمیقی برپا داشت. با كسی در مورد یك كتاب صحبت كنید جالبی ردوبدل استفاده كنید. هنگامی که یک ماه بعد از آن شخص دوباره بازبینید ، با کتاب در دستتان ظاهر می شود. افراد با هوش عاطفی بالا روابط محکمی با اطرافیان دارند ، زیرا دائماً در مورد همه فکر می کنند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,213
امتیازها
0
کیف پول من
813
۱۰. کمال‌گرا نیستید

افراد با هوش عاطفی بالا ، کامل بودن را به عنوان هدف خود در نظر نمی گیرند ، زیرا باعث می شود چنین چیزی وجود خارجی ندارد. ما انسانها طبق طبیعت جایزه الخطا هستیم. وقتی کامل بودن هدف شما باشد ، همیشه احساس شکست می کنید. استفاده کنید که تسلیم شوید یا کمتر سعی کنید. آخر سر وقت خود را با تاسف خوردن ازگذرانید. تاسف برای کارایی که نمی تواند انجام دهد و کار می کند که جایزه دارد ادامه می دهد به همان وضعیت باید از راه دیگری امتحان شود و در مورد این که تا الان چه چیزی به دست آورد و در آینده به چه خواهی بگیرد ، هیجان اززده شود.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,213
امتیازها
0
کیف پول من
813
۱۱. برای داشتن شكنگذارید

وقت گذاشتن برای تفسیر در مورد چیزهای دیگری که به خاطر آنها شکرگذارید ، فقط کار درستی نیست ، اگر بهتر باشد که بهتر شود ، زیرا سطح هورمون استرسی کورتیزول را تا 23 درصد کاهش می دهد. تحقیقی که در دانشگاه کالیفرنیا انجام شد ، نشان داد که روزانه برای ترویج روحیه قدردانی کار می کند ، حس و انرژی بهتر است و سلامتی فیزیکی باعث می شود تجربه کنید. احتمالاً سطوح پایین کورتیزول نقش بزرگی را در ایجاد این عوامل دارد.
منبع : برترینها

بالا