• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

روانشناسی بهترین روش گفتن خبر باردای به فرزند اول

• نویسنده موضوع Matthew
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 15
  • بازدیدها 279
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,039
امتیازها
0
کیف پول من
624
صحبت با جنین
در هفته 24 بارداری جنین می تواند صدای اطراف را بشنود بنابراین کودک خود را تشویق کنید که با خواهر یا برادرش از همان زمان صحبت کند. به او توضیح دهید که از این به بعد او می تواند صدایش را بشنود و بنابراین هر دو با جنین صحبت کنید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,039
امتیازها
0
کیف پول من
624
هنگام خرید ، فرزند اول خود را همراه کنید
اگر خواستید برای فرزند جدید چیزی بخرید، حتماً فرزند اول را نیز با خود همراه کنید تا آشنایی بیشتری با وضعیت یک نوزاد در منزل پیدا کند و شور و اشتیاق بیشتری برای آمدن او داشته باشد.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,039
امتیازها
0
کیف پول من
624
به کودک آموزش دهید که چگونه با فرزند جدید تعامل داشته باشد
همانطور که گفتیم می توانید از یک عروسک استفاده کنید. به او نشان دهید که چگونه باید کودک را ناز کرده و او را در آ*غ*و*ش بگیرد یا چگونه باید به نیاز های او توجه کند و با او مهربان و لطیف برخورد کند.

همچنین در این بین به او آموزش دهید که نباید زیر گوش نوزاد فریاد بزند یا به ب*دن او فشار وارد کند. به او توضیح دهید که نوزاد موجود بسیار لطیف و حساسی می باشد و باید به آرامی و لطافت با آن برخورد کرد.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,039
امتیازها
0
کیف پول من
624
ساک بیمارستان را با یکدیگر آماده کنید
سعی کنید در مورد لوازمی که در درک و فهم کودک شما هست، از او کمک بگیرید و ساک بیمارستان او را با خودتان همراه کنید و هر وسیله را که برمی دارید برایش توضیح دهید.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,039
امتیازها
0
کیف پول من
624
اگر فرزند شما نزدیک به سن نوجوانی است به او توضیح دهید
برای او شرح دهید که خواهر و برادر بزرگتر چه وظایفی در برابر نوزاد جدید دارند و چگونه باید از او مراقبت کنند تا خطری او را تهدید نکند. سعی کنید وظایف ساده مثل کمک کردن برای لباس پوشیدن را به او توضیح دهید.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,039
امتیازها
0
کیف پول من
624
اگر بعد از گفتن این موضوع به فرزندم، سقط جنین داشتم چه کار کنم؟
اگر چنین اتفاقات ناخوشایندی برایتان رخ داد، می توانید همین موضوع را به کودک خود توضیح دهید که کودک داخل شکم تان نتوانسته به اندازه کافی رشد کند و متولد شود و بعداً کودک دیگری متولد خواهد شد.

اشکال ندارد که کمی جلوی او گریه کنید یا ناراحت به نظر برسید و این قضیه کاملاً طبیعی است اما سعی کنید احساسات او را هم بشنوید و بیش از حد او را درگیر مسائل نکنید. از لحاظ عاطفی هم از خودتان بیشتر مراقبت کنید و سعی کنید ن*زد*یک*ی بیشتری با کودک اول تان داشته باشید.

بالا