• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

روانشناسی راه حل برای نوجوانی که دست بر روی والدین بلند می‌کند

• نویسنده موضوع Matthew
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 21
  • بازدیدها 313
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,039
امتیازها
0
کیف پول من
634
برخورد مناسب با نوجوانی که دست روی والدینش بلند میکند
اگر نوجوان پسر شما به عصبانیت، خشم و خشونت دچار شده، پس احتمالاً شما با یک ترس مداوم زندگی می کنید. هر تماسی و هر صدایی شما را می ترساند اما بهتر است خودتان را کنترل کنید.

عصبانیت دختر های نوجوان به اندازه عصبانیت پسرها ترسناک نیست و آن ها بیشتر از طریق کلام و گفتار این عصبانیت را ابراز می کنند اما پسران در چنین حالتی تمایل به پرت کردن اجسام، ضربه زدن به در، کوبیدن روی دیوار و کار های بسیار غلط را دارند و می خواهند به سمت شما حمله ور شوند و همین شما را آشفته و نگران می کند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,039
امتیازها
0
کیف پول من
634
از خود محافظت کنید
اگر از سمت فرزند نوجوان خود احساس تهدید شدن دارید، حق دارید که از لحاظ جسمی از خودتان مراقبت کنید. اگر او به سمت شما با خشم وارد شد، سریعا کمک بگیرید. با دوستان یا اعضای خانواده یا در صورت نیاز با پلیس تماس بگیرید.

انجام این کار به معنای این نیست که فرزندتان را دوست ندارید، بلکه نشان دهنده این است که می خواهید از امنیت جانی خود بیشتر محافظت کنید. در چنین حالتی عصبانیت یک احساس چالش برانگیز برای بسیاری از نوجوانان می باشد که به دلیل وجود حس های منفی مثل ناامیدی، خجالت، ناراحتی آسیب و ترس افزایش پیدا کرده است.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,039
امتیازها
0
کیف پول من
634
برای نوجوان خود محدودیت ها و قوانینی را در نظر بگیرید
البته این کار را زمانی انجام دهید که در آرامش کامل به سر می برید. به او بگویید که عصبانی شدن هیچ اشکالی ندارد اما قرار نیست که هنگام عصبانیت با هر روشی آن را تخلیه کند.

سعی کنید بفهمید علت عصبانیت او چیست و سعی در برطرف کردن آن داشته باشید. اگر احساس می کند که وجودش کافی نیست یا اگر اعتماد به نفس پایینی دارد، سعی کنید این مشکلات را برطرف کنید تا عصبانیت او نیز خود به خود بهبود پیدا کند.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,039
امتیازها
0
کیف پول من
634
عصبانیت و خشم خودتان را هم کنترل کنید
شاید شما نتوانید در کنترل عصبانیت به نوجوان خود کمک کنید اما قطعاً روی خودتان تسلط و کنترل خواهید داشت. پس سعی کنید قبل از هر چیزی، رفتار متعادلی را در خودتان به وجود بیاورید و از راه های مناسب عصبانیت تان را کنترل کنید.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,039
امتیازها
0
کیف پول من
634
علائم افسردگی حاد را بررسی کنید
بسیاری از این رفتار های مخرب در نوجوانان نشان دهنده افسردگی است. معمولاً چنین افرادی در مدرسه مشکل دارند و با کمبود انرژی و کمبود تمرکز مواجه هستند. بسیاری از آن ها از صحبت کردن در جمع دوری می کنند و مدام به دنبال تنهایی هستند.

حتی ممکن است به مصرف ا*ل*ک*ل یا داروهای روانگردان نیز اعتیاد پیدا کنند. معمولا آن ها عزت تنفس پایینی دارند و از بیان احساسات شان خجالت می کشند. اگر متوجه شدید که ریشه رفتار غلط نوجوان شما در افسردگی است، به او کمک کنید تا بتواند این رفتار مخرب را کنار بگذارد و با کمک یک مشاور حرفه ای از ریشه، افسردگی اش را درمان کنید.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,039
امتیازها
0
کیف پول من
634
به زندگی او تعادل بدهید
فرقی ندارد که دلیل اصلی مشکل نوجوان چیست. شما می توانید تعادل واقعی را به زندگی او برگردانید و این کار را از طریق تغییراتی در یک سبک زندگی سالم به وجود بیاورید.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,039
امتیازها
0
کیف پول من
634
برای زندگی ساختار و قانون مشخص کنید
شاید نوجوان شما به دلیل قوانین جدید فریاد بکشد یا با شما بحث کند و مدام غر بزند اما شما سر حرف تان بایستید. به عنوان مثال سر یک ساعت منظم غذا بخورید و بخوابید. در کنارش به او احساس امنیت نیز بدهید.

هنگام صبحانه و شام او را همراهی کنید و سعی کنید روابط صمیمانه تری را به وجود بیاورید. زمان استفاده از لوازم الکتریکی مثل تلویزیون را کاهش دهید و سعی کنید با او ر*اب*طه بهتری، جدا از اینترنت و بازی های ویدیویی داشته باشید زیرا بسیاری از این بازی ها و لوازم الکتریکی، باعث ایجاد خشونت در نوجوان می شود.

او را تشویق به ورزش های مختلف کنید. کافی است که ورزش مورد علاقه او را شناسایی کنید و او را به سمت این ورزش ببرید تا با افزایش انرژی، بهبود روحیه، کاهش استرس و الگوی منظم خواب بتواند خودش را بهتر کنترل کند.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,039
امتیازها
0
کیف پول من
634
رژیم غذایی سالم برای او در نظر بگیرید
مصرف مواد غذایی اهمیت بسیار زیادی در عملکرد ذهنی و روحی دارند. پس برای آن ها بیشتر از سبزیجات و میوه ها استفاده کنید و از مصرف غذا های مضر مثل فست فود و نوشابه پرهیز کنید.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,039
امتیازها
0
کیف پول من
634
خواب فرزندتان را تنظیم کنید
کودک و نوجوان شما باید به اندازه کافی بخوابد تا استرس از او دور شود و بتواند به مشکلات عدم تمرکز و تصمیم گیری غلبه کند و سیستم ایمنی قوی تری داشته باشد. یک نوجوان در شبانه روز به 8 الی 10 ساعت خواب نیاز دارد تا از لحاظ احساسی و ذهنی وضعیت بهتری داشته باشد.

Matthew

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
12,039
امتیازها
0
کیف پول من
634
از خودتان مراقبت کنید
استرس مواجه شدن با یک نوجوان خشن، مخصوصا نوجوانی که به شما حمله فیزیکی کرده، بسیار بالا خواهد بود بنابراین بسیار مهم است که از سلامت روان و جسم خود مراقبت کنید و نیاز های خود را برطرف کنید. حتماً در طول روز برای خودتان زمان بگذارید و ریلکس کنید.

یاد بگیرید که چگونه استرس خود را کنترل کنید، یاد بگیرید که چگونه با تکنیک های ریلکسیشن خودتان را آرام کنید. با یک مشاور صحبت کنید و نگرانی های خود را ابراز کنید و خودتان را تخلیه کنید. اجازه ندهید که این وضعیت به تنهایی سپری شود. از اعضای خانواده، افراد مذهبی، مربی ورزشی و مشاور مدرسه کمک بگیرید و از آن ها راهکار بخواهید.

بالا