• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

روانشناسی ۱۸ ترفند روانشناسی کاربردی

• نویسنده موضوع SilveRwinG
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 19
  • بازدیدها 427
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
9. در لحظه‌ای که آلارم ساعت به صدا درآمده و باید از رختخواب خارج شوید، مشت‌تان را گره کنید و مثل یک بازیکن فوتبالی که گُل زده مشت‌تان را در هوا پرت کنید و داد بزنید: «گُل!». عجیب است، اما حسی از شور و نشاط به شما می‌دهد که باعث می‌شود راحت‌تر از رختخواب بیرون بیایید!

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
10. اگر همیشه نگران هستید که آیا در را قفل کرده‌اید یا اتو را خاموش کرده اید، حین انجام این کار‌ها (قفل کردن در یا خاموش کردن اتو) یک عبارت بی‌معنی یا نامعقول بگویید (این عبارت باید هر بار متفاوت باشد). مثلا بگویید: «خرگوش سبز» و کلید خاموش اتو را بزنید یا: «خرچنگ ظالم» و در را قفل کنید. این بار که نگران خاموش کردن اتو یا قفل کردن در شدید، عبارتی که گفته بودید به خاطرتان خواهد آمد و خیال‌تان راحت خواهد شد!

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
11. اگر کسی سعی دارد شام را وارد یک بحث و مجادله کند یا تهمتی به شما بزند، یک چیز جالب و خوشایند برایش تعریف کنید. این کار شما او را دیوانه خواهد کرد!

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
12. اگر روی تیمی کار می‌کنید و اعضای تیم‌تان واقعا تنبل هستند، با عبارت ِ «این کار را بکن» از آن‌ها کاری نخواهید. جمله‌تان را با «اینطوری شروع کن» جایگزین کنید. از لحاظ روانشناسی این جمله جوری به نظر می‌رسد که انگار کار کمتری برای انجام دادن وجود دارد و فرد تنبل کار کوچکی قرار است انجام دهد، و بعد که انجامش داد از کلمات ِ «آفرین ادامه بده!» استفاده کنید. با این روش احتمال اینکه افراد کارشان را با موفقیت انجام دهند بسیار زیاد است!

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
13. اگر قرار است در میان جمعی صحبت کنید، فراموش نکنید یک بطری آب همراه خود داشته باشید. اگر احساس کردید مطلبی را فراموش کرده‌اید، چند جرعه آب بنوشید و هیچ کس متوجه نخواهد شد که این مکث شما به دلیل فراموش کردن چیزی است!

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
14. اگر در مترو یا اتوبوس کسی به شما خیره شد، به کفش‌هایش نگاه کنید. به ما اعتماد کنید، این ترفند او را دیوانه خواهد کرد!

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
15. اگر هر بار که کسی را می‌شناسید می‌بینید، احساس نگرانی می‌کنید، بالاخره او نیز هر بار که شما همدیگر را ببینید احساس نگرانی و اضطراب خواهد کرد!

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
16. اگر مشکلی با کسی دارید، اما نمی‌خواهید مستقیما ایرادی از او بگیرید، نحوه‌ی حرف زدن‌تان را تغییر دهید. مثلا عبارت «پنجره‌ها را نبستی» را با «پنجره‌ها باز ماندند» جایگزین کنید!

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
17. اگر شب خوب نخوابیدید، به مغزتان بگویید «خوب خوابیده‌اید». عجیب به نظر می‌رسد، اما اگر نسبت به کلماتی که به زبان می‌آورید اطمینان داشته باشید، صد در صد اثر خواهد کرد!

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
18. آدم‌ها آنچه که اول روز و آخر روز روی داده یادشان می‌ماند. ماجرا‌هایی که بین این دو نقطه از روز روی می‌دهند، مبهم و گذرا هستند؛ بنابراین وقتی می‌خواهید برای مصاحبه‌ی شغلی وقت تعیین کنید، زمانی را انتخاب کنید که خیلی نزدیک به ابتدای روز یا انتهاب روز باشد تا کارفرما شما را در میان سایر کاندیدا‌ها بهتر به خاطر بسپارد!

بالا