• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

پسری که نمی‌توانست راه برود المپیکی شد

• نویسنده موضوع Diyar♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 33
  • بازدیدها 761
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,943
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
رؤیایی ناممکن برای او که بلاخره به حقیقت بدل شد.
در مصاحبه‌اش با بی‌بی‌سی گفت: «سال‌ها قبل به من گفتند دیگر نمی‌توانی راه بروی، حالا به المپیک راه پیدا کردم، رؤیایی واقعی شد. وقتی فهمیدم که به المپیک می‌روم با گریه دور اتاق می‌دویدم.» المپیک برای او نه تنها اسپانسرها و حمایتهایی به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای به ارمغان آورد بلکه باعث شد تاریخ‌ساز بشود. کیران بهان در واقع دومین ژیمناستی بود که به نمایندگی از ایرلند به المپیک می‌رفت.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Diyar♡

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,943
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
مصدومیتی که تقریباً به کار او پایان داد
کیران بهان نه فقط به المپیک ۲۰۱۲ بلکه به المپیک ۲۰۱۶ هم راه پیدا کرد.
هرچند قبل از شروع مسابقات جراحی دیگری در ناحیه زانو انجام داد. تمام این مصدومیت‌ها باعث شد تا در مورد ادامه دادن ژیمناستیک تردید کند. مصدومیت باعث می‌شود حامیان مالی عقب بکشند، و این موضوع برای هر ورزشکاری حتی قهرمانان المپیک دشوار است. او همان زمان در مصاحبه‌ای گفت: «فقط مصدومیت‌ها نبودند بلکه مشکلات مالی هم باعث شدند تا برای ادامه دادن تردید کنم. هرچه سنم بالاتر می‌رود شرایط سخت‌تر می‌شود. من ۲۷ ساله هستم و بی‌پولی خیلی برایم سخت است.»

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,943
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
در ادامه توضیح داد که حمایت‌هایی که از نزدیکانش دریافت می‌کرد باعث شد تا قادر به ادامه دادن باشد. او فقط نمی‌خواست باعث افتخار خودش شود بلکه می‌خواست تمام نزدیکان و دوستدارانش را مفتخر کند.
یک دستاورد بزرگ در راه بود تا بهان بتواند باعث افتخار همه شود؛ المپیک ۲۰۱۶. برای او راه پیدا کردن به این المپیک به تنهایی کافی بود و از اینکه نتوانست در آن موفق شود اصلاً ناراحت نیست. او در این راه سختی‌های زیادی را متحمل شد و هرگز از رؤیایش دست نکشید.

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,943
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
او گفت: «دلم می‌خواهد اگر مردم داستان زندگی من را می‌شنوند از من الهام بگیرند. هرکسی در زندگی با موانع و مشکلات خاص خودش روبه‌روست. هرکسی مسئله‌ای در زندگی دارد که باید بر آن غلبه کند.»
مربی تیم ملی نوجوانان اتریش
کیران بهان مدالها و افتخارات زیادی در دوران حرفه‌ای‌اش کسب کرد. بعد از آن دوران هم تلاش کرد تا در عرصه ژیمناستیک باقی بماند.
در دسامبر ۲۰۱۹ باشگاه ژیمناستیک تولورث (همان باشگاهی که بهان به مدت ۳۰ سال در آن تمرین کرد) اعلام کرد که کیران بهان پست جدیدی را به عنوان مربی تیم ملی نوجوانان اتریش پذیرفته است.
خواه مربیگری ژیمناستیک باشد و خواه در زمینه خدمات داوطلبانه و کمک به افزایش آگاهی، کیران بهان مثال خوبی است برای ورزشکاری بزرگ و به طور کلی انسانی شریف.

بالا