• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

بررسی ال جی K61

• نویسنده موضوع kiyan
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 26
  • بازدیدها 737
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
کاربری‌های روزمره و روشنایی ۷۰ درصد (۲۰۰ نیت)، می‌توان از ال‌جی K61 تا ۱۰ ساعت استفاده کرد؛ بنابراین چنانچه استفاده‌ی روزانه‌ی شما از گوشی ۵ ساعت باشد، میان‌رده‌ی اقتصادی ال‌جی تا دو روز هم می‌تواند همراه شما باشد.

دوربین ال جی K61
مانند اغلب محصولات اقتصادی، کی 61 نیز برای جلب توجه کاربر، دوربین‌های متعددی در پشت خود دارد؛ دوربین چهارگانه‌ی LG K61 از دوربین ۴۸ مگاپیکسلی با لنز واید، دوربین ۸ مگاپیکسلی با لنز اولتراواید، دوربین ۲ مگاپیکسلی با لنز ماکرو و ماژول ۵ مگاپیکسلی عمق‌سنج به‌همراه فلش LED تشکیل شده است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : kiyan

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
نرم‌افزار رابط کاربری دوربین سرراست و ساده است. با سوایپ روی منظره‌یاب می‌توان بین حالت‌های مختلف استفاده از دوربین جابه‌جا شد؛ البته تراشه‌ی ضعیف دستگاه باعث می‌شود تا جابه‌جایی بین حالت‌ها به‌کُندی صورت بگیرد. نوار بالا (سمت چپ در حالت افقی)، تنظیمات، فیلترها، فلش و تایمر در دسترس قرار دارند؛ درحالی‌که آیکون‌های مربوط به Google Lens و جابه‌جایی بین دوربین‌ها/بزرگ‌نمایی در نوار پایین به‌چشم می‌خورند. حالت‌های دوربین موارد زیر هستند که می‌توان ترتیب نمایش آن‌ها را نیز شخصی‌سازی کرد:

Video: فیلم‌برداری FHD@30FPS با تمامی دوربین‌ها
Photo: حالت عکاسی خودکار
Portrait: عکاسی پرتره با افکت بوکه
AI CAM: عکاسی به کمک هوش مصنوعی
موارد بیشتر: عکاسی از غذا، پانوراما، Flash Jump-Cut (برای تهیه‌ی تصاویر گیف)، فیلم‌برداری اسلوموشن، YouTube Live و عکاسی ماکرو

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
دوربین ۴۸ مگاپیکسلی ال جی K61 از حسگر 1/2.0 اینچی با پیکسل‌هایی به‌ضلع ۰٫۸ میکرومتر، لنز واید (معادل ۲۶ میلی‌متر) با دیافراگم بازِ f/1.8 و فوکوس خودکار تشخیص فاز (PDAF) استفاده می‌کند، مطابق انتظار از سیستم لرزش‌گیر اپتیکال تصویر نیز خبری نیست.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
جمع‌بندی
متأسفانه ال جی کی ۶۱ در زمینه‌ی توان پردازشی و دوربین هم‌سطح محصولات هم‌قیمت یا حتی پاره‌از مدل‌های ارزان‌تر ظاهر نمی‌شود؛ میان‌رده‌ی اقتصادی ال جی در شرایطی با تراشه‌‌ی ۳ سال پیش مدیاتک و برچسب قیمتی ۵ تا ۶ میلیون تومان به‌فروش می‌رسد که محصولی همچون پوکو ایکس ۳ با قیمت نزدیک به آن (نسخه‌ی ۶۴ گیگابایت) در کاربری‌ها روزمره تا ۲ برابر سریع‌تر عمل می‌کند. از سوی دیگر دوربین کی ۶۱ نیز فقط در روشنایی روز عملکرد رضایت‌بخشی دارد و در تاریکی بسیار ضعیف ظاهر می‌شود.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
شاید بتوان اصلی‌ترین نقاط قوت LG K61 را روشنایی و کنتراست مطلوب نمایشگر، تجربه‌ی موسیقایی با هدفون به‌لطف قابلیت DTS-X 3D Surround Sound، شارژدهی باتری و طراحی بدنه دانست. این گوشی هوشمند با اندروید ۹ وارد بازار شد و مدتی پیش به‌روزرسانی اندروید ۱۰ را دریافت کرد؛ اما با وجود بیانیه‌ی ال‌جی در ر*اب*طه با پشتیبانی نرم‌افزاری از محصولات کنونی، به‌نظر نمی‌رسد که K61 به‌روزرسانی بزرگ دیگری دریافت کند. در هر صورت LG K61 به‌عنوان یکی از آخرین محصولات ال‌جی در بازار ایران و جهان، در خاطرمان می‌ماند.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178