• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

روانشناسی درونگرا کیست؟

• نویسنده موضوع SilveRwinG
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 11
  • بازدیدها 326
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
۱۱. زندگی ساده
من یک دوست برونگرا دارم که دوست دارد مسوولیت‌های زیادی را در اجتماع به عهده گیرد. مثلاً داوطلب شدن در انجمن اولیای مدرسه پسرش، مراقبت از خانواده‌اش و برنامه‌ریزی برای دیدارهای مشترک با دوستانمان و بودن در جمع‌های مختلف علاوه بر یک کار تمام وقت. به‌عنوان یک درونگرا، هرگز از این همه برنامه اجتماعی همزمان احساس رضایت نخواهم داشت. علاوه بر این، زندگی ساده‌ام به اندازه کافی برایم خوب است. یک کتاب خوب، یک آخر هفته راحت، یک گفتگوی معنی‌دار با یک دوست و داشتن یک حیوان خانگی چیزی است که من را خوشحال می‌کند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
۱۲. دوستان و عزیزانی که علی‌رغم کنجکاوی‌هایمان، برای ما ارزش قائلند
ما هرگز محبوب‌ترین فرد اتاق نخواهیم بود. در واقع در یک گروه بزرگ، ممکن است شما اصلاً متوجه ما نشوید، زیرا ما تمایل داریم که در پس زمینه باقی بمانیم. با این وجود، دقیقاً مانند هر شخص دیگری، افراد درونگرا به افرادی در زندگیشان احتیاج دارند. افرادی که ارزش ما را می‌بینند و علی‌رغم عجیب و غریب بودن از ما مراقبت می‌کنند. ما می‌دانیم که در بعضی مواقع، برخورد با درونگراها دشوار است اما نکته این است که هیچ‌کس کامل نیست. وقتی ما را به‌عنوان آنچه که هستیم دوست داشته باشید و بپذیرید، حتی اگر عجیب و غریب بودن درون‌گرایانه ما برای شما منطقی نباشد، زندگی ما را عمیقا شادتر می‌کنید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
بالا