• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

ایده برای تزیین دکوراسیون به سبک مینیمال

• نویسنده موضوع Tanin
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 14
  • بازدیدها 676
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Tanin

مدیر بازنشسته آواتار
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-07
لایک‌ها
8,602
امتیازها
63
کیف پول من
3,202
۱۰-دکوراسیون مینیمال در فضاهای خانه

اتاق نشیمن

تبدیل دکوراسیون اتاق نشیمن به دکوراسیون سبک مینیمالیستی مستلزم این است که شما تمام وسایل اضافی را از اتاق خود خارج کنید و در عوض بافت و عناصر جذابی را به فضا اضافه کنید. دکوراسیون اتاق نشیمن می تواند حس خوبی را به افراد منتقل کند اما فراموش نکنید که باید به آن زیبایی اضافه شود.

برای دکوراسیون اتاق نشیمن به سبک مینیمال به شما پیشنهاد می کنیم که یک ست مبلمان راحتی کلاسیک با رنگ خنثی و با کیفت بالا در اتاق قرار دهید. برای جان بخشیدن به این فضا بر روی مبلمان از کوسن هایی با طرح هایی جذاب و نه البته خیلی چشمگیر استفاده کنید. روشنایی کافی و نورپردازی مناسب موردی دیگری است که در دکوراسیون اتاق نشیمن با سبک مینیمال باید توجه شود.
88v6_screenshot_20210317-202457_google.jpg

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
آخرین ویرایش:
امضا : Tanin

Tanin

مدیر بازنشسته آواتار
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-07
لایک‌ها
8,602
امتیازها
63
کیف پول من
3,202
آشپزخانه
یکی از اصول اساسی در سبک مینیمالیسم این است که آیتم هایی که توجه همگان را به خود جلب می کنند را حذف کنید. داشتن کابینت های بی کیفیت در آشپزخانه حتی اگر دکوراسیون آشپزخانه به درستی اجرا شده باشد، به چشم می آیند.

جریان هوا را در چیدمان این سبک در نظر بگیرید و وسایل آشپزخانه را طوری چیدمان نکنید که احساس خفگی و تنگی در فضا داشته باشید. برای داشتن یک فضای روشن بر روی رنگ های سیاه و سفید تمرکز کنید و از اضافه کردن رنگ هایی که هماهنگی با محیط ندارند پرهیز کنید.
4033_screenshot_20210317-202516_google.jpg

آخرین ویرایش:

Tanin

مدیر بازنشسته آواتار
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-07
لایک‌ها
8,602
امتیازها
63
کیف پول من
3,202
اتاق ناهارخوری
پیشنهاد می شود یک میز ناهار خوری ساده همانند شکل بالا از چوب طبیعی با پایه سفید در این فضا قرار دهید. برای ایجاد مقداری کنتراست می توانید یک فرش تیره و آثار هنری بر روی دیوار اضافه کنید. سعی کنید قرار دادن مبلمان اضافی را در اتاق غذاخوری محدود کنید تا فضای باز بیشتری داشته باشید.
5dqp_screenshot_20210317-202535_google.jpg

آخرین ویرایش:

Tanin

مدیر بازنشسته آواتار
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-07
لایک‌ها
8,602
امتیازها
63
کیف پول من
3,202
حمام
حمام فضایی پر از وسایل است، بنابراین شما برای حفظ زیباشناسی سبک مینیمالیستی باید فضای نگهداری دربسته و کابینت های حمام مناسبی را برای جمع آوری وسایل در حمام نصب کنید.
djrf_screenshot_20210317-202558_google.jpg

Tanin

مدیر بازنشسته آواتار
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-07
لایک‌ها
8,602
امتیازها
63
کیف پول من
3,202
اتاق خواب
اتاق خواب تنها فضایی است که می توان به راحتی دکوراسیون آن تغییر داد و به سبک مینیمالیستی در آورد. برای دکوراسیون اتاق خواب با سبک مینیمال تنها شما باید به یک ت*خت خو*اب ساده، فضایی به عنوان نگهداری وسایل و به یک نورپردازی و روشنایی خلاقانه فکر کنید.
undr_screenshot_20210317-202620_google.jpg

بالا