• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

انگیزشی معروف ترین سخنان انگیزشی جهان

• نویسنده موضوع SilveRwinG
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 13
  • بازدیدها 304
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
همه ما ممکن است در مراحل مختلف زندگی مان گاهی دچار خستگی، افسردگی یا نا امیدی شویم، به دلیل ترس از شکست از شروع کاری که به آن علاقه داریم اجتناب کنیم و یا در مسیر و با وجود همه تلاش هایی که کرده ایم ناگهان انگیزه خود را از دست داده و دست از تلاش برداریم.

بسیار مهم است در چنین موقعیت هایی بتوانیم بر افکار و انرژی های منفی غلبه کرده و تسلیم نشویم. در این میان مشاوره با افراد با تجربه، شرکت در سمینارهای انگیزشی یا خواندن کتاب های خود باوری می تواند به عنوان یک اهرم فشار عمل کرده و ما را به برخاستن و ادامه دادن مسیر تشویق کند.

در این مطلب قصد داریم به معرفی تعدادی از برترین سخنرانان انگیزشی دنیا که سمینارها و کتاب های آن ها طرفداران زیادی پیدا کرده و توانسته زندگی بسیاری از مردم دنیا را تغییر دهد بپردازیم، با کوکا همراه باشید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
1. دیوید رمزی
دیوید رمزی
دیوید رمزی
“طوری دعا کنید که می دانید همه چیز در دست خداست و طوری تلاش کنید که گویی همه چیز به شما بستگی دارد.”
دیوید رمزی که به نام دیو رمزی نیز شناخته شده نویسنده مشهور در زمینه امور مالی، مجری رادیو، از شخصیت های تلویزیونی و یکی از سخنرانان انگیزشی مشهور آمریکایی است که در تاریخ 3 سپتامبر سال 1960 در نشویل تنسی متولد شده است.

آقای رمزی معمولا درباره اصول مدیریت مالی، امور شخصی و زندگی صجبت می کند و سخنرانی ها و نوشته هایش اغلب بر تشویق مردم برای رها شدن از بدهی ها تمرکز دارد. او در سخنانش حس همدلانه ای در مخاطبان ایجاد می کند که باعث شده به راحتی بتواند با آن ها ارتباط برقرار کند.

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
تونی رابینز
تونی رابینز
“اگر کاری را که همیشه انجام داده اید انجام دهید همان نتیجه همیشگی را به دست خواهید آورد.”
آنتونی رابینز که به نام تونی رابینز نیز شناخته شده از سخنرانان انگیزشی، مربی امور مالی شخصی و نویسنده کتاب های خود باوری در آمریکا است. او در تاریخ 29 فوریه سال 1960 در لس آنجلس به دنیا آمده است.

رابینز بیش از 40 سال از زندگی اش را صرف سخنرانی های انگیزشی و برگزاری سمینار جهت غلبه بر چالش های شخصی و شغلی به خصوص برای کارآفرینان کرده است و اغلب روی زمینه هایی همچون مهارت در کسب و کار، دستیابی و مدیریت ثروت، غلبه بر ترس، تقویت ارتباطات، بهبود روابط، تناسب اندام و سلامت تمرکز دارد.

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
این سخنران انگیزشی بیشتر به دلیل انتشار کتاب های پر فروش همچون قدرت نا محدود، رها سازی قدرت درون، 365 گام تا موفقیت و به سوی کامیابی شناخته شده است.

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
3. نیک ووییچیچ
نیک ووییچیچ
نیک ووییچیچ
“این که فکر کنید به اندازه کافی خوب نیستید یا ارزش هیچ چیز را ندارید دروغ است”
نیک ووییچیچ یک بشارت دهنده مسیحی استرالیایی و از بهترین سخنرانان انگیزشی است که در 4 دسامبر سال 1982 در ملبورن استرالیا متولد شده است. او به بیماری مادر زادی نشانگان روبرت مبتلا است و فاقد دست و پا می باشد.

با توجه به وضعیت جسمانی آقای ووییچیچ، او مشکلات زیادی در زندگی خود داشته و در سخنرانی ها و سمینارهایش نیز درباره تجربه ها و آموخته هایی که در گذر از همه موانع زندگی اش به دست آورده صحبت می کند.

او نه تنها توانست بر معلولیت جسمی اش غلبه کند بلکه امروز به عنوان یک سخنران و بشارت دهنده به سراسر دنیا سفر می کند تا پیام امید، قدرت و ایمان را به جهانیان برساند.

نیک ووییچیچ تاکنون چندین کتاب الهام بخش و انگیزشی به رشته تحریر در آورده که از جمله آن ها می توان به زندگی بی حد و مرز و مهار ناشدنی اشاره کرد.

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
تولی یکی از تاثیر گذارترین سخنرانان معنوی دنیا است که در تاریخ 16 فوریه سال 1948 در لونن آلمان متولد شده است.

آقای تولی در دوران جوانی دچار افسردگی شدید شد و در مسیر غلبه بر این وضعیت روحی به تحولات درونی عمیق دست پیدا کرد. او در سخنرانی هایش درباره آگاهی مبتنی بر نفس، سعادت شخصی، تکامل انسان، مراقبه و بیداری معنوی صحبت می کند و روی دستیابی به آرامش، صلح کامل با درون و زندگی در زمان حال تمرکز دارد.

از جمله کتاب های مشهور این نویسنده می توان به قدرت زمان حال و زمینی نو اشاره کرد.

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
5. رابرت کیوساکی
رابرت کیوساکی
رابرت کیوساکی
“بازنده ها کسانی هستند که از باخت می ترسند.”
رابرت کیوساکی تاجر، سرمایه گذار، نویسنده و سخنران انگیزشی مشهور در سراسر دنیا و همچنین بنیان گذار شرکت پدر پولدار است که در تاریخ 8 آوریل سال 1947 متولد شده است.

او در طول سال های گذشته از طریق سخنرانی ها، کتاب ها، سمینارها و کارگاه های آموزشی در زمینه های مختلف مالی و تجاری، توانمند سازی، مدیریت تغییر و موفقیت الهام بخش بسیاری از مردم در سراسر جهان بوده است.

کتاب پر فروش “پدر پولدار، پدر فقیر” این نویسنده جزو مشهورترین کتاب های با موضوع ثروت و پول می باشد.

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
6. لس براون
لس براون
لس براون
“وقتی چرای شما به اندازه کافی بزرگ باشد چگونه خودتان را پیدا خواهید کرد.”
لس براون سخنران انگیزشی، نویسنده، مجری سابق تلویزیون و سیاستمدار سابق عضو مجلس اوهایو می باشد که در تاریخ 17 فوریه سال 1945 در میامی فلوریدا متولد شده است.

آقای براون شخصیتی فوق العاده الهام بخش دارد که در زندگی اش بر ناملایمات زیادی غلبه کرده و توانایی ایجاد ارتباط با مردم قشرهای مختلف جامعه او را به یکی از پر طرفدارترین سخنرانان جهان تبدیل کرده است.

او معمولا از عبارت “امکان پذیر است” استفاده می کند و در سخنرانی هایش سعی می کند نحوه دنبال کردن و دستیابی به رویاها و غلبه بر ترس در مسیر تحقق اهداف را به مخاطبانش بیاموزد.

از جمله کتاب های پر فروش لس براون می توان به رویاهایت را زندگی کن و شروع دوباره اشاره کرد.

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408