اطلاعیه تاپیک جامع پیدا کردن نام رمان های بی نام

• نویسنده موضوع zahra jafarian
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 42
  • بازدیدها 8K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

عسل کورکور

کتابخوان برتر
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2023-05-09
لایک‌ها
1,827
امتیازها
73
کیف پول من
10,279
سلام دنبال اسم یه رمان میگردم. رمان در مورد یه دختر بود که عاشق یه مردی بود و به دلایلی که یادم نیس با برادر کوچیکتر اون مرد ازدواج میکنه. برادره اخلاق تندی داره و کلا خیلی سرده و فکر کنم تو بچگی این برادرا شاهد ت... سربازا به مادرشون و قتلش بودن برای همین پسره اینجوری سرد شده. یجای داستان هم دایی پسرا میاد دیدنشون اما سر یه ماجرایی فکر کنم چاقو میخوره و میمیره و وقتی قاتلشو میخوان اعدام کنن همون برادر کوچیکه که خیلی داییه رو دوست داشته وایمیسه اعدامشو کامل میبینه.
رمان اسطوره از پگاه

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : عسل کورکور

عسل کورکور

کتابخوان برتر
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2023-05-09
لایک‌ها
1,827
امتیازها
73
کیف پول من
10,279
سلام کسی میدونه نویسنده ی رمان قلب شیشه ای کیه؟
اسم شخصیتاش رها و بامداده اینا دختر دایی پسر عمه هستن ک هشت سال پیش قبل فوت پدر و مادر دختره عاشق هم بودن و بعد از فوت پدر و مادر رها اون پیش پدربزگ و مادر بزرگش زندگی میکنه تا اینکه بعد هشت سال بامداد میاد و باهاش ازدواج میکنه ولی مث قبل عاشقش نیس و به رها میگه این ازدواج یه اجباره...

لطفا اگه کسی اسم نویسنده رمان رو میدونه بگه اسم رمان قلب شیشه ای هسش🙏🏻
اسم رمان گوربه گور نوشته مریم دماوندی

امضا : عسل کورکور

الف

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2024-06-17
لایک‌ها
0
امتیازها
0
کیف پول من
73
سلام
یه رمانی بود دقیق یادم نمیاد ولی دختره مامان و باباش مرده بودن دختره با یه پسره به اسم امید ازدواج کرده بود یام نامزد بود یه دختره بود به اسم سمیرا دسیسه میچینن که دختره با نگهبان خونشون ر*اب*طه داره بعد پسره میفهمه فکر میکنه دختره خیانت کرده بهش بعد دختره حامله میشه از امید ولی تو دوران حاملگی مجبور میشه تو خونه امیدینا کار کنه بعد یه مدت که دیگه بچه میخواست به دنیا بیاد امید شرط میزاره که بچه واسه خودش و سمیرا شه از خونه میزنه بیرون پسرش به دنیا میاد بعد میره توی به شرکت به عنوان مستخدم که میبینه رئیس شرکت دوست امیده و...

بالا