• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

اطلاعیه تاپیک جامع پیدا کردن نام رمان های بی نام

• نویسنده موضوع zahra jafarian
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 38
  • بازدیدها 7K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Aseman♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-11-30
لایک‌ها
16,680
امتیازها
114
کیف پول من
1,806
سلام.
یه رمان بود قدیمی هم هست نویسنده‌اش هم م.مودب پور بود.
داستان یه پیرزن بود که چندتا جوون اتفاقی جلوی امامزاده باهاش آشنا میشن اونا قصه زندگیشو براشون میگه و کلی سختی و اتفاق.
و قرارشون میشه هفته ای یبار که اونا برن امامزاده و بعد پیش اون خانم.
یادم اومد پریچهر بود.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Aseman♡

Mahsa73

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-18
لایک‌ها
11
امتیازها
3
کیف پول من
0
سلام من دنبال یه رمان میگردم اینکه یه دختری بود که تو تهران درس میخوند تو خوابگاه و بدون اطلاع پدرش ص*ی*غه یه اقا پسری میشه ولی ر*اب*طه نداشتن و ازین دخترای تقریبا مذهبی بوده این دختر میره خونه پسره مادر پسره هم اونجا بود و باهم اشنا میشن و میفهمه اصلا به لحاظ فرهنگی به هم نمیخورن بعد پسره بهش خیانت میکنه و با یه دختر تو تیپای خودش دوست میشه و اینکه تو این بین بهش خبر میدن پدرش بر اثر نیش مار فوت شده و بعدها این دختر با یه اقای دکتر اشنا میشه تا همین جاهاش یادمه میشه لطفا اگه اسمشو میدونین بهم بگین

Lara

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-31
لایک‌ها
3
امتیازها
3
کیف پول من
0
سلام دوستان من دنبال تک رمان هستم که قبلا خوندمش ولی بازم میخوام بخونمش حالا اسمش یادم نیست
دختر که اسمشم یادم نیست عاشق پسر عمش یا عموش بود که اسمش کیانه بعد یک خانواده داره دختره که از خارج از کشور میان کیان عاشق اون دختره میشه که از خارج اومده
و ب دختر داییش که اسمشم یادم‌نیست میگه که اومدم خواستگاریت قبول نکن و یه دلیل بیار که هممون شب بابای دخترع دختره رو کلییی میزنه و ....

Si!Mi!N

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-26
لایک‌ها
267
امتیازها
53
کیف پول من
201
سلام من دنبال یه رمان میگردم اینکه یه دختری بود که تو تهران درس میخوند تو خوابگاه و بدون اطلاع پدرش ص*ی*غه یه اقا پسری میشه ولی ر*اب*طه نداشتن و ازین دخترای تقریبا مذهبی بوده این دختر میره خونه پسره مادر پسره هم اونجا بود و باهم اشنا میشن و میفهمه اصلا به لحاظ فرهنگی به هم نمیخورن بعد پسره بهش خیانت میکنه و با یه دختر تو تیپای خودش دوست میشه و اینکه تو این بین بهش خبر میدن پدرش بر اثر نیش مار فوت شده و بعدها این دختر با یه اقای دکتر اشنا میشه تا همین جاهاش یادمه میشه لطفا اگه اسمشو میدونین بهم بگین
رمان کانی نیست؟

Rahdar

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-09
لایک‌ها
2
امتیازها
3
کیف پول من
0
سلام یه رمانی بود که دختره سیده بود بنا به دلایلی از مسجد زده میشه بعد با یه دختره دوست میشه که باهم با پسرای پولدار دوست میشن به خاطر پولاشون رقیه سادات یه مدت میره محله قدیمیشون وتو پارک روبروی مسجد میشینه و یه مدت متوجه حاج اقای جوونی میشه که برای نماز به اون مسجد میاد و سخنرانی میکنه و رقیه سادات ارامش پیدا میکنه لطفا اسمشو بگین خیلی دنبالش گشتم ??

Aby

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-30
لایک‌ها
16,365
امتیازها
113
کیف پول من
10,933
سلام
دنبال یه رمان میگردم که ژانرش فانتزیه و داستانش اینه که یه شیطان و یه موجود دیگه که نمیدونم اسمش چی بود ولی پاک بود، عاشق هم میشن ولی نمیتونن بهم برسن چون قبیله‌هاشون باهم مشکل دارن
تا اینجا یادمه اگه کسی میدونه خیلی ممنون میشم کمکم کنید ^_^

امضا : Aby

MAHTA☽︎

مدیرارشد بازنشسته+نویسنده اختصاصی
نویسنده اختصاصی
نویسنده انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-15
لایک‌ها
12,268
امتیازها
113
کیف پول من
9,253
سلام دوستان من دنبال تک رمان هستم که قبلا خوندمش ولی بازم میخوام بخونمش حالا اسمش یادم نیست
دختر که اسمشم یادم نیست عاشق پسر عمش یا عموش بود که اسمش کیانه بعد یک خانواده داره دختره که از خارج از کشور میان کیان عاشق اون دختره میشه که از خارج اومده
و ب دختر داییش که اسمشم یادم‌نیست میگه که اومدم خواستگاریت قبول نکن و یه دلیل بیار که هممون شب بابای دخترع دختره رو کلییی میزنه و ....
اوایلش به رمان زهرتاوان پگاه عزیز می‌خوره.

امضا : MAHTA☽︎

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
سلام
یه رمانی بود اسم دختره ارنیدا یا یه همچین چیزی بود به معنای الهه اب یا دریا، آنید صداش میزدن.
این به کشاورزی علاقه داشت و به بهونه‌ای که یادم نمیاد چی از خونه میره و پرستار یه زن میشه (خونوادش خبر نداشتن فکر کنم بهشون گفته بود میره کار کنه) این زنه هم یه نوه به اسم شروین داشته
این شروین که جراح مغز و اعصاب بوده بعد مدتها از امریکا میادو با آنید خیلی بد برخورد میکنه و خلاصه دعوایی میشن
بعد نگو شروین یه دوستی داشته دختر بود، عاشق یکی میشه باهاشم نامزد میکنه یه بیماری میگیره که فک کنم سرطان بوده، دختره رو میکشه! اونم چون نتونسته کاری کنه و دختره مرده از جراحی کنار کشیده با اینکه کارش خوب بوده
یه شبم یه اتفاقی میوفته شروین بد قاطی میکنه و میخواد از پیش مادربزرگش بره که مادربزرگه انید و عجل میکنه انیدم باهاش میره
یه چندوقتی دوتایی هم*خو*نه میشن
خلاصه که عاشق هم میشن و بابای انیدم از اونایی بوده که خیانت میکرده و اینا وقتی میفهمه انید اینطوره با بدبختی راضیش میکنن انید ... نکرده
توروخدا بگید این چی بود خیلی میخوام باز بخونمش=/

اهم🥺
.SARISA. یوتاب☪ آریاتس☪ فاطمه تاجیکی✾

آخرین ویرایش:
امضا : DARK GIRL

لیلیِ مجنون

کاربر فعال ادبیات + شاعر انجمن + دلنویس انجمن
شاعر انجمن
دلنویس انجمن
کاربر فعال تالار
تاریخ ثبت‌نام