• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

چگونه به کودک خود آموزش دهید تا راه بروند.

• نویسنده موضوع ZiBa
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 7
  • بازدیدها 323
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
یشتر نوزادان بین 10 تا 18 ماهگی شروع به راه رفتن می کنند. در نظر داشته باشید که همه نوزادان متفاوت هستند، بنابراین ممکن است نوزاد شما نیاز به کار کردن داشته باشد تا یاد بگیرد که چگونه راه برود. نکته مهم تشویق و تمرین است تا کودک بتواند به راحتی راه برود.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : ZiBa

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
آموزش راه رفتن به نوزادان:

1- کمک به کودک خود برای راه رفتن:

مبلمان خود را به گونه ای تنظیم کنید که کودک بتواند با کمک گرفتن از آنها حرکت کند . به کودک خود کمک کنید تا با نگه داشتن انگشتان دست خود، مبلمان را رها کند و با دستانشان شما را بگیرند.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
2- به کودک خود اسباب بازی فشاری بدهید:

یک اسباب بازی فشار، مانند یک سبد خرید کوچک یا یک ماشین چمن زنی با اندازه کوچک، میتواند در راه افتادن کودک شما کمک بسیاری کند. همچنین میتواند تعادل خود را بیشتر حفظ کنند و در نتیجه اعتماد به نفسشان بالاتر میرود.

میتوانید اول با اسباب بازی هایی شروع کنید که چرخ ندارد. هنگامی که اطمینان داشتید که کودک شما به اندازه کافی قوی است ، یک اسباب بازی فشار را با چرخ ها به کودکتان بدهید.

همیشه بررسی کنید که اسباب بازی فشار محکم باشد، و دارای نوار یا دسته ای باشد که دارای چسبندگی خوبی و همچنین چرخ های بزرگ باشد که بتوانند به راحتی آن را حرکت دهند.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
3- کودک خود را به حالت ایستاده حرکت دهید.

به کودک خود اجازه دهید انگشتان دست شما را بگیرد و آنها را به حالت ایستاده حرکت ببرید.

هر چقدر بیشتر پاهای کودک ورزش داده شود کودک زودتر شروع به حرکت میکند.

نگه داشتن کودک در حالت ایستاده نیز به صافی پاهایشان کمک خواهد کرد.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
4- کودک خود را تشویق کنید

کودک خود را بخاطر تلاشهایشان ستایش کنید. به نظر می رسد اکثر نوزادان با تمایل ذاتی برای خشنود کردن والدین خود ، و تمجید و فریادهای تشویق به دنیا می آیند.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
5- نیازی به خرید کفش ندارند:

کفش های پیاده روی را برای کودک خود خریداری نکنید.

تا زمانی که سطوح تمیز و بی خطر برای راه رفتن کودک هستند ، اجازه دهید تا راه برود و پابرهنه مسائل را کشف کند (یا اگر ترجیح می دهید جوراب های که لیز نباشند و ترمز دار باشند برایشان تهیه کنید)

اگر کودک شما قصد بیرون رفتن از منزل را دارد ، حتما کفشهای آنها سبک و انعطاف پذیر باشد. از چکمه های بلند یا کفش ورزشی بلند بپرهیزید زیرا گرفتن بیش از حد مچ پا در واقع می تواند حرکت آنها را محدود میکند.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
6- کودک خود را مجبور به ایستادن نکنید

اگر کودک نمیخواهد که بایستد و یا حرکت کند او را مجبور به این کار نکنید این می تواند باعث ترس در کودک شما شود و ایستادن یا راه رفتن آنها را به تأخیر اندازد.

بسیاری از نوزادان وقتی آماده می شوند قدم می زنند ، بنابراین اگر کودک شما تا سن 18 ماهگی یا احتمالاً بزرگتر از 18 ماه شروع به راه رفتن نکند ، نگران نباشید.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
نکته:

هنگامی که کودک شما شروع به راه رفتن کرد حتما باید خانه خود را ایمن کنید، زیرا می توانند به ارتفاعات و احتمالاً خطرات جدید برسند.

بالا