• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

غذا دادن به بچه‌ ها و ترفندهای اشتباه مادران

• نویسنده موضوع ZiBa
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 24
  • بازدیدها 984
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
حد و حدود مشخص کنید
حواستون باشه که نمیخواین بچه ها رو بیش از حد محدود کنیم تا از کنار خانواده بودن خجالت بکشن. اجبار به چشیدن و گذاشتن قوانین بیش از حد بر سر سفره بچه ها رو بیزار میکنه.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : ZiBa

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
رژیم غذایی صحیح انتخاب کنید
اگر خودتون چربی، شکر و نمک زیادی میخورید و نمیتونید این عادت های غذایی رو ترک کنید، حداقل سعی کنید بچه ها رو دور از این عادات غذایی نادرست با بیارید.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
تغییر ساعت غذا خوردن
اگه کودک عادت کرده سر ساعت خاصی شام بخوره ولی پدرش شب ها دیر از سر کار برمیگرده، عادت غذایی کودک رو بهم نریزید. غذا خوردن بچه ها با خانواده حتی آخر هفته و یا هر چند روز یکبار هم میتونه مفید باشه.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
زمان بگذارید
بعد از سن پنج سالگی کودک غذاهای بیشتری رو امتحان میکنه، پس به موقعیت زمان بگذارید و همه چیز درست خواهد شد پس سعی کنید با رفتار چالشی کودک کنار بیایید.
در شرایط حاد و احساس خطر حتما از یه مشاور تغذیه کودک کمک بگیرید.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
سخت گیری را کم کنید
شما باید از این به بعد سخت گیری هایتان را کمتر کنید. اگر فرزندتان غذای خاصی را دوست دارد آن ها را بیشتر به او بدهید. هیچ وقت به او به خوردن غذاهایی که دوست ندارد اصرار نکنید.
بچه ها از سن ده ماهگی دوست دارند در غذا خوردنشان مستقل باشند و دوست دارند خودشان با دست های خودشان غذایشان را بخورند. سعی کنید در شکل و محتوای غذاها تنوع ایجاد کنید تا برای نوزاد جذابیت داشته باشد.
انجام این کارها باعث می شود خاطره بدی که در ذهن فرزندتان در مورد غذا خوردن به وجود نیاید و غذا خوردن او بهتر شود.

بالا