• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

مکان های دیدنی میانمار (برمه)

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 13
  • بازدیدها 289
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
معبد صخره طلایی
تصویر

یکی از جاذبه های عجیب و غریب این سرزمین معبد صخره ی طلایی یا کیا اکتیو است که به معنای معبدی در گوشه ی دنج دنیا شناخته می شود. این معبد افسانه ای در واقع صخره ای طلاکاری شده است که ۸ متر ارتفاع و ۱۵ متر قطر دارد و در سواحل جنوبی کشور میانمار بر روی کوهی عظیم قرار دارد. گردشگران بسیاری برای دیدن آن به میانمار سفر می کنند تا از این اثر طبیعی شگفت انگیز بازدید کنند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کاخ ماندالای
تصویر

کاخ ماندالای به عنوان «پایتخت فرهنگی» میانمار شناخته می شود. برای همین اگر می خواهید به صورت یکجا تمامی جاذبه های فرهنگی میانمار را ببینید و از راه و رسم زندگی میانماری اطلاعات بیشتری بدست بیاورید، باید بازدید را از کاخ ماندالای شروع کنید و در آخر سری هم به چایخانه های اطراف کاخ بزنید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پل یو بین
تصویر

می گویند سفر به میانمار بدون دیدن پل یوبین کامل نمی شود. برای همین باید یکی از برنامه های دیدن غروب در این کشور را در پل یوبین بگذارید. خیلی از گردشگران برای دیدن غروب خورشید روی این پل جمع می شوند. این پل از طولانی ترین پل های چوبی جهان است و لوکیشن خوبی برای گرفتن عکس های هنری هم هست.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
باغ حیوان شناسی
تصویر

در یانگون می توانید بزرگ ترین و قدیمی ترین باغ وحش برمه را پیدا کنید. مجموعه ای عالی از حیوانات وحشی بومی از این باغ وحش، مقصد توریستی جذابی برای سفرهای آخر هفته ای و محلی ها ساخته است. در کنار این باغ وحش، ناحیه ای وجود دارد که میزبان موزه ی تاریخ طبیعی، آکواریومی است که می توانید از آن ها بازدید کنید.

بالا