• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

مد و استایل استایل سحر قریشی

• نویسنده موضوع *khas*
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 665
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
همانطور که از تصاویر او مشخص است او به آرایش و رنگ موهای مختلف علاقه دارد و همیشه با چهره جدیدی دیده میشود، این بازیگر جوان جزو بازیگرانی است که عمل زیبایی نداشته و علاقه ای هم به این کار ندارد.

تصویر زیر تیپ سحر قریشی در اکران فیلم خالتور را نشان میدهد که او با یک پالتو زرد رنگ و شال و نیم بوت مشکی حسابی خوش درخشید.

رنگ مو سحر قریشی

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : *khas*

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
سبک لباس پوشیدن سحر قریشی متنوع است یعنی به سبک های اسپرت و مجلسی لباس میپوشد اما اهل تیپ های سنتی نیست و کاملا امروزی تیپ میزند. او معمولا مانتوهای اسپرت ساده و مانتو مجلسی های کار شده و گیپور دار انتخاب میکند.

مانتو سحر قریشی

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
تیپ های اسپرت سحر قریشی هم بین دختران جوان حسابی طرفدار دارد، زیرا حرفه ای انتخاب لباس میکند. سبک لباس پوشیدن او طوری است که بیشتر جوانان را به خود جذب میکند یعنی جوان پسندانه است، او بیشتر مانتوهای کوتاه میپوشد و به رنگ های روشن علاقه دارد.

کفش سحر قریشی

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
در ادامه سحر قریشی و برادرش را با تیپ مجلسی مشاهده میکنید که به رنگ سفید و مشکی ست کرده اند. او با مانتو سفید و کیف دستی مشکی استایل مجلسی و در عین حال ساده خود را ساخته است.

آرایش سحر قریشی

بالا