• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

ادیان و آیین‌ها 16 رسم عجیب دنیا ؛از ازدواج با درخت تا کتک خوری از مادربزرگ

• نویسنده موضوع kiyan
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 15
  • بازدیدها 633
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
رزیدنت های شبکه بی بی سی نباید اخباری را به غیر از بی بی سی دنبال کنند
بی بی سی یک شبکه ملی در تلویزیون است که مردم هر سال بابت هزینه های آن مالیات می پردازند و آن را در موبایل، تبلت، کامپیوتر و دیگر لوازمشان دنبال می کنند. رزیدنت های این شبکه هر ساله حدود 145.50 یورو بابت این شبکه هزینه می کنند که در غیر این صورت مالیات آنها روی هم انباشته می شود و سر به فلک می زند و از طرفی هم این افراد نباید هیچ برنامه دیگری را خلاف نظر مسئولین بی بی سی تماشا کنند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : kiyan

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
. مالیات دادن به کلیسا در آلمان
طبق قوانین در المان افراد باید به کلیسا مالیات بدهند و کاتولیک ها و دیگر مذهب های موجود در آلمان این نوع مالیات ها را برای مردم تعیین کرده اند.

میزان این مالیات بین 8 تا 9 درصد کل حقوق فرد می باشد و مثلا فردی که 1000 یورو حقوق می گیرد، باید 800 یورو را به کلیسا بدهد و همچنین آنها ادعا دارند که این پول ها را صرف خرید لوازم برای کلیسا می کنند و در این بین افرادی هستند که از دادن این مالیت ها اجتناب می کنند اما دولت آنها را جریمه خواهد کرد پس مردم به نفع خودشان می دانند که سالانه مثل مدرسه و بیمارستان مالیات کلیسا را نیز پرداخت کنند.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
مردم استرالیا برای رای ندادن باید مبلغ پرداخت کنند.
در حالی که در بسیاری از کشور ها مردم از نتیجه آراء معترض اند و مایلند که هر ساله در آن شرکت کنند، اما در کشور استرالیا کمی این موضوع متفاوت است. مردم در این کشور برای رای ندادن باید هزینه پرداخت کنند و این مبلغ به اندازه کافی زیاد است که مثلا در سال 2010، 6000 نفر در انتخابات شرکت نکردند و هر کدام مبلغ 26 دلار را پرداخت کردند.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
در کانادا شیر را در پلاسنیک های نیم شفاف می فروشند.
بسیار عجیب است که شیر را در پلاستیک های بی رنگ بریزند و بسیاری از توریست ها نمی توانند تشخیص دهند که این کالا شیر است زیرا بسته بندی آن از نظرشان عجیب به نظر می رسد و اما شما می توانید مثل کانادایی ها شیر درون کیسه را به راحتی داخل پارچ بریزید و مصرف کنید.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
. گروهی از زنان کشتی گیر در بولیوی لباس های شاد و رنگی می پوشند.
این زنان را کولیات می نامند که در میدان کشتی با لباس های سنتی و رنگی ظاهر می شوند و تعجب همگان را بر می انگیزند.

در سال 2011 عکس این افراد در برخی روزنامه ها نیز چاپ شد و برای همه در هر جای دنیا این موضوع عجیب به نظر می آمد و این معروفیت آنها باعث درآمد زایی شان شد.

آنها درست برعکس مردان هستند که در لباس های کوتاه می جنگند، این خانم ها مجبورند که با دامن های چین دار و گاهی اوقات کفش و کلاه مبارزه کنند و البته که در بین آن ها کشتی گیران قهرمانی با همین استایل نیز وجود دارد.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,469
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
استفاده از وسیله ای به نام لا چانکلا برای تنبیه فرزندان در مکزیک و چین
مادر بزرگان در کشور مکزیک وسایلی مثل صندل یا دمپایی دارند که از آن برای کتک زدن کودکان موذی و بیش از حد شیطان استفاده می کنند و مادران در اسپانیا نیز همین روش را به کار می برند و آنها عقیده دارند که این یک شیوه تربیتی صحیح است و کسی نباید آنها را قضاوت کند.

به نطر می رسد که چانکلا یک وسیله قوی در مکزیک می باشد و خانم های قدیمی از آن به عنوان یک سلاح دفاعی در برابر نافرمانی های فرزند استفاده می کنند.

بالا