• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

مکان های دیدنی ایالات فدرال میکرونزی

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 359
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
میکرونزی یکی از سه مجمع الجزایر بزرگ اقیانوس آرام است و در قاره اقیانوسیه قرار دارد. این کشور از سوی غرب به فیلیپین، از جنوب غرب به اندونزی، پاپوآ گینه نو و ملانزی و از سمت شرق و جنوب شرق به پلی نزی محدود می شود. میکرونزی شامل صد ها جزیره کوچک در اقیانوس آرام می شود. هفت کشور جزیره ای که این منطقه را شکل می دهند در مجموع حدود نیم میلیون نفر جمعیت دارند.
در این کشور به دلیل وجود جزایر آتشفشانی با خاک غنی، گونه های مختلف گیاهان می رویند. اکثر جمعیت میکرونزی را روستاییان تشکیل می دهند و تقریبا تمام خانه ها در نقاط ساحلی ساخته شده اند. تفاوت فرهنگی و زبانی در این کشور زیاد است و مردم هر ایالت لباس محلی و غذای خاص خود را دارند. به طور کلی مردم میکرونزی به رسوم و سنن اجداد خود پای بند هستند. این کشور به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص خود جزایر مرجانی و سواحل زیبایی دارد و امکان تفریحات آبی در آن فراهم است. ورزش های آبی، ماهیگیری و کشتیرانی از فعالیت های مفرح گردشگران در این منطقه محسوب می شود. میکرونزی علاوه بر جاذبه های طبیعی جاذبه های تاریخی متعددی دارد و سبک معماری خاص آن ها در ساختمان ها و آثار تاریخی شان مشهود است. به طور کلی میکرونزی مقصدی مناسب برای دوستداران سواحل و تفریحات آبی به شمار می آید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
تاریخ

این کشور جزیره ای بیش از 4000 سال است که ساکن دارد. این نام نخستین بار در سال 1831 از سوی ژول دومون دورویل پیشنهاد شد. بخش بزرگی از این منطقه از قدیم تحت سلطه اروپاییان درآمد. گوام، جزایر ماریانای شمالی و جزایر کارولین (که بعداً به ایالات فدرال میکرونزی و پالائو تقسیم شد) در آغاز تحت استعمار اسپانیایی ها بود. تسلط کامل اروپاییان بر این منطقه اما در پایان سده نوزدهم انجام شد.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پایتخت این کشور پالیکیر نام دارد. پالیکیر به عنوان مرطوب ترین و زیباترین جزیره میکرونزی شناخته شده و بسیار آرام است.

بزرگترین شهر این کشور ونو نام دارد.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
تالاب چووک را ببینید Chuuk Lagoon

این تالاب که در گذشته به تراک خوانده میشد در مرکز اقیانوس آرام قرار گرفته و بخشی از ایالات چووک در منطقه شناخته می شود.

تالاب چووک
تالاب چووک

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پالیکیر را بگردید Palikir

پالیکیر منطقه ای آرام و زیبا با طبیعتی بکر و دیدنی که متاسفانه گردشگر زیادی ندارد اما جاذبه های آن مناسب برای افرادی است که تفریحات ماه عسلی و ریلکس نیاز دارند. می توانید منطقه کلونیا Kolonia را ببینید. گیاهان سرسبز این ناحیه بر زیبایی آن می افزایند. کلونیا قبلا به عنوان مرکز ماهیگیری استفاده می شده ولی در حال حاضر برای تفریح و گردش از آن بهره می گیرند. جاهای دیدنی و طبیعی بسیاری دارد که ل*ذت سفر را دو چندان می کند.

کلونیا

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
غواصی کنید Pohnpei Surf Club

این دیدنی زیبا برای ل*ذت بردن از تماشای جانداران آبزی ساخته شده است. برخورد کارکنان این مجموعه گرم و دوستانه بوده و شیرجه زدن در آب این مکان دیدنی ل*ذت بخش و فوق العاده می باشد. تیم این باشگاه کاملا حرفه ای هستند و اطلاعات دقیقی را از آبزیان و شرایط زندگی آنان در اختیار شما قرار می دهند و بهترین مکان برای حیات ماهی هاست. در این باشگاه شیوه صحیح ماهیگیری هم به گردشگران و علاقمندان آموزش داده می شود. در آبهای شفاف با ل*ذت غواصی کنید و نهایت ل*ذت را ببرید.

میکرونزی
میکرونزی

بالا