• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

مکان های دیدنی اندونزی

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 15
  • بازدیدها 471
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
بوکیت لاوانگ

Bukit-Lawang-768x508.jpg

بوکیت لاوانگ (Bukit Lawang) دروازه‌ای است که به دنیای اورانگوتان‌ها گشوده می‌شود. این منطقه روستایی در عمق جنگل‌های شمالی سوماترا پنهان شده است؛ در آنجا چندین خانه و چای‌خانه وجود دارد که از چوب بامبو ساخته شده‌اند.

این منطقه پر است از گردشگران و مسافرانی که در باغ‌های نخل پارک ملی Gunung Leuser استراحت کرده و از بابون، میمون‌ها و ببرهای سوماترایی، دیدن می‌کنند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
لاباون باجو

Labuan-Bajo-768x316.jpg

لاباون باجو (Labuan Bajo) یک منطقه کوهستانی در میان منطقه خالی از سکنه Nusa Tenggara، دامنه‌های آتش‌فشانی و جنگل‌های فلورس در شرق است. بااین‌حال به دلیل جذابیت جزایر گرمسیری (که با قایق نیم ساعت از بندر فاصله دارد)، سواحل طلایی پد و بینونگکو و ارتباط با شهر و مناطق دیدنی دیگر اندونزی (برای مثال جزیره کومودو)، این منطقه مقصد بسیاری از گردشگران است.

می‌توانید در اطراف دریاچه پیاده‌روی کنید، در دریایی کریستالی غواصی کنید، از آبشار کونکا ولانگ دیدن کنید و یا تا جزیره زیبای سریا کسیل قایق‌سواری کنید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
ساماریندا

Samarinda-768x569.jpg

الماس شرقی ساماریندا دو دنیا را به هم وصل می‌کند. در یک‌سوی شهر بازارهای تنگ و تاریک قرار دارد که صنایع‌دستی چوبی قبایل کالیمانتان و پارچه‌های طراحی‌شده را به فروش می‌رساند. مسجد بزرگ شهر در رأس این بازار قرار گرفته و خیابان‌های پر گردوخاک آن نیز پر از افرادی است که با یکدیگر صحبت می‌کنند.

در سمت دیگر شهر صنایع فعال شهر قرار دارند که در اینجا زغال‌سنگ است. دود حاصل از معادن زغال‌سنگ به محیط‌زیست این منطقه آسیب فراوانی وارد کرده و حتی به چهره مراکز خرید هم آسیب رسانده است. بااین‌حال هنوز هم ساماریندا یک منطقه جذاب در میان مناطق بکر بورنئو است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
سورابایا
Surabaya-768x511.jpg

در ابتدا از پراکندگی مناطق دیدنی سورابایا متعجب نشوید. بازدید از این شهر در شرق جاوا که نه میلیون جمعیت دارد، به زمان نیاز دارد. در درجه اول باید از ترافیک شهر و مناطق صنعتی و تجاری بگذرید. پس‌ازاینکه از این مناطق گذشتید می‌توانید از عمارت های هلندی محله چینی‌ها دیدن کنید (یکی از بزرگ‌ترین محله‌های چینی در سراسر جهان). سپس می‌توانید از خانه‌های هنری، کافی‌شاپ‌های سامپوئرنا، بازارهای شلوغ و مراکز غذایی پر عطر و بو، دیدن کنید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
تانا توراجا

Tana-Toraja-768x577.jpg

با یک سفر به شهر تاناتوراجا (Tana Toraja) به فرهنگ جنوب سولاواسی وارد می‌شوید. این شهر در دل کوه‌های پوشیده از جنگل قرار گرفته و خانه‌های محلی زیبایی در آنجا وجود دارد که تنگکونان نامیده می‌شود. این خانه‌های کشتی مانند از نی و چوب ساخته شده و یکی از جاذبه‌های اصلی سنت توراجا است.

یکی از دیدنی‌های این مکان گورستان‌های آن است که با سنگ‌های یکپارچه پوشیده شده و در بالای آن تمثال‌های حکاکی شده دیده می‌شود. به‌طور خلاصه باید گفت که با سفر به این منطقه به دل سنت‌های کهن آن‌ها وارد می‌شوید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
دریاچه توبا

Lake-Toba-1024x614.jpg

اگر می‌توانستید ۷۷۰۰۰ سال پیش به دریاچه توبا (Toba) سفر کنید، در آن صورت می‌توانستید شاهد یکی از عجیب‌ترین رویدادهای تاریخ زمین‌شناسی باشید. در طی این رویداد دهانه بزرگ یک آتش‌فشان برای آخرین بار منفجر شد، دمای هوای جهان را تغییر داد و الگوی کلی آب‌وهوای زمین را دچار تغییر کرد.

امروزه توبا یک مکان آرام و بی‌سروصداست که دهانه آتش‌فشان قدیمی از آب پرشده است. این مکان بزرگ‌ترین دریاچه آتش‌فشانی روی زمین است و به همین دلیل شناگران، قایقرانان و گردشگران بسیاری به آنجا می‌روند.

بالا