• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

مکان های دیدنی اندونزی

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 15
  • بازدیدها 478
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
اندونزی یک کشور پرجمعیت است که در نقطه تقابل اقیانوس هند با دریای جنوب چین قرار داشته و ۱۷۰۰۰ جزیره از دل آن بیرون زده است. این کشور رنگارنگ و سنتی پر از مساجد سر به فلک کشیده، معابد هندو و عطر و بوی ادویه است.
سواحل بالی و لامباک برای موج‌سواری و ورزش‌های آبی یک مکان مناسب است، باغ‌های مرجانی Nusa Tenggara مقصد موردعلاقه غواصان است، در آفتاب سوزان مناطق گرمسیری گیلی می‌توان آبجوی سرد نوشید و یا در جنگل‌های بورنئو بازی اورانگوتان‌ها را تماشا نمود. اندونزی یک کشور بزرگ با آتش‌فشان‌های فعال است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
جزایر گیلی

Gili-Islands-768x511.jpg

جزایر زیبای گیلی (Gili Islands) وسط لومباک و بالی و در وسط مجمع‌الجزایر Nusa Tenggara قرار دارد و از مهم‌ترین نقاط گرمسیر کره زمین است. دو جزیره کوچک‌تر گیلی ایر و گیلی منو که کمتر موردتوجه قرار می‌گیرند، دارای جنگل‌های بامبو هستند که از خطوط ساحلی تا دریای آبی وسعت دارند. بزرگ‌ترین جزیره این منطقه یعنی گیلی تراوانگان منطقه زنده‌تری است.

در این جزیره بارهای چوبی ساخته شده که گردشگران از سراسر جهان در آنجا به دورهم جمع می‌شوند. در طول روز این گردشگران در سواحل قدم می‌زنند و یا در دریا به دنبال لاک‌پشت می‌گردند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
بالی

Bali-768x422.jpg

این منطقه (Bali) یکی از مناطقی است که به معرفی نیاز ندارد و گردشگران سراسر جهان برای گردش به این منطقه می‌آیند. اگرچه مسافران استرالیایی و بریتانیایی تا حدودی این منطقه را تغییر داده‌اند اما این منطقه هنوز هم‌رنگ و بوی قدیمی خود را دارا است. با سفر به این منطقه از شهر جنگلی Ubud دیدن کنید، این شهر به‌عنوان شهر مزارع برنج و معابد هندو شناخته می‌شود که البته در جای‌جای آن میمون‌ها در حال بازی هستند.

یا اینکه می‌توانید به سمت شمال منطقه رفته و در آتش‌فشان کینتامانی به طلوع آفتاب از شرق جزیره لومبوک، خیره شوید. یا اینکه در سواحل بوکیت و ناسا دوا، موج‌سواری کنید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
لومبوک

Lombok-768x432-1.jpg

در چند دهه اخیر لومبوک (Lombok) از ناشناختگی درآمده و تا حدودی جایگزین بالی (Bali) شده است. این شهر یادآور گذشته اندونزی است و به همین دلیل بار و کلوپ‌های چندان زیادی در این شهر دیده نمی‌شود. می‌توانید به ساحل Senggigi در کرانه غربی بروید.

خانه‌های سنتی اندونزی که وارونگ نامیده می‌شوند نودل های تند و غذاهایی که با بادم زمینی تهیه می‌شوند را سرو می‌کنند. همچنین از جنوب Kuta Lombok تا غارهایی که تا درختان نارگیل کرانه غربی امتداد دارند می‌توانید موج‌سواری کنید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
یوگیاکارتا

Yogyakarta-1-768x512.jpg

یوگیاکارتا (Yogyakarta) به دلیل فرهنگ غنی و پربارش یکی از مقصدهای مهم گردشگری است. این مکان زیبا در میان اماکن بودایی بوروبودر – یکی از بهترین مکان‌های اندونزی که در یونسکو ثبت شده – و آتش‌فشان‌های جاوا، قرار گرفته است. می‌توانید در قصر کراتون در اطراف آتش‌فشان جاوا نیز گردش کنید. این قصر باشکوه که اکنون به موزه تبدیل شده در گذشته سلطان و زنان او را در خود جای می‌داده است. یکی از مکان‌های معروف این منطقه بازارهای محلی آن است ک در محله‌های Pasar Beringharjo و Kranggan قرار دارند، فقط مراقب باشید که در غرفه‌های این بازار چیزی نخورید، اگر نمی‌خواهید زیاد هزینه کنید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
جاکارتا

Jakarta-768x512.jpg

جاکارتا با جمعیت بیش از ۹ میلیون نفری (در مکان‌های عمومی آن حدود ۳۰ میلیون نفر در رفت‌وآمد هستند) یکی از شهرهای مهم اندونزی است. اما در میان آسمان‌خراش‌ها و رستوران‌های این شهر جاذبه‌های گردشگری فراوانی وجود دارد. از بنای یادبود موناس که ۱۳۷ متر ارتفاع دارد و شهر قدیمی Kota Tua که مستعمرات هلند و کشتی‌های تفریحی آن دیدن کنید. در شب‌هنگام از بار جالان جاکسا که مخصوص مسافرین است نیز دیدن کنید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
بوروبودور

Borobudur-768x512.jpg

در این منطقه مجسمه‌ها و گنبدهای عظیم‌الجثه فراوانی وجود دارد که داستان‌های قدیمی بودایی را بازگو می‌کنند. از این منطقه می‌توانید دود و بخار سولفور آتش‌فشان‌های جاوا را حس کنید و ببینید. بوروبودور (Borobudur) مهم‌ترین مکان اندونزی است که در میراث یونسکو ثبت شده است. این مکان بودایی با مجسمه‌های غول‌پیکر قرن هشتمی بزرگ‌ترین مکان بودایی بر روی زمین است.

امروزه گردشگران زیادی به این منطقه سفر می‌کنند تا از آیین هندو و معماری این منطقه، بتکده آن، نقاشی‌های دیواری و یادگاری‌های باستانی آن دیدن کنند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
راجا آمپات

Raja-Ampat-768x510.jpg

راجا آمپات به خاطر وجود دریای فیروزه‌ای و صخره‌های مرجانی شهرت دارد. این منطقه از شرق پاپوآ تا انتهای مجمع‌الجزایر اندونزی وسعت دارد. این منطقه بکر و ناهموار از بیش از ۱۰۰۰ صخره تشکیل شده که از دل اقیانوس بیرون زده‌اند و جنگل‌های انبوه نیز اطراف آن را پوشانده است.

جزایر وایگئو و باتانتا از نقاط جذاب دیگر هستند که به شما اجازه می‌دهند در آب‌های شفاف آن غواصی کنید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کومودو

Komodo.jpg

کومودوی (Komodo) آفتابی یک منطقه بکر و دست‌نخورده است که در میان دریای کبالتی و جزایر مرجانی قرار گرفته و بزرگ‌ترین مارمولک دنیا را در خود جای داده که اژدهای کومودو نامیده می‌شود. اما این جاندار بزرگ تنها یکی از جاذبه‌های این منطقه است، امروزه گردشگران زیادی به آنجا سفر می‌کنند تا از صخره‌های ناهموار، سواحل زیبا، آب‌های درخشان، لاک‌پشت‌های دریایی، اسب آبی و رنگ ماهی، دیدن کنند.

علاوه بر آن می‌توانید لابه‌لای صخره‌های آن قایق‌سواری کنید، البته در آنجا غارهایی وجود دارد که افراد کمی از آن‌ها دیدن کرده‌اند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
باندونگ

Bandung-768x416-1.jpg

دومین شهر بزرگ این کشور از پایتخت آن جذاب‌تر است. این شهر خنک اندونزی با درختان نخل و کوه‌های غربی جاوا احاطه شده است. عمده شهرت این شهر به دلیل سنت قدیمی پارچه‌بافی و غذاهای محلی (توفو و سس بادام‌زمینی) است که گردشگران بسیاری را به آنجا جذب می‌کند. در حومه این شهر باغ چای وجود دارد. برای نوشیدن چای تازه به منطقه Ciwidey و Pangalengan بروید.

بالا