• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

پزشکی و سلامت ناپایداری وضعیت کرونایی پایتخت( تهران )/ تداوم محدودیت‌‌ها در هفته آتی

• نویسنده موضوع MahSana♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 6
  • بازدیدها 216
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران با اشاره به وضعیت کرونایی شکننده و ناپایدار پایتخت گفت: محدودیت‌‌های در نظر گرفته شده برای شهرهای نارنجی در اکثر شهرستان‌‌های استان در هفته آتی نیز ادامه خواهد داشت.
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ دکتر علیرضا زالی درباره وضعیت کرونا در استان تهران اظهار کرد: در طول چند هفته اخیر در گستره کشور از جمله استان تهران مجموعاً شیب نسبتاً مطلوبی را در کاهش آمار شاهد بوده‌‌ایم.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : MahSana♡

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
وی با بیان اینکه کماکان به دلیل پیچیدگی‌‌هایی که در استان تهران وجود دارد هنوز برخی آمارها از نظر کمی باید مورد توجه قرار بگیرد، گفت: تعداد بیماران بستری ما در تهران بالغ بر 2500 بیمار است که از این تعداد حدود 934 نفر در بخش مراقبت‌‌های ویژه بستری هستند.

زالی افزود: در 24 ساعت گذشته 4900 نفر در بخش سرپایی با تشخیص کرونا به ما مراجعه کرده‌‌اند که حدود 2900 نفر از آنان به بخش‌‌های بهداشتی و 2000 نفر نیز به بخش‌‌های سرپایی درمانی مراجعه کرده‌‌اند.

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: در 24 ساعت گذشته 290 بیمار جدید در بیمارستان‌‌های استان پذیرفته شده‌‌اند. تعداد بیماران فوت شده با تشخیص کرونا در بیماستان‌‌های استان تهران در طول 24 ساعت گذشته 39 مورد و بیماران ترخیص شده از بیمارستان‌‌ها 370 نفر بوده‌‌اند.

وی تاکید کرد: علی‌‌رغم اینکه نسبت به هفته گذشته آمارها کاهش را نشان می‌دهد اما هنوز موارد جدیدی از بستری در تهران وجود دارد؛ میزان مراجعین سرپایی نیز اگرچه نسبت به هفته گذشته کاهش پیدا کرده است اما هنوز عدد قابل توجهی است.

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
زالی افزود: وضعیت تهران همان طور که بارها اعلام شده علیرغم کاهش نسبی شاخص مرگ و میر شکننده و ناپایدار تلقی می‌‌شود.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران تصریح کرد: کاهش آمار به معنای افول قطعی این بیماری نیست و از نظر زمانی هنوز با قاطعیت نمی‌‌توانیم بگوییم که در مسیر کاهش بیماری درحال حرکت هستیم.

وی ادامه داد: طبیعتاً اگر شاهد کاهش ابتلا و کاهش بار مراجعین بیمارستانی در تهران باشیم می‌‌‌توانیم آن را به اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی نسبت دهیم؛ در هفته آتی می‌توان تحلیل دقیق‌‌تری در این زمینه ارائه داد.

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
وی درباره آخرین وضعیت محدودیت‌‌های کرونایی استان تهران توضیح داد: وضعیت اکثر شهرستان‌‌های استان تهران کماکان نارنجی تلقی می‌شود، بنابراین محدودیت‌‌های در نظر گرفته شده برای شهرهای نارنجی در اکثر شهرستان‌‌های استان در هفته آتی نیز ادامه خواهد داشت.

زالی درباره جهش ویروس کرونا اظهار کرد: ویروس جدیدی در کار نیست، بلکه یک جهش در ویروس کووید 19 پدید آمده و یک واریانت جدید از این ویروس در انگلستان و عمدتاً در لندن و نواحی جنوب شرقی این کشور شکل گرفته است.

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
وی با بیان اینکه هنوز درباره زمان بروز این تغییرات در ویروس نمی‌‌توان به صورت قطعی اظهار نظر کرد، گفت: درباره اینکه میزان مرگ آفرینی ناشی از تغییرات ویروس چقدر می‌‌تواند باشد هنوز تحقیقات کافی صورت نگرفته است، اما میزان انتقال و سرایت پذیری آن بین 50 تا 70 درصد بیشتر شده است.
زالی اضافه کرد: به نظر می‌رسد بخشی از تغییر و جهشی که در این ویروس صورت گرفته با تغییری که در آفریقای جنوبی به خصوص در سواحل آفریقای جنوبی در گذشته ایجاد شده، شباهت داشته باشد.

MahSana♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-21
لایک‌ها
8,829
امتیازها
193
کیف پول من
4,541
وی با اشاره بر اثربخشی فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی در برابر ویروس جهش یافته، اظهار کرد: درباره اثربخشی واکسن‌‌های موجود و همچنین داروها در برابر تغییرات جدید ویروس باید مطالعات دقیق‌‌تری حاصل شود.

بالا