• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

مگان های دیدنی باهاما

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 17
  • بازدیدها 430
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
هتل و هاستل
هزینه‌ی اقامت در این جزایر گران است، اما کرایه‌ی مهمان‌خانه‌ها و هتل‌های ارزان‌قیمت معقول‌تر بوده و ۶۴ دلار برای هر شب از اقامت خواهد بود. برای موارد بهتر می‌توانید از سایت ایر‌ بی‌ان‌بی (Airbnb) اتاق‌های خالی یا سوئیت‌های اجاره‌ای را پبدا کرده و آن‌ها را رزرو کنید. معمولا این خانه‌ها در مرکز شهر یا در ن*زد*یک*ی ساحل بوده و هزینه‌ی آن‌ها نسبت به هتل‌های ساحلی بسیار معقول‌تر و بهتر است.

هتل در باهاما

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
غذا
برای یک پرس غذای کامل به همراه پیش غذا و دسر باید حدود ۸ دلار پرداخت کنید که برای غذای محلی قیمت معقولی است. اگر‌چه در اکثر رستوران‌هایی که غذا‌های آمریکایی و انگلیسی سرو می‌کنند باید بین ۱۷ تا ۲۵ دلار برای هر بشقاب غذا بپردازید. همچنین ۱۵ هزینه‌ی سرو غذا باید بپردازید.

غذای کارائیبی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
حمل و نقل
اگر در شهر‌های فری پورت (Freeport) یا ناسوئا (Nassau) هستید می‌توانید از مینی‌ب*و*س‌ برای گردش در شهر استفاده کنید. هزینه‌ی این مینی‌ب*و*س‌ها ۱/۲۵ است. اما این مینی‌ب*و*س‌ها تنها تا ساعت ۶ عصر کار می‌کنند. دیگر گزینه‌ی موجود و محبوب در میان افراد، تاکسی‌های آبی است. با استفاده از این تاکسی‌ها می‌توانید تنها با پرداخت ۶ دلار از ناسوئا به جزیره‌ی بهشت بروید. برای سفر‌های درون جزیره‌ای قایق‌هایی با هزینه‌های مناسب وجود دارند که بین جزایر در رفت و آمد هستند. اما برای انتخاب این قایق‌ها باید دقت کنید، چرا‌که بعضی از این سفر‌ها ۲۴ تا ۴۸ ساعته هستند و در جزایر گوناگون توقف دارند. هزینه‌ی این قایق‌ها حدود ۴۵ دلار است. همچنین می‌توانید از پرواز‌های درون جزیره‌ای نیز استفاده کنید. در‌ صورتی‌ که این پرواز‌ها را به موقع رزرو کنید، از نظر هزینه به نفعتان خواهد بود.

حمل و نقل در باهاما

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
فعالیت‌ها
برای فعالیت‌هایی چون غواصی، اسنورکل (شنا زیر آب با استفاده از لوله‌ای در د*ه*ان)، شنا با دلفین‌ها و ماهیگیری ۱۵۰ دلار باید پرداخت کنید. در ‌صورتی‌ که توانایی پرداخت این هزینه را داشته باشید، این فعالیت‌ها می‌توانند تجربه‌ای جذاب برای شما محسوب شود. دیگر فعالیت‌ها همچون بازدید از موزه‌ی دزدان دریایی و باغ بیشه‌ها در گرند باهاما (Grand Bahama) هزینه‌‌ای مناسب‌تر دارند و تنها با پرداخت ۱۳ تا ۱۵ دلار می‌توانید از آن‌ها دیدن کنید.

شنا با دلفین ها

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
الوترا (Eleuthera)
اگر از شلوغی و ازدحام فری پورت و ناسائو خسته شده‌اید، از جزیره‌ی الوترا دیدن کنید. سواحل بسیار زیاد این جزیره بسیار جالب و دیدنی هستند. کارنت کات (Current Cut) یکی از مشهور‌ترین نقاط غواصی در کشور است. علاوه‌ بر گذران وقت در سواحل زیبا، در شهر نیز گردش کرده و از مناظر بکر ل*ذت ببرید. از غذا‌های خوشمزه‌ی جزیره نیز حتما استفاده کنید.

جزیره الوترا در باهاما

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
جزیره‌ی هاربور (Harbor Island)
جزایر هاربور در نقطه‌ای در شمال الوترا واقع است که سواحلی بسیار زیبا و دیدنی دارد. مردم از سبد خرید گلف استفاده می‌کنند (ماشین‌های کوچکی که در اصل مخصوص حمل و نقل گلف‌بازان در زمین گلف است). از آنجایی‌ که این جزیره نسبت به جزایر دیگر در باهاما گران‌ است، اگر به دنبال مکانی اعیانی برای تعطیلات هستید این جزیره را انتخاب کنید. برای کمتر هزینه کردن در الوترا فقط یک روز را برای بازدید از این جزایر اختصاص دهید.

جزیره‌ی هاربور

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
زبان اقیانوس (The Tongue of the Ocean)
زبان اقیانوس، دراز گودالی است که کل طول جزیره‌ای آندروس را در بر می‌گیرد. ارتفاع دیوار این درازگودال ۶۰۰۰ فوت است و غواصان از اینجا می‌توانند در کنار شنا کوسه‌ها را نیز از نزدیک ببینند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
دزدان دریایی ناسائو
دزدان دریایی ناسائو نام موزه‌ای است که نمایانگر تاریخ دزدی دریایی است. موزه ساختمانی بزرگ است و در آنجا می‌توانید از کشتی دزدان دریایی و زندان آن‌ها دیدن کنید و با میراث آن‌ها آشنا شوید.

موزه دزدان دریایی ناسائو

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
آتلانتیس (Atlantis)
آتلانتیس یکی از زیبا‌ترین، مجلل‌ترین و گران‌ترین هتل‌ها در دنیا است. اگر قادر به پرداخت هزینه‌های این هتل نیستید، می‌توانید از امکانات موجود استفاده کنید. در اینجا امکان استفاده از ۱۱ استخر، سرسره‌های آبی بزرگ، تنداب‌ها و صخره‌نوردی است.

هتل آتلانتیس

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
زمین اکسوما کیز (Exuma Cays) و پارک دریایی
اینجا اولین و بهترین پارک دریایی در دنیا است. می‌توانید کایاک (قایق تک نفره‌ی اسکیمویی) اجاره و زندگی دریایی را از نزدیک مشاهده کنید.

اکسوما کیز در باهاما

بالا