• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

مکان های دیدنی ‌آنگویلا

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 8
  • بازدیدها 237
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
آنگویلا از کشورهای جزیره ای در دریای کارائیب است. این کشور کوچک از شرق با جزایر ویرجین بریتانیا، شمال با سنت کیتس و نویس و از غرب با آنتیگوا و باربودا همسایه است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
تاریخ

این سرزمین جز دارایی های بریتانیا در دریای کارائیب بود. آنگویلا از سال 1650 میلادی به تحت استعمار بریتانیا در آمد و تا سال 1967 با جزایر سنت کیتس و نویس ترکیب شده بود. این سرزمین تلاش برای جدایی از سنت کیتس و نویس داشت تا سرانجام بریتانیا در سال 1971 با جدایی این دو موافقت کرد. آنگویلا در همین سال دارای حکومتی نیمه خودگران شد. در سال 1980 به عنوان فدراسیون مناطق تحت الحمایه بریتانیا درآمد سپس در سال 1982 قانون اساسی آنگویلا که عینا برگرفته از قانون اساسی بریتانیا بود در آنگویلا به اجرا درآمد و در سال 1990 قانون اساسی با اعمال تغییراتی دوباره اصلاح و به تصویب رسید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
آنگویلا، رویای کارائیب است با آن سواحل شنی سفید رنگ، درختان نخل و نارگیل، مردمانی خونگرم و مهربان و پر از جاذبه هایی که گویی نقاشی شده اند کنار آب های کریستالی و صخره های آهکی و خیره کننده.
یکی از ل*ذت بخش ترین تفریحات، قایقرانی است برای رسیدن به جزیره ای دیگر و ل*ذت شناور ماندن روی آب های شفاف کارائیب.
تاریخ غنی این کشور و هنر سنگی فوق العاه آن همچنان در سایت های تاریخی دیده می شود. وجود هتل های لوکس، ویلاهای خصوصی و تفریحات آبی هیجان انگیز طعم بهشت را به مسافران می دهد تنها سعی کنید در زمان شلوغ به این کشور پا نگذارید اما هنگامی که به آن سفر کردید ابتدا دوچرخه کرایه کنید و در جزیره رکاب بزنید. دیدنی های زیادی انتظار مسافران را می کشند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
ساحل Shoal Bay East

از زیباترین ساحل های آنگویلا که به دلیل داشتن آب های فیروزه ای به بهشت غواصان نیز شهرت دارد و علاقه مندان را به سمت خود می کشاند. در این ساحل فروشگاه های اجاره وسایل غواصی برای افرادی که به دنبال کشف ناشناخته های زیر آب هستند موجود است. این ساحل از توریستی ترین و زیباترین ساحل های منطقه شناخته می شود.

کشور آنگویلا

آنگویلا
آنگویلا
آنگویلا

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
جزیره Prickly Pear Cays

جزیره ای بهشتی که امکان اقامت ندارد اما جاذبه های تفریحی خصوصا غواصی آن باعث شده توریست های بسیاری در تورهای یک روزه آن شرکت کنید. شما با استفاده از قایق هایی که صبح ها به سمت جزیره حرکت می کنند و عصرها برمی گردند می توانید چند ساعت ل*ذت بخشی را سپری کنید.

کشور آنگویلا

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
موزه مجموعه میراث را ببینید Heritage Collection Museum

خانه ای شگفت انگیز که به موزه آنگویلا شهرت دارد. داخل این خانه موزه جزئیات تاریخ این کشور جزیره ای از طریق مجموعه ای قابل توجه از مصنوعات ب*ر*جسته به نمایش گذاشته شده است که می تواند برای علاقه مندانش جذاب باشد.

موزه آنگویلا
موزه میراث آنگویلا

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
جزیره سندی Sandy Island

برای دسترسی به این جزیره می توانید در تورهای Sail Chocolat که روزانه برگزار می شود شرکت کنید. ان جزیره بهشتی با داشتن آب های شفاف جهت غواصی و درختان نخل از منحصر به فردترین جزیره ها شناخته شده و از محبوبیت بسیاری نیز برخوردار است.

جزیره سندی آنگویلا

جزیره سندی آنگویلا
جزیره سندی آنگویلا

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
ساحل Rendezvous Bay

سکوت مطلق، آب های کریستالی و شفاف، نوار ساحلی شنی به رنگ سفید که همگی آماد ه ان تا بهترین پیاده روی زندگیتان را داشته باشید. بعضی شب ها موسیقی زنده نیز اجرا می شود که می تواند سرگرمتان کند.

کشور آنگویلا
کشور آنگویلا

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کلیسای سنت جرارد St Gerard’s
این کلیسا در سال 1966 ساخته و جایگزین کلیسای قبلی که توسط طوفان 1961 از بین رفت شد. سنت جرارد نماد منحصر به فردی از سنگریزه ها، سنگ ها، چوب و کاشی که دیوراهای جانبی و سقف آن را شامل می شود می باشد. در حال حاضر از این کلیسا برای رویدادهای مهمی چون مراسم عروسی استفاده می شود اما امکان بازدید از کلیسا نیز تنها از طریق تورهای مورد اعتماد آنگویلا وجود دارد در غیر این صورت نمی توانید از آن بازدید کنید. کلیسای بزرگ مجاور که در سال 2008 در سبک مشابهی ساخته شده است، اکنون مکان اصلی عبادت کاتولیک ساکنان آنگویلا ست.
کلیسای سنت جرارد
کلیسای سنت جرارد
کلیسای سنت جرارد

بالا