• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

بیوگرافی ماساکی هاتسومی|گسترش و سازماندهی رشته نینجوتسو

• نویسنده موضوع L A D Y
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 299
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,337
امتیازها
138
کیف پول من
7,376
نام و شهرت : ماساکی هاتسومی
سبک : نینجوتسو
تاریخ تولد : دوم دسامبر 1931 برابر با 10 آذر 1310 شمسی
محل تولد : ژاپن
مهمترین فعالیت
گسترش و سازماندهی رشته نینجوتسو
سی و چهارمین استاد بزرگ از خاندان تاگاکور نینجا است او رهبری 9 بوجین کان دوجو را در ژاپن به عهده دارد از جمله «مدرسه خدای شیطان ،خدای جنگجو،تالار روح و مرد جنگی » را میتوان نام برد ؛لقب اوسوک و جنگجوی بزرگ است که توسط تاکاماتسو به او داده شده؛دکتر هاتسومی می‌گوید:«در مقایسه جودو و کاراته ، نین جوتسو عقاید تعصب انگیزی ندارد نین جوتسو هنر کامل و آزاد است که مسئولیت پذیری را می طلبد .یک هنر جوی نین جوتسو برای پیروز شدن ،نیازمند روحی قوی و قلبی آزاد است ؛استاد تاکاماتسو نیز می‌گوید :«زندگی تغییر است » و ما در نین جوتسو،تحول را یک اصل می دانیم تحولی که هنر را به کمال می رساند . سوک هاتسومی هر ساله برای پیشرفت و کاربرد بیشتر هنر نین جوتسو مراسمهای متعددی رابرنامه ریزی می کند. از جمله مراسمهای شی دوشی کای که اکثریت شرکت کنندگان آن خارجیان می باشند .

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,337
امتیازها
138
کیف پول من
7,376
هاتسومی در مورد خود میگوید :
در حالیکه برخی اعتقاد دارند که اسرار نینجوتسو بتدریج و با رشد توکوگاوا شوگارنیت (Tokugava shogunate) در طول قرن هفدهم از میان رفته است و یا در زیر آوارهای جنگ جهانی دوم مدفون گردیده، استاد من می دانست که حقایق و رموز هنر شنوبی همواره زنده خواهند ماند. ارزش و اهمیت خرد و حکمت معلم من و معلمین و اساتید آنها را می توان در تلاش و کوشش (توشیت سوگو تاکاماتسو) Toshitsugu Atakamatsu فقید در ارائه عصاره و ماهیت واقعی نینجوتسو، مشاهده نمود. جوهره اصلی کلیه هنرهای رزمی و استراتژی های نظامی در واقع حفاظت از خود و پیشگیری از خطر می باشد. نینجوتسو چکیده ای است از کلیه ایده ها و مفاهیم عینی حفاظت از خود که از طریق تمرینات رزمی میسر میگردد.
مشاهیر جهان رزمی - ماساکی هاتسومی
او در دو فیلم سینمایی مشاور صح*نه های اکشن رزمی بوده است .
او سه جایزه بزرگ بین الملی را نیز در منصب یک استاد بزرگ از آن خود کرده است .
جایزه واتیکان در سال 2001
جایزه Hall of Fame در سال 2001
جایزه توسعه فرهنگ 2003
کتابهایی که ایشان منتشر کرده اند :
تکنیک های مبارزه غیر مسلح و از سامورایی
مبارزه با شمشیر ژاپنی
مبارزه پیشرفته با چوب
راه نینجا
مبارزه با چوب
تاکاماتسو توشیتساگو ، آخرین شینوبی
جوهر نینجوتسو و نه سنت
او در حال حاضر به عنوان استاد بزرگ و مسئول 9 مدرسه رزمی در ژاپن است .

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
بالا