• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

بیوگرافی بیوگرافی جورجینا رودریگز|مدل

• نویسنده موضوع L A D Y
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 0
  • بازدیدها 743
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,337
امتیازها
138
کیف پول من
7,366
بیوگرافی جورجینا رودریگز

جورجینا رودریگز متولد 27 ژانویه 1997 در اسپانیا، مدل است

فارغ التحصیل رشته مطالعات مالی در مقطع مستر می باشد، فعالیت خود را بعنوان فروشنده شروع کرد و حالا مدل و همسر کریستیانو رونالدو است

168 سانتی متر قد و 54 کیلوگرم وزن دارد

خانواده و پدر قاچاقچی

Georgina Rodriguez در 7 بهمن 1373 در شهر جاکا از مادری اسپانیایی و پدری آرژانتینی به دنیا آمد و تنها یک خواهر بنام ایوانا دارد

او در سال 2019 فاش کرد پدر 69 ساله اش جورج رودریگز یکی از قاچاقچی های کوکائین بوده که ده سال از عمرش را در زندان سپری کرده است

بیوگرافی جورجینا رودریگز مدل با عکس های شخصی

از پیشخدمتی تا ر*ق*ص

در نوجوانی مدتی به بریستول انگلیس رفت و بعد از یادگیری زبان انگلیسی بعنوان پرستار بچه مدتی کار کرد تا اینکه مشغول یادگیری ر*ق*ص شد

از فروشندگی تا رونالدو

بعد از مدتی از انگلستان به اسپانیا برگشت و بخاطر چهره زیبای که داشت در فروشگاه برند Dolce & Gabbana بعنوان فروشنده مشغول بکار بود

او سپس در فروشگاه Gucci کار می کرد تا اینکه سال 2016 کریستیانو رونالدو بازیکن وقت رئال مادرید در جریان خرید از این فروشگاه توجهش به وی جلب شد

عکس های جورجینا رودریگز همسر رونالدو

بیوگرافی جورجینا رودریگز مدل اسپانیایی و همسر رونالدو

عاشق شدم

اولین بار قد بلند کریس و هیکل و زیبایی اش توجه مرا جلب کرد، مقابل او ایستاده بودم و می لرزیدم چون با یک نگاه عاشق شده بودم

من خیلی خجالتی هستم و همین باعث شد بهم بریزم

بعد از آشنایی با رونالدو، شیوه ای که او با من رفتار و نوعی رفتاری که برای مراقبت ازم داشت یا نحوه دوست داشتنش بسیار فوق العاده بود

ر*اب*طه تا فرزند

ر*اب*طه رونالدو و جورجیا تا اواخر سال 2016 بصورت مخفی پیش می رفت که لو رفتن عکس دونفرشان توسط پاپاراتزی (عکاس مخفی) ر*اب*طه این دو را عیان کرد

در نهایت بعد از انتشار عمومی خبر این دو وارد زندگی مشترک شدند تا اینکه یکسال بعد ثمره زندگیشان دختری بنام آلانا مارتینا بدنیا آمد

جورجینا رودریگز همسر کریس رونالدو کیست

مادری 4 فرزند

جورجیا حالا بجز دختر خود مادر سه فرزند دیگر می باشد، رونالدو از ر*اب*طه اول خود در سال 2010 یک فرزند پسر نوجوان دارد و از یک رحم اجاره ای نیز صاحب فرزند دوقلو باشد

برای زیبایی باید لاغر باشم

وقتی دختر كوچكی بودم، بسیار لاغر بودم و همیشه می خواستم چاق شوم ولی حالا به این نتیجه رسیدم که شما برای این که زیبا باشید، باید لاغر باشید

جورجینا رودریگز مدل و زن رونالدو

georginagio-photokade-com-6.jpg

غذای مورد علاقه

هر روز غذاهای سالم می خورم و ورزش می کنم البته گاهی به هوس هایم تسلیم می شوم اما بیشتر روزها از خوردن شیرینی و چربی خودداری می کنم

عاشق سبزیجات و گوشت هستم و رژیم غذایی مدیترانه ای را دنبال می کنم

واقعا خوش شانس هستم

من واقعا خوش شانس هستم که نامزد بهترین فوتبالیست تاریخ شدم، زمانی که کریس در زمین است حسابی احساساتی می شوم او واقعا بی رقیب است

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

بالا