• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

معنی اموجی‌‌ها ^_^

• نویسنده موضوع NeGムr
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 22
  • بازدیدها 1K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
index-3.jpg

اموجی چهره خنثی
در ایران از این اموجی ? برای نشان دادن زل زدن به طرف از فرط ناامیدی از رفتار او استفاده می‌شود. اما معنی دقیق اموجی چهره خنثی در نام آن است. این اموجی هیچ احساسی را منتقل نمی‌کند و صرفاً یک چهره‌ی خنثی و بی تفاوت است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : NeGムr

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
Expressionless-Face-Emoji-Classic-Round-Sticker-300x300.jpg

اموجی بی عاطفه
این اموجی ? هم مانند اموجی بالا برای نشان دادن قطع امید از رفتار و سخن طرف مقابل استفاده می‌شود. اما معنی دقیق اموجی بی عاطفه این است که فرد فرستنده در حال حاضر کاملاً خنثی و بی تفاوت است و هیچ احساسی ندارد.

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
sleepy-face.png

اموجی خواب‌آلود
معنی اموجی ? خواب آلود نشان دادن خستگی و خواب آلودگی است. این اموجی باید برای مواقعی به کار رود که می‌خواهید کسالت، خستگی و خواب آلودگی را به طرف مقابل منتقل کنید.

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
index-4.jpg

اموجی د*ه*ان زیپی
این اموجی ? بهتر است برای مواقعی که نمی‌خواهید هیچ حرفی بزنید استفاده شود. در واقع مواقعی که صحبت‌های طرف مقابل به نحوی است که شما را از هر گونه بحث منطقی ناامید می‌کند می‌توانید از این اموجی استفاده کنید. این در حالی است که در چنین مواقعی از اموجی‌های خنثی و بی عاطفه، که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، استفاده می‌شود که همان‌طور که گفتیم آن اموجی‌ها بیش‌تر برای نشان دادن حالت بی عاطفگی و بی تفاوتی ساخته شده‌اند.

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
folded-hands.png

اموجی امید و دعا
این اموجی ? در اصل ریشه‌ای مذهبی ندارد، اما عموماً برای موارد مذهبی به کار می‌رود. در ایران دیده‌ام که از آن به عنوان سمبلی برای پیام‌هایی مانند «ارادت دارم»، «مخصلم» و موارد این قبیل استفاده می‌شود. ضمناً یک استفاده‌ی بسیار متفاوت هم از اموجی امید و دعا می‌شود و آن نشان دادن «های فایو» انگلیسی یا همان بزن قدش فارسی است.

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
love-you-gesture.png

اموجی من عاشقتم
جالب است بدانید که معنی اموجی ? در فرهنگ آمریکایی، یعنی نشان دادن همزمان انگشت کوچک و وسط و شست، نشان دادن عبارت «I Love You» است. در ایران می‌توانید از آن برای زمان‌هایی که می‌خواهید به طرف مقابل احساس مثبت منتقل کنید استفاده نمایید.

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
اموجی ? smiling face with halo فردی خندان با هاله‌ای از نور!

اموجی ? smiling face with halo فردی خندان با هاله‌ای از نور!
اموجی ? smiling face with halo فردی خندان با هاله‌ای از نور! یک شکلک در میان اموجی‌ها که نشان از یک فرشته دارد. بیشتر افرادی که این شکلک را استفاده می‌کنند تصوری از یک فرشته دارند. حاله گرد و آبی رنگی که دور سر این اموجی قرار گرفته است نشانگر فرشته است. لبخند و حالت چشمان این اموجی نیز نمایان کننده یک وضعیت مثبت و مهربان گونه‌ای می‌دهد. بنابراین در مواردی که رفتاری فرشته صفت را می‌خواهید بیان کنید از این اموجی می‌توانید استفاده کنید.

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
اموجی ? flushed

اموجی ? flushed

اموجی ? flushed که چهره یک شکلک مضطرب را نشان می‌دهد حالت‌های گوناگونی از آن تعبیر می‌شود. این شکلک با چشمانی گرد و متعجب می‌تواند به معنای یک فرد ناتوان، یک فرد متعجب، یک فرد بی اعتقاد و حتی یک فرد هیجان زده و تحسین بر انگیز نیز باشد ولی بیشترین حسی که این شکلک القا می‌کند یک تعجب و شگفت آوری بسیار شدید و عمیق است.

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
اموجی ? dizzy

اموجی ? dizzy
اموجی ? dizzy در برخی از نرم افزارها به صورت یک شکلک با چشمانی گیج و دهانی باز است و در برخی نرم افزارها به صورت یک شکلک است که چشمانش به حالت ضربدر می‌باشد. در هر صورت نشان از یک فرد متعجب و بی اعتماد است البته در این شکلک حس شوک و سرگیجه ناشی از گمراهی نیز القا می‌شود.

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,957
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
اموجی دست روی دهان یا face with hand over mouth

اموجی دست روی د*ه*ان یا face with hand over mouth
اموجی ? دست روی د*ه*ان یا face with hand over mouth صورت و شکلک زردی است که با یک دست جلوی د*ه*ان را گرفته است. در سیستم هایی مانند اپل و فیس بوک این شکلک با چشمانی بسته و در دیگر سیستم‌ها با چشمانی باز وجود دارد. این اموجی در حالی که چشمانی باز دارد در حقیقت یک حس نگرانی و عذر خواهی را القا می‌کند و زمانی که چشمانی بسته دارد به دلیل آن که حالتی از خندیدن در چهره این اموجی دیده می‌شود حالتی از خجالت کشیدن از شادی یا صحبت کردن را القا می‌کند. در هر صورت یک حالت شرم و ممانعت در این شکلک دیده می‌شود.

بالا