• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

مکان های دیدی استرالیا

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 29
  • بازدیدها 935
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
دریاچه‌ی مکنزی، جزیره‌ی فریزر (Lake McKenzie, Fraser Island)
دریاچه‌ی مکنزی استرالیا

دریاچه مکنزی در استرالیا طبیعتی شگفت‌انگیز دارد. آب این دریاچه آنقدر خالص است که گونه‌های کمی از موجودات زنده در آن پیدا می‌شود و برای حیات آبی، چندان مناسب نیست. این دریاچه یکی از بهترین مکان‌ها برای گردشگران در استرالیا است و امکانات رفاهی ساحل آن، باعث شده مسافران با آرامش بیشتری لحظات خود را اینجا بگذرانند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
جزیره‌ی راتنست (Rottnest Island)
استرالیا

جزیره راتنست یکی از جزایر استرالیا است که در استرالیای غربی قرار دارد. این جزیره اکنون با وجود سواحل، حیات وحش و زیبایی‌های طبیعی، مقصد توریستی پرطرفداری است. سالانه نزدیک به ۵۰۰ هزار نفر از این جزیره دیدن می‌کنند که اکثر آن‌ها با کشتی و بقیه با هواپیما به این جزیره می‌آیند. راتنست یک فرودگاه دارد.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
داروین (Darwin)
استرالیا

داروین شهری در استرالیا است که هزاران سال، زیستگاه بومیان استرالیا بوده است. نخستین بار در قرن هفدهم، دریانورادن هلندی این شهر را مشاهده و بخش‌های از آن را نام‌گذاری کردند. دریانوردان بریتانیایی در سال ۱۸۹۳ این منطقه را دیدند و نام داروین را به افتخار چارلز داروین، دانشمند معروف، برای آن انتخاب کردند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
دیواره‌ی بزرگ مرجانی، کوئینزلند (The Great Barrier Reef, Queensland)
کوئینزلند استرالیا

دیواره‌ی بزرگ مرجانی، مجموعه‌ی بزرگی از صخره‌های مرجانی در شرق استرالیا‌ است. این دیواره، بزرگ‌ترین مجموعه‌ صخره‌های مرجانی در دنیا محسوب می‌شود و در سال ۱۹۹۷ در فهرست عجایب هفتگانه‌ی طبیعی جهان قرار گرفته است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پِرت (Perth)
پرت استرالیا

پرت شهری در لبه اقیانوس هند است که امروزه میزمان مهمی برای تفریحات ساحلی و فعالیت‌های تفریحی متنوع است؛ به همین دلیل، رقیبی برای سیدنی و ملبورن محسوب می‌شود. البته پرت دورافتاده‌ترین شهر بزرگ جهان نیز به‌شمار می‌رود و سفر به آن، هزینه زیادی نیاز دارد

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
ملبورن (Melbourne)
ملبورس استرالیا

ملبورن کلان‌شهری مدرن و جذاب است و از آنجا که پایتخت فرهنگی و ورزشی استرالیا هم هست، مقصدی رویایی برای جوانان محسوب می‌شود. فستیوال‌های رنگارنگ و متنوع، کافه‌های دنج، خیابان‌های شلوغ و پر رفت‌وآمد، برج‌ها و سازه‌های بلند توجه هر گردشگری را جلب می‌کنند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
گلدکست، کوئینزلند (Gold Coast, Queensland)
گلدکست استرالیا

گلدکست به معنی ساحل طلایی منطقه‌ای ساحلی، توریستی و محبوب در استرالیا است که بهشت دوستداران موج‌سواری و تفریحات ساحلی محسوب می‌شود. حتی اگر اهل ورزش‌های آبی نیستید، از سواحل آفتاب‌گیر آن ل*ذت خواهید برد.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
سیدنی (Sydney)
سیدنی استرالیا

سیدنی نماد کشور استرالیا و شهری با جاهای دیدنی فراوان است. سواحل زیبا و بندرگاه فوق‌العاده‌ی این شهر، گردشگران زیادی را جلب می‌کند. نکته جالب در مورد این شهر این است که بعد از غروب آفتاب، سیدنی رو به خاموش نمی‌رود، بلکه سرزنده‌تر و پرهیاهوتر از روز زندگی در آن جریان دارد. چشم‌انداز سیدنی زیر نورهای چشمک‌زن، از زیباترین مناظری است که می‌شود نظاره‌گر آن بود.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
دریاچه‌ی هیلیر، جزیره‌ی وسطی (Lake Hillier, Middle Island)
دریاچه هیلیر استرالیا

هیلیر دریاچه‌ای منحصربه‌فرد در مجمع الجزایر ریشرشی در غرب استرالیا است. رنگ صورتی و زیبای این جزیره، جذاب‌ترین چیزی است که در نگاه اول توجه را جلب می‌کند. این رنگ به صورت دائمی وجود دارد؛ حتی زمانی که مقداری از آب دریاچه را داخل لیوان بریزید، رنگ آن عوض نمی‌شود.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
ساحل وایت هیون، جزیره‌ی ویت ساندی، کوئینزلند (Whitehaven Beach, Whitsunday Island, Queensland)
ساحل وایت هیون استرالیا

ساحل وایت هیون در قلب دیواره بزرگ مرجانی کوئیزینلند قرار دارد و یکی از بکرترین و تمیزترین سواحل شن سفید محسوب می‌شود. دسترسی به این ساحل فقط از طریق هلی‌کوپتر و قایق امکان‌پذیر است و بیش از هر چیز به‌خاطر شن‌های سفید و آب‌های شفاف شهرت دارد.

بالا