• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

بیوگرافی بیوگرافی فرزان اطهری|مدلینگ

• نویسنده موضوع L A D Y
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 0
  • بازدیدها 427
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,338
امتیازها
138
کیف پول من
7,573
بیوگرافی فرزان اطهری
عکس فرزان اطهری و همسرش , عکس همسر فرزان اطهری

فرزان اطهری متولد 5 تیر 1363 در تهران، بازیگر و مدل است

وی به دلیل شغل پدرش در سن 4 سالگی از ایران مهاجرت کرد و بزرگ شده کشور سوئد است،یک خواهر کوچکتر از خود دارد، او در این چند سال دچار حاشیه های شد، از بازشگت به ایران و تجربه بازیگری تا بازداشت و محکومیت به 10 سال به خاطر حملم واد مخدر در امارات …

عکس خانوادگی فرزان اطهری,مصاحبه فرزان اطهری

عکس مدلینگ فرزان اطهری + زندگینامه

شروع فعالیت

فعالیت حرفه‌ ای‌ ام را از سال 2004 شروع و در 23 کشور در پروژه‌های متفاوت مد کار کرده بودم. از زمان کودکی احساس کردم این توانایی را دارم که روی ل*ب‌های مردم لبخند بیاورم و از مردم هم انرژی مثبت بگیرم. مد، استایل، اجرا، بازیگری، تئاتر و… این قابلیت را دارند و خیلی از هم دور نیستند.

مدل برند های معروف

نوکیا، نایک، ال‌جی، آدیداس و…

من در آفریقای جنوبی و چند کشور دیگر بیلیوردهای مختلفی با برندهای متفاوت داشتم. در میلان کار فشن‌شو انجام دادم و در هر کشوری پروژه متفاوتی داشتم؛ مثلا برای تبلیغ موتور هوندا یک تبلیغ بزرگ تلویزیونی داشتم که در کانال‌های مختلف دنیا پخش شد. در اروپا و کشورهای مختلف کار کرده‌ام و فقط در کشور استرالیا و آمریکای جنوبی کار نکردم. حتی در لس آنجلس و نیوزیلند هم کار کرده‌ ام

عکس خانوادگی فرزان اطهری + عکس پدر و مادر و خواهر فرزان اطهری

بازگشت به ایران بعنوان بازیگر

در هنگام بازگشت به ایران در شبکه اجتماعی خود اطلاع رسانی میکند، ورود او به ایران همانا و قرار داد بعنوان مدل هاکوپیان همانا، و همون اوایل بعنوان مانکن تبلیغاتی کارش رو شروع میکند

می گوید آن زمان که در ایران بودم پیشنهاد بازی در 5 فیلم را داشتم. با دو تا از فیلم‌ها ارتباط بهتری برقرار کردم. یکی فیلم «شبانه‌روز» و دیگری «چهل‌سالگی» علیرضا رئیسیان بود که در آنها بازی کردم

شهرت در ایران

او قبل از بازی در فیلم چهل سالگی به خاطر بازی در کلیپ خواننده لبنانی بنام هیفا وهبی در ایران مشهور شد، در فیلم چهل سالگی با لیلا حاتمی و محمدرضا فروتن همبازی بود، او دستی در خوانندگی نیز دارند و تا کنون چند ترک نیز منتشر کرده است

عکس فرزان اطهری در زمان بازداشت در امارات

ماجرای بازداشت و حکم حبس ابد

فرزان اطهری در ماه مه سال ۲۰۱۳، به دنبال تماس فردی با پلیس دوبی توسط مأموران پلیس در مقابل هتل آرمانی در دبی بازداشت شد. وی سپس در تاریخ ۲۵ دی ۱۳۹۲ با رای دادگاه بدوی به اتهام دارا بودن ۱۱ کیسه کوچک نایلونی، حاوی جمعاً ۲۱ گرم کوکائین به حبس ابد و پرداخت ۵۰ هزار درهم امارات جریمه محکوم شد

فرزان اطهری پس از گذشت ۹ ماه حبس در زندان مرکزی دبی توانست نامه‌ای از زندان منتشر کند. وی در این نامه بیشتر مطالب رسانه‌ها در خصوص خود را کذب خواند، وی در این نامه عنوان کرد من به هیچ عنوان نه مروج و نه فروشندهٔ هیچ نوع مادهٔ غیرقانونی ای نیستم». وی گفته است که در این ماجرا فریب یک به اصطلاح «دوست» را خورده است

فرزان اطهری و خواهرش + بیوگرافی

کمپین آزادی هنرمندان

سیروان خسروی، بهرام رادان، شهرام شب‌ پره و ستار، لیلا حاتمی و محمدرضا فروتن و عده زیاید از هنرمندان با تشکیمی کمپینی خواهان آزادی این بازیگر و مانکن ایرانی شدند

تجدید نظر و ترانه از زندان به حاکم دبی

بر اساس رای دادگاه تجدید نظر که در تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۱۴ صادر شد حکم حبس ابد وی به ۱۰ سال زندان کاهش یافت، ترانه رپی تحت عنوان «زندگی ام را نجات بده» که فرزان در ماه ژانویه ساخته و توسط دوستانش از زندان به بیرون داده و در اینترنت منتشر کرده بود فرزان در این ترانه رپ از شیخ محمد بن راشد آل مکتوم خواهش کرده بود که وی را مورد عفو قرار دهد

,خوانندگی فرزان اطهری,عکس های مدلینگ فرزان اطهری

فرزان اطهری مانکن و بازیگر ایرانی - سوئدی

آزادی با عفو حاکم دبی

روز ۱۹ سپتامبر «شیخ راشد بن محمد بن راشد» پسر جوان حاکم دوبی در سن ۳۴ سالگی و بر اثر سکته قلبی درگذشت گفته می شود که زندانیان زیادی همزمان با روز «چهلم» مرگ این جوان از سوی پدرش مورد عفو قرار گرفته اند که فرزان یکی از آنها بوده است.

سرانجام وی پس از گذشت دو سال و هفت ماه از زندانی شدن، در ۲ دسامبر ۲۰۱۵ به مناسبت روز ملی امارات متحده همراه با تعداد دیگری از زندانیان مورد عفو قرار گرفت. او پس از آزادی در ۱۷ آذر ۱۳۹۴ (۸ دسامبر ۲۰۱۵) به استکهلم در سوئد بازگشت

بیوگرافی فرزان اطهری مدل و بازیگر,ماجرای دستگیری فرزان اطهری

فرزان اطهری

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

بالا