• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

رویداد | یک‌سال گذشت تولدت مبارک |

ساعت تک رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

فاطمه تاجیکی✾

موسس سابق انجمن تک رمان
کاربر افتخاری
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2019-11-10
لایک‌ها
21,126
امتیازها
118
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
7,321
besmllah_11.gif
دورود به تک رمانی‌های عزیز حال و احوالتون چطوره؟ امیدوارم هرکجا هستید حال دلتون خوب باشهBdjjwb
خب من زیاد از حاشیه و این چیزا خوشم نمیاد و نمی‌خوام زیاد وقتتون رو بگیرم پس بریم سراغ اصل مطلب امروز، روز خیلی خیلی خیلی مهمیه برای من و شماها که اوقات فراغتمون رو اینجا می‌گذرونیم.
یک سال قبل توی چنین روزی وقتی انجمن و سایت تک رمان رو تاسیس می‌کردم هیچ وقت فکر نمی‌کردم روزی رو ببینم که به اینجا رسیده و یه مجموعه یه خانواده بزرگ شده ، تک رمان برای همه یه سرگرمیه ساده‌تر بگم شده خونه دوم ما جایی که فارغ از همه چیز دورهم جمع میشیم و می‌گیم و می‌خندیم و برای لحظاتی از مشکلات دور می‌شیم.
تک رمان مثل بچه من می‌مونه اون‌قدر دوستش دارم که تحمل یه روز دوری ازش رو ندارم، تک رمان خیلی حال و هوای من رو عوض کرد من رو از غم و غصه‌ای که توی دلمه دور کرد و یه جایگاه ویژه توی قلبم برای خودش باز کرد و امروز بچه من یک‌سالش می‌شه، یک سال اتفاقات خوب و بد رو اینجا باهم تجربه کردیم کنار هم ما شدیم به این مناسبت می‌خوام صحبت کوتاهی با همه تک رمانی ها داشته باشم:

امروز رو به خودم نه به همه شما تبریک می‌گم، تک رمان رو شما با وجودتون تک رمان کردید اگر شما نبودید تک رمانی هم نبود.
تک تک شماها که برای اینجا زحمت کشیدید و وقت گذاشتید ساریسا و مریم عزیزم که همیشه همراه‌ام بودند و خیلی کمک کردند نسا، شقایق و ملیکای عزیزم که با کمک هاشون قوت قلب بودند. مدیران عزیزم که با فعالیتشون نشون دادن چقدر برای تک رمان ارزش قائلن و حیف که زیادن و نمیشه اسم آورد یا کاربران رنگی که با عشق فعالیت می‌کنند و کاربران با رنگ مشکی که با وجودشون این خانواده رو بزرگ‌تر کردند ببینید ما چه خانواده بزرگی هستیم بی‌انصافیه اگه اسمش رو نذارم خانواده و بگم مجموعه تک رمان خانواده‌ای که با تموم اتفاقات خوب و بدی که کنارهم تجربه کردیم بازم دل نکندن و موندن و به تک رمان جون دادن خانواده تک رمان دوستای من تولد تک رمان مبارکمون باشهExgvlان‌شاالله یه روز همگی با هم درحالی که تعدادمون زیادتر شده تولد 10سالگی تک رمان رو جشن بگیریم.

خب امروز روز بزرگیه و همچین تبریک خشک و خالی نمی‌چسبه نه؟ خب حالا بریم سراغ اولین برنامه مهمانی تولد تک رمان فایل صوتی زیر رو گوش بدید تا انتها:

این کار حسابی منو احساسی کرد و اشکم رو درآورد Bdjjwbتشکر می‌کنم از تمام عزیزانی که اون‌قدر به تک رمان عشق داشتند که توی تهیه این فایل صوتی همکاری کردند و این روز رو با عشق تبریک گفتن و تشکر ویژه از عسل جان مدیر کتاب گویا و تیمش برای تهیه این کار جذاب و زیباLo^&!;ve(عزیزانی که با صدای گرمشون تبریک گفتن در آخر همین پست تگ شدند)

برنامه دوم مهمانی تولد تک رمان:
خب کسایی که همیشه واسه مسابقه ها پایه‌ان برای شرکت توی مسابقه وارد لینک زیر بشن. (همه چیز توی لینک زیر توضیح داده شده)

برنامه سوم مهمانی تولد تک رمان:
دوستان عزیز همه تون می‌تونید یک بیت شعر روی کاغذ بنویسید فرقی نداره هرشعری که حال دلتون رو می‌گه زیرشم متن زیر رو بنویسید:
(اسم کاربری) کاربر تک رمان

و ازش عکس بگیرید و توی این تاپیک قرار بدید نمونه شعر:

IMG_۲۰۲۰۱۱۰۹_۲۰۰۸۳۶.jpg

و تشکر از شقایق عزیز بابت شعر زیبا این عکس های شعر فایل شده و روی سایت اصلی منتشر میشه و از بین کسایی که توی این برنامه شرکت کردن به قید قرعه به دو نفر یکماهvip+مدال تعهد اهدا می‌شه.

برنامه چهارم مهمانی تولد تک رمان:

توی این تاپیک می‌تونید تبریک بگید یا حستون رو نسبت به تک رمان بیان کنید و یا قشنگ‌ترین خاطره‌ای که اینجا براتون رقم خورده رو بگید.
به تمامی شرکت کنندگان توی این تاپیک 200 لایک+نشان یک سالگی تعلق می‌گیره. تشکر از عزیزدلم ساریسای گلم بابت طراحی این نشان جذاب.

دوستان عزیز ملیکای عزیزم یک عکس برای آواتار طراحی کرده دوستداران تک رمان می‌تونید این عکس رو به عنوان آواتارتون به مناسبت یک سالگی تک رمان قرار بدید. عکس رو می‌تونید از روی آواتارمون بردارید‌.

اسامی دوستای عزیزم:
.SARISA.
Shaghayegh_h96
Asal_Km
Kurosh
amir.alavie
kiyana
گلبرگ
Nesa♡
miss_meli
JirJirake Abi
*DIAKO*
قسم همدم
"AshoB"
ارغوان
هدیه
mahsa jodaii
Bad~girl
Sosano.o
مهران
Aby_Z

و میکسر فایل: AlmaBerryς੭ عزیز
منتظر حضور گرمتون توی این تاپیک هستیم دوستتون دارم.

|کادر مدیریت تک رمان|

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : فاطمه تاجیکی✾

Maryam Ɓαησσ

مدیریت کل سایت بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-25
لایک‌ها
28,581
امتیازها
118
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
254
به نام خالق قلم

سلام عرض میکنم خدمت همه تک رمانی های عزیز
هم عزیزانی که از اول آغاز کار انجمن همراه ما بودن هم عزیزانی که جدید الورود هستند.

تک رمان برای من حداقل فقط یک سایت مجازی نبوده هیچ وقت، پر از حس خوب با دوستانی درجه یک، تیم کاری موفق با ایده های عالی؛ واقعا خوش حال هستم که بعد از پشت سر گذاشتن فرایند های پیچیده ای از تقریبا دوسال قبل الان در این نقطه از زندگی مجازیم هستم.

تجربه های عالی در کنار فاطمه و ساریسا و بقیه دوستانم که حتی آشنایی ما به قبل از حضور در این انجمن برمیگرده ولی در تک رمان بود که دوستی هامون به اوج خودش رسید.

زندگی در کنار شقایق و نسا و همین طور ملیکای عزیز که دوستانی فوق العاده هستن هم از نظر اخلاق و هم کاری.

مدیران عزیز انجمن چه اون دسته از عزیزانی که از ابتدا با ما همراه بودن و زحمات شایانی برای انجمن کشیدن چه اون دسته از عزیزانی که تازه وارد تیم شدن.

کاربران رنگی انجمن که با همراهی مدیران عزیزمون بهترین بازده رو همیشه برای انجمن رقم زدن.

و کاربران مشکی انجمن که با حضورشون انگیزه ما رو برای فعالیت بالا میبرن.

همه و همه !
ممنون از همتون که هستید و امیدوارم همیشگی باشه این حضورتون .

این روز رو به همتون تبریک عرض می‌کنم عزیزانم.

امیدوار هستم بتونیم با انتقادها و پیشنهادهایی که میشه انجمن رو به به سمتی هدایت کنیم که به اوج برسه.

کم و کاستی هایی که وجود دارن رو ببخشید چون همیشه اول هرکاری مشکلاتی وجود داره

ممنون از همتوت که با صبر و حوصله ما رو تحمل میکنید.

تک رمان تولدت مبارک

Shaghayegh_h96

معاونت کل بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-17
لایک‌ها
13,701
امتیازها
113
کیف پول من
161
سلام به رفقای تک رمانی؛ حال دلتون خوبه؟
تبریک ویژه به فاطمه عزیز که حالا بعد از گذشت یک سال میتونه شاهد به ثمر نشستن تلاش هاش باشه و چقدر شیرینه که این حس رو با ما شریک هست و ما هم می تونیم این احساس خوب رو داشته باشیم.
. تبریک به تک تک شما عزیزان تک رمانی که دوست و همراه تک رمان بودین.
خیلی خوشحالم که حالا من عضوی از خانواده تک رمان هستم و دوست های خوبی هم چون نسا, ساریسا,طلا, مریم, ملیکا و تک تک شما عزیزان دارم.
به امید روزهای درخشان تر در کنار هم.
Shaghayegh_h96
سپاس.

امضا : Shaghayegh_h96

miss_meli

مدیر ارشد بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
6,452
امتیازها
113
کیف پول من
155
۲۰۲۰۱۱۰۹_۱۹۰۶۰۷.jpg
خب خب خب
برید کنار که ملیکا اومده.
از روزای اول نه اما میتونم بگم یک ماه بعداز افتتاح انجمن واردش شدم و مثل خیالیاتون با انرژی ای که داشت پاگیرم کرد.
تک‌رمان بهم خیلی چیزها یاد داد. با ادم‌هایی اشنا شدم که باعث شدن بزرگ بشم و بشم ملیکایی که الان اینجاست. تک رمان جاییه که متعلقم بهش و هرجاهم برم باز برمیگردم همینجا. این رو همه میدونن که ملیکارو از در بندازن بیرون از پنجره میاد تو.
تک رمان دوستای خیلی خوبی بهم داد. نسا و فاطمه ی عزیزم که تو سختیا و خوشحالیا همیشه هستن.

ساریسای نازم که همیشه میگم استادمه و به حضورش کنارم افتخار میکنم.
مریم و شقایق عزیزم

و همه ی دوستای دیگم که انقدر زیادن و خودشون میدونن من انقدر خستم ک حال ندارم دونه دونه نام ببرمشون.
میخوام بگم تک رمان کوچولو اما خانوادمون انقدر بزرگه که نمیشه تصور کرد.
خونه‌ی بزرگ قشنگم خیلی خوشحالم که پیدات کردمو راهم دادی.

تولدت یه عالمه مبارکمون باشه!.

امضا : miss_meli

Aseman♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-11-30
لایک‌ها
16,680
امتیازها
114
کیف پول من
1,806
حدود یه‌سال گذشت از روزی که وارد انجمن شدم و هرروز واسه بالا بردن و پیشرفتش تلاش کردم و همه باهم، هم قدم شدیم.
اتفاقات و خاطرات خوب و بد داشتیم، اما جا نزدیم.
تک رمانی بودن یعنی همین!
یعنی تا آخر بودن با همه خوب و بدهاش.
ما هم موندیم و تک رمان ستاره درخشان ماست.
تک رمان یه رفیق خوب بود برامون، یه رفیق بی دروغ و‌کلک. یه راه واسه پیشرفتمون.
اینجا همه کلی دوست پیدا کردیم و شدیم یه خانواده، خانواده تک رمان!?
خوشحالم که تک رمانی‌ام و عضو خانواده تک رمان.
تک‌تکتون دوستای خوب من هستین، خوشحالم که اینجام و دارمتون‌. امیدوارم حسم متقابل باشه.
تک رمانم یکسال بزرگت کردیم مثل یه نوزاد، یه بچه تازه پا گرفته، و حالا یکساله شدی، تولدت مبارکمون
تک رمان جانم??❤

فاطمه عزیزم که تو روزای سختم پابه‌پام بود و کنارم بود، ساریسا دخترگلم☺️که با بی‌حوصلگیام صبوری میکرد، مریم عزیز همیشه مهربون. شقایق جان یه دوست خوب، طلا که خیلی زحمت دادم بهش دوست خوبم، و ملیکای عزیزم که امیدوارم حلال کرده باشه...(خودش میدونه)
و همه دوستایی که اینجا دارم و برام عزیزن، و همتونو از صمیم قلب دوست دارم(بقول سربالا)☺️

آخرین ویرایش:
امضا : Aseman♡

miss_meli

مدیر ارشد بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
6,452
امتیازها
113
کیف پول من
155
اقااااا اقاااا وایستین وایستین
تولد بی کیک و ر*ق*ص چاقو تولد نیس کهههههه
IMG_20201109_225413_037.jpg

هوووووو حالا بیا وسط ر*ق*ص چاقووووو هوووووو هوووووو
Ra%$Ra%$OnhfxDgjnCbjuBunny&*FgbbbbbFgbbbbbFgbbbbb

اقا صابخونه شاباش ما فراموش نشه هاuzln فاطمه تاجیکی

خب دیه من خستم بقیه مجلس دس شوما با اجازه :sleep: G*&%!!8

امضا : miss_meli

ثَنـــاء.م

دلنویس انجمن
دلنویس انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-25
لایک‌ها
13,050
امتیازها
93
سرزمین خورشیدهایی که از دل خاک طلوع می‌کنند🌻
کیف پول من
1,001

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
امروز رو به همه‌ی شما تک رمانی‌ها تبریک میگم.
اعتراف میکنم تک رمان جدا از اینکه جاییه برای شکوفایی ایده، قلم، خلاقیت و غیره جایی تا بهمون یاد آوری کنه مهم نیست دل‌هامون چقدر از هم دوره. مهم نیست من کجا هستم و طرفِ مقابلم کجاست ما همگی به بهانه‌ی همکاری کنارِ هم جمع شدیم و حالا به عنوانِ خانواده‌ی تک رمان داریم ادامه میدیم و پیشرفت میکنیم.
امیدوارم پیشرفت‌هامون هر روزه به چشم بیاد و صمیمیتمون ادامه پیدا کنه تا بتونیم هنوز هم کنار هم باشیم و ادامه بدیم‌.
?روزت مبارک دلیل گرد هم بودن?

امضا : DARK GIRL
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا