• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

اخبار طوفان ترامپ در توئیتر 3 روز مانده تا انتخابات

• نویسنده موضوع Ghasam.H
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 205
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Ghasam.H

سرپرست بازنشسته بخش عکس
داستان‌نویس
مجله نویس
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-11
لایک‌ها
26,746
امتیازها
168
کیف پول من
22,914
در فاصله سه روز مانده تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ حضور خود در توئیتر را پر رنگ تر کرده و به شدت در حال انتقاد از رقیب خود «جو بایدن» است.

«دونالد ترامپ» نامزد حزب جمهوری‌خواه آمریکا که حضور در فضای مجازی و تبلیغات در توئیتر را برگ برنده خود در انتخابات روز سوم نوامبر (۱۳ آبان) می داند تلاش دارد تا با افزایش حضور خود در این شبکه اجتماعی و انتشار پی در پی پیام نظر رای دهندگان آمریکایی را به خود جلب کند.

در همین ر*اب*طه ترامپ در ۱۰ ساعت گذشته پیام های متعددی را علیه «جو بایدن» رقیب دموکرات خود در توئیتر منتشر کرده است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Ghasam.H

Ghasam.H

سرپرست بازنشسته بخش عکس
داستان‌نویس
مجله نویس
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-11
لایک‌ها
26,746
امتیازها
168
کیف پول من
22,914
برای مثال ترامپ در یکی از توئیت های خود درباره بایدن می نویسد: جو بایدن یک سیاستمدار فاسد است که در ۴۷ سال گذشته هیچ کاری به غیر از خیانت به شما همچون واگذار کردن شما به لابی ها، چین، داروخانه های بزرگ و کشورهای خارجی انجام نداده است.
160415862620675700.jpg

توئیت ترامپ علیه بایدن و محکوم کردن او به فساد

Ghasam.H

سرپرست بازنشسته بخش عکس
داستان‌نویس
مجله نویس
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-11
لایک‌ها
26,746
امتیازها
168
کیف پول من
22,914
ترامپ در ادامه این پیام می نویسد: بایدن از پشت به شما خنجر می زند. او فقط به قدرت سیاسی توجه دارد، او از قدرت استفاده می کند تا به شما ضربه زده و دوستان خود را ثروتمندتر کند.

همچنین ترامپ در توئیت دیگری برای ت*ح*ریک زنان می نویسد: زنان حومه نشین (شهرهای بزرگ) تمایل قوی به کمپین ما دارند زیرا آنها خواهان ایمنی و امنیت هستند و عاشق این واقعیت هستند که من به مقرراتی که وضعیت محلات آنها و «رویای آمریکایی» را نابود می کرد، پایان دادم. بایدن تمام آن مقررات را با شدت بیشتری از قبل، بازخواهد گرداند!

این وضعیت در حالی است که نظرسنجی ها همچنان از پیش بودن بایدن حکایت دارند.

برای مثال در نظرسنجی فاکس نیوز که جمعه به وقت محلی آمریکا منتشر شد، ۵۲ درصد رای دهندگان از جو بایدن حمایت کردند و ۴۴ درصد حمایت خود را از دونالد ترامپ اعلام کردند.

بالا