• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

ورزش‌های صحرائی

• نویسنده موضوع DARK GIRL
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 23
  • بازدیدها 980
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
کوهنوردی و تقویت جسم و روح

بدنبال بی نهایتیم در اوج که روح مان جز به پیوند خوردن با بی نهایت آرام نمی گیرد کوهنوردی یک ورزشی است که بنوعی میشود گفت که ابزار و وسیله اش طبیعت که همان کوه و قلل کوهاست میباشد. کوهنوردی نه تنها ورزشی که باعث تقویت جسم بلکه مفرح روح هم است که جسم و روح همزمان با هم تقویت شده وباعث گشته که آدمی در مقابل بسیاری از ناملایمات و سختیهای زندگی ایستادگی و مقاومت نماید ورزش کوهنوردی باعث تقویت اراده و اعتماد بنفس میشود درسی که یک کوهنورد از کوه و طبیعت می آموزد تواضع و فروتنی وافتادگی و همچنین مروت و مردانگی است تنها ورزشی را می بینیم که در آن رقابت نیست بلکه رفافت است اگررقابتی هم باشد برای گرفتن دست افتاده ایست.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : DARK GIRL

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
کوهنوردی رادر بالای کوه در ارتفاعات می بینی بدون اینکه شناختی ازهمدیگر داشته باشند چنان گرم و صمیمی با هم برخورد میکنندکه انگار چندین سال همدیگر را میشناسند وخیلی بی ریا وبی غل و غش با یکدیگر به مصاحبت و به گفتگو می نشینند و اطلاعات و تجارب خود را به همدیگر انتقال می دهند یا چناچه لقمه نانی و غذای ساده ای داشته باشند در تبق اخلاص نهاده و با هم میل می کنند

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
یک حس مشترک و یک حس همگرایی ناشناحته ای کوهنوردان واقعی را به هم پیوند میدهد همه آنها میخواهند به اوج به قله و در نهایت به آن هدف خود برسند این هدف چیست این چه عشقی ست که آن فرد را با همه ی سختی و مشقت به نقطه هدف میرساند.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
موج سواري با کايت

موج سواري با کمک کايت که همچنين تخته سواري با کايت هم ناميده مي شود، با کمک يک کايت يزرگ انجام مي شود که موج سوار را که بر روي يک تخته کوچک سوار است بر روي آب مي کشد. فرد کايت سوار از يک تخته مخصوص که داراي جاي پا مي باشد استفاده مي کند و بدين وسيله مي تواند قدرت حرکتي کايت را کنترل کند

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
اين ورزش هنوز در مراحل ابتدايي شکل گيري است ، اما به سرعت در بين مردم محبوبيت مي يابد ، در سال 2006 تعداد افراد کايت سوار حدود 150000 تا 200000 نفر تخمين زده مي شد. اين ورزش به دليل ابداعاتي که در طراحي کايت ، سيستم هاي رهايي ايمني و ساختار آن صورت گرفته است ، از امنيت بيشتري برخوردار است. بسياري از تکنيکهاي حرکت در اين ورزش ، مناسب براي کايت سواران و شرايط مختلف مي باشد، تکنيکهايي همچون حالت تعقيب ، حالت آزاد ، پرش و دويدن.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
موج سواري با کمک کايت يکي ديگر از اشکال ورزشهاي تلفيقي است که شامل تخته اسکيت سواري با کمک کايت ، اسکيت روي برف با کمک کايت ، پرش با کايت و ... مي شود که در تمامي آنها از نيروي حرکتي کايت براي راندن تخته ها در دريا استفاده مي شود.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
تاريخچه:

استفاده از کايت براي راندن براي اولين بار در قرن سيزدهم به چيني ها نسبت داده مي شود.در دهه 1800 ميلادي ، جورج پوکوک کايتهاي بزرگي را براي راندن بر روي زمين و قايق ها بر روي آب مورد استفاده قرار داد که براي کنترل آن از يک سيستم کنترل 4 خطه استفاده مي کرد ، سيستمي مشابه با چيزي که امروزه از آن استفاده مي شود. هم ارابه ها هم قايق ها مي توانستند جهت خود را تغيير داده و در مسير باد حرکت کنند .

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
کايتها مي توانستند براي يک مدت مداوم در هوا پرواز کنند، هدف از اين کار استفاده از نيروي کايت به جاي نيروي اسب براي حرکت بود تا بدين وسيله از دادن ماليات براي اسب که در آن زمان رايج بود ، خلاصي يابند. در سال 1903 ، ساموئل کودي که پيشکسوت فن هوانوردي بود ، کايتهاي مخصوص پرواز انسان را ساخت و موفق به عبور از کانال انگليسي با يک قايق کوجک از ج*ن*س کتان شد که با نيروي کايت حرکت مي کرد. در اواخر دهه 1970 توليد انواع کايتهاي کولار و سپس اسپکترا و همچنين کايتهاي قابل کنترل ديگر که کارايي بالا داشتند ، باعث گرديد تا از نيروي کايت براي کشش استفاده گردد.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
در سال 1978 کايت فلکسي فويل که ساخته «يان ديز» بود قايق تورنادو را با سرعتي بالغ بر 40 کيلومتر در ساعت کشيد . در دهه 1980 تلاشهايي براي حرکت با کايت صورت گرفت و موفقيتهايي هم در اسکيت روي يخ ، اسکي روي برف، اسکي روي آب و اسکيت با کمک کايت بدست آمد.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,658
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
دو برادر با نامهاي برونو لگاگنوس و دومينيک لگاگنوس اهل سواحل آتلانتيک در فرانسه در اواخر دهه 1970 و اوايل دهه 1980 طراحيهايي براي کايتهاي مخصوص موج سواري انجام دادند و بالاخره در نوامبر 1984 اولين کايت که قابليت باد شدن را داشت به نام خود ثبت کردند و اين اختراع تاکنون توسط بسياري از شرکتهاي سازنده کايت مورد استفاده قرار گرفته است.

بالا