• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

خانه داری خوشبو کردن خانه

• نویسنده موضوع "ASHOB"
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 21
  • بازدیدها 712
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

"ASHOB"

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-16
لایک‌ها
24,077
امتیازها
88
کیف پول من
7,839
یکی از آزاردهنده ترین موارد در مورد خانه داری ناتوانی برای از بین بردن بوی بد خانه است ؛ از آشپزخانه تا اتاق پذیرایی و نشیمن بایستی علاوه بر تمیزی، خوشبو نیز باشد چرا که استشمام هوای بد بو برای هیچ کس خوشایند نیست از طرفی استفاده از مواد شیمیایی که می تواند برای برخی ایجاد آلرژی به همراه داشته باشد همیشه توصیه نمی شود پس جایگزین های طبیعی و بی ضرر در این بخش پیشنهاد می شود که علاوه بر خوشبو کردن خانه و محیط می توانند بوهای آزار دهنده مثل بوی رنگ و بوی سیگار را نیز رفع کنند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

آخرین ویرایش:
امضا : "ASHOB"

"ASHOB"

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-16
لایک‌ها
24,077
امتیازها
88
کیف پول من
7,839
1. دادن بوی تازه به فر بدون پخت

کلوچه
های تازه پخته شده بوی خوبی دارند، اما نیازی نیست که دستور کامل را برای پر کردن بوی گرم در خانه درست کنید. یک قاشق چای خوری یا دوقاشق دارچین ، میخک را در یک ورقه پخت بریزید. نیم ساعت آن را در فر با 200 ° فارنهایت قرار دهید و در را باز نگه دارید. خانه را بوی تند پر می کند.

آخرین ویرایش:

"ASHOB"

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-16
لایک‌ها
24,077
امتیازها
88
کیف پول من
7,839
2. استفاده از دستمال معطر

استفاده از نوارهای دستمال معطر در کشو لباس ها ، لباس ها را خوشبو و تازه می سازد . همچنین می توانید از این دستمال ها در پشت پرده ، زیر صندلی ها استفاده کنید.

آخرین ویرایش:

"ASHOB"

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-16
لایک‌ها
24,077
امتیازها
88
کیف پول من
7,839
3. خوشبو سازی یخچال

می دانید جوش شیرین می تواند بوهای یخچال را از بین ببرد ، اما یک ترفند جدید دیگر وجود دارد . پنبه را آغشته به عصاره وانیل کرده و آن را در قفسه یخچال بگذارید تا بوی خوش و مطبوع به آن اضافه شود. همچنین می توانید به جای آن عصاره لیمو را روی پنبه بزنید راه های زیرکانه دیگر را با استفاده از پنبه از دست ندهید.

آخرین ویرایش:

"ASHOB"

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-16
لایک‌ها
24,077
امتیازها
88
کیف پول من
7,839
4. پو*ست میوه ها

یک اثر جانبی تاسف بار دفع زباله این است که آن ها می توانند شروع به ایجاد بو نامطبوع کنند. برای اینکه بو را به راحتی ازبین ببریم باقیمانده پرتقال یا لیمو ترش را با پو*ست در آب بریزید . این کار را ماهی یک بار انجام دهید تا همه چیز بوی تازه بگیرند.

آخرین ویرایش:

"ASHOB"

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-16
لایک‌ها
24,077
امتیازها
88
کیف پول من
7,839
5. نمک تصفیه شده

نصف فنجان نمک را در دستگاه خردکن پس ماند ها بریزید در حالی که آب سرد در آن می ریزید . نمک هر گونه زباله باقی مانده را دفع در حالی که بو را خنثی می کند. این کار کمک می کند ظرف پنج دقیقه آشپزخانه تان را تمیز کنید

آخرین ویرایش:

"ASHOB"

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-16
لایک‌ها
24,077
امتیازها
88
کیف پول من
7,839
6. ایجاد بوی مطبوع در سطح گ*از

می توانید خانه را بدون روشن کردن شمع های گران یا افشانگر ها خوش بو کنید. چند پو*ست لیمو و پرتقال را به یک یا دو فنجان آب اضافه ، بگذارید چند ساعت بجوشد و در صورت نیاز آب اضافه کنید. اینطور هوا و قابلمه را در یک مرحله مطبوع خواهید کرد. می توانید این ترفند را با یک مشت میخک امتحان کنید، آن را نیم ساعت آهسته بجوشانید.

آخرین ویرایش:

"ASHOB"

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-16
لایک‌ها
24,077
امتیازها
88
کیف پول من
7,839
7. حمام نیرو بخش

چند شاخه اکالیپتوس را به هم وصل کنید سپس آن ها را به دوش پشت جریان آب آویزان کنید. با توجه به وبلاگ نویس حمام بخار روغن های معطر را آزاد خواهد کرد و به شما در زمان شستشو نیرو می دهد. روغن اکالیپتوس می تواند به مشکلات تنفسی مانند آسم، سرماخوردگی و سینوزیت کمک کند ، پس دفعه بعد که بیمار می شوید ، این کار را انجام دهید .این بو حدود یک هفته تازه باقی خواهد ماند.

آخرین ویرایش:

"ASHOB"

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-16
لایک‌ها
24,077
امتیازها
88
کیف پول من
7,839
8. ایجاد بوی مطبوع با روشن کردن لامپ

چراغ های را خاموش کنید تا زمانی که لامپ ها سرد شوند. حالا چند قطره از عصاره وانیل را روی لامپ بریزید. وقتی چراغ را روشن می کنید، گرما به آرامی عطر را پخش می کند و بوی مطبوع فضای خانه را مثل شیرینی های تازه پخت شده پر می کند .این کار با لامپ های رشته ای بهتر عمل می کند، که گرم تر از لامپ هایCFL می شود.

آخرین ویرایش:

"ASHOB"

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-16
لایک‌ها
24,077
امتیازها
88
کیف پول من
7,839
9. تمیز کردن قطرات در یخچال

چکیدن قطراتی از بطری ها و ظرف ها در قفسه یخچال آن را کثیف و بد بو می سازد برای نگه داری بهتر آنها در ظرف ها را با پلاستیک ببندید وقتی شروع به کثیف شدن کردن آن ها را در ماشین ظرف شویی قرار دهید و بشویید.

آخرین ویرایش:
بالا