• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

خیاطی نکات مهم خیاطی

• نویسنده موضوع _Nima_
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 188
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

_Nima_

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-10
لایک‌ها
740
امتیازها
63
کیف پول من
0
  1. طراحی الگوی یقه
اولین نکته ای که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم نکته ای در مورد یقه های آمریکایی، انگلیسی و یا یقه هایی است از سر شانه یک سانتی متر داخل شده اند. نکته ای که در این مورد وجود دارد این است که باید از یقه ی پشت به اندازه ی همان یک سانتی متر کم کنیم و یا به اصطلاح باز کنیم.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

_Nima_

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-10
لایک‌ها
740
امتیازها
63
کیف پول من
0

1. نحوه ی گذاشتن دکمه
در گذاشتن دکمه و جا دکمه برای لباس های مردان و زنان باید به این نکته توجه داشت که جای قرار گیری دکمه و جا دکمه در لباس های مردان و زنان متفاوت است و صرفا به خاطر شباهت هایی که ممکن است در برخی از لباس های زنان و مردان وجود دارد نباید تصور کرد که دکمه و جادکمه در هر دو لباس در یک قسمت قرار می گیرند.

برای مثال در لباس های مردانه جا دکمه ای در سمت چپ و دکمه ها در سمت راست قرار می گیرند اما در لباس های زنانه جا دکمه ای در سمت راست و دکمه ها نیز در سمت چپ قرار می گیرند، لازم به ذکر است که فاصله ی دکمه ها باید ۴ تا ۸ سانتی متر باشد و البته اولین جا دکمه ای را از نقطه ی شکست پایین یقه شروع به زدن می کنیم.

_Nima_

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-10
لایک‌ها
740
امتیازها
63
کیف پول من
0
  1. طرز استفاده از لایی چسب
نکته ی دیگری که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم لایی چسب و طرز استفاده از آن است. برای استفاده از لایی چسب، لایی چسب را به اندازه ی یک تا نیم سانتی متر کوچک تر از الگوی خیاطی مورد نظر برش زده و می توان از لایه ی چسب نیز در سجاف استفاده کرد.

بالا