• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

خانه داری خانه داری

• نویسنده موضوع _Nima_
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 183
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

_Nima_

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-10
لایک‌ها
740
امتیازها
63
کیف پول من
0
نکات خانه داری: تمیز کردن کابینت چوبی
اگر کابینت های شما چوبی است بهتر است نگاهی دقیق تر به آن باندازید، تا با لکه های ریز چربی و روغن که روی آن جمع شده ات بیشتر آشنا شوید و سریع تر اقدام به تمیز کردن آن نمایید، برای این منظور کافی است روغن گیاهی را با جوش شیرین مخلوط کنید و با کمک یک مسواک قدیمی شروع به تمیز کردن کابینت ها کنید، مطلب ساده ترین روش پاک کردن لکه کابینت ها و سطوح چوبی! می تواند در این زمینه اطلاعات بیشتری به شما بدهد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

_Nima_

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-10
لایک‌ها
740
امتیازها
63
کیف پول من
0

نکات خانه داری: تمیز کردن لکه فرش
برای تمیز کردن لکه های روی فرش می توانید از مخلوط مایع صابون و محلول هیدروژن پراکسید استفاده کنید تا تمام لکه ها در کمترین زمان ممکن از بین برود، مطلب راه های آسان برای تمیز کردن انواع لکه ها از روی فرش! می توانید اطلاعات بیشتری در زمینه ی تمیز کردن انواع فرش در اختیار شما قرار دهد.

_Nima_

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-10
لایک‌ها
740
امتیازها
63
کیف پول من
0
نکات خانه داری: تمیز کردن با لیمو
اگر تخته گوشت شما بوی نامطبوع گوشت و سایر مواد غذایی را به خود گرفته است کافی است با کمک یک قطعه لیمو و نمک آن را تمیز کنید و اثرات بوی بد و آلودگی را از آن محو کنید. لیمو یکی از معجزات نکات خانه داری است که در مطلب ۱۰ جادوی لیمو ترش در خانه داری! بیشتر به فواید آن در امر خانه داری اشاره شده است.

_Nima_

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-10
لایک‌ها
740
امتیازها
63
کیف پول من
0

نکات خانه داری: تمیز کردن سر دوش آب
برای تمیز کردن اثرات آهک و مواد معدنی روی سر دوش آب کافی است محلولی برابر از آب و سرکه را داخل یک کسیه پلاستیکی بریزید و سر دوش با کش ببندید، پس از مدت 15 الی 20 دقیقه آن را باز کرده و آب کشی کنید تا مثل روز اولش شود.

بالا